Detail příspěvku: Vaše recenze:Líbáš jako ďábel! Co na to Kentánová?

Vaše recenze:Líbáš jako ďábel! Co na to Kentánová?

autor: | Kvě 21, 2012 | Společnost | 0 komentářů

Ve čtvrtek 17.5. jsem pozvala kamarádku na premiéru filmu Líbáš jako ďábel. Kamarádka má narozeniny za pár dní a k tomu se morduje se státnicemi, tak aby nebyla pořád jen obložená skriptama, dostala před kinem do ruky vstupenku, jako potravu pro oko a karamelovo-čokoládovou tyčinku jako potravu pro pupek …

V prvním díle této komedie se divák již seznámil se dvěma páry.

První – okouzlující pan Bartoška – spisovatel, s krásnou paní Magálovou – učitelkou francouzštiny –  jako párem, který řeší rozvod, ale bydlí spolu ve společném bytě.

 

A druhý – střeštěný pan doktor Kaiser s elegantní chytrou stavbyvedoucí paní Holubovou, kteří naopak řeší nevěru.

 

5438YWU.jpg

V komedii Líbáš jako ďábel už bydlí hlavní hrdinka Helena ( Kamila Magálová) zpočátku sama, ale neustále k ní chodí exmanžel Karel ( Jiří Bartoška) na přepadovky, aby se mrknul, jak to “mladým” klape, protože se k ní v průběhu děje doktor František ( Oldřich Kaiser) už nastěhuje.

 

Také jí stále volá někdo z rodiny, třeba ovdovělá sestra, případně tam všichni vtrhnou … a doma není klid.

Do děje s pořádným šťavnatým “sexepílem” vlítne i Helenčina sestra ( Nela Boudová), vdova s třemi dětmi, která na seznamce hledá partnera, a když nezabírají inzerce typu – inteligentní, štíhlá žena se závazky hledá…šoupne opak, a na inzerát: malá, plešatá, tlustá kuchařka hledá povyražení… jí dojde okamžitě 150 nabídek.

 

Jde do akce, z které vzniknou skutečně povedené trapasyLaughing

 

Opuštěná Bohunka ( Eva Holubová) začne chodit i na terapie.

Je sama, trápí se a vymýšlí všechno možné, jak dostat Františka zpět.Terapeut jí nakonec poradí, aby doma udělala záletnému Františkovi koutek se svíčkami a černou páskou přes foto a brala to vše tak, jako by ovdověla…. moc to nezabere))

 

František chce utéct s Helenkou na romatickou cestu, daleko od její rodiny, od exmanžela Karla, od vyžrané lednice synem a vnoučaty a od nešťastné Bohunky. Koupí cestu do Maroka a dobrodružství začne už po příletu.

 

Souhrou náhod se jeden druhému ztratí a Helenu okradou o všechny věci, doklady, peníze… a ocitnou se tedy bez prostředků a každý tajně zavolá svému ex…aby jim poslali peníze.

 

Peníze jim nepošlou, sami je dovezou…

Karel míří do Maroka na golfový turnaj a místo na turnaj hned zase jede zkouknout ” naše mladé”, jak jim to klape bez peněz. No a Bohunce poradí terapeut nějakou hezkou cestu, aby se na všechny kolem sebe usmívala, a aby se celá rozdala.

 

Bohunka se samozřejmě rozhodne dovézt peníze do Maroka osobně, tím zabít více much jednou ranou a dál bojovat o Františka.

 

Usmívá opravdu hodně a na každého, i na podezřelého domorodce.

Po přistání hodí na letišti do skleněného boxu něco na přilepšenou pro Humanity Help, aniž si všimne, že se díky tomu omylem dostane do autobusu k transferu turistů, který unesou místní lumpové a propustí později všechny, kromě Bohuny.

 

Jenže, co udělá neustále mluvící a držkující a zlobící Eva Holubová – Bohunka s osadou únosců v poušti, a jak to všechno dopadne, kdo s kým na konec zůstane, a kdo bude mít svatbu … to se podívejte ve vašem kině.

 

 

Film je protkaný krásnou hudbou, vtipnými situacemi a humorem vlastním hlavně Jiřímu Bartoškovi a Evě Holubové. Nešetří se napětím a nádhernými záběry Prahy a  Maroka.

 

Jediné, co mi tak jakoby vadilo, bylo, že tam pořád něco dobrého a krásného jedli a člověk měl chutěLaughing

 

Určitě je tato romantická podívaná určená pro pobavení a oddech.

S kamarádkou jsme se pořádně zasmály a komu se líbil první film Líbáš jako bůh, ať si určitě si nedá ujít novou českou komedii Líbáš jako ďábel .

 

 

Kenťa


[sexy_author_bio]


(pozn.red – ta z MontargisWink)

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RAKU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ondřej má rodný list psaný Řecky. Jeho otcem je jméno Andreas, které vzniklo ze slova „andréios”, což znamená „statečný”. Ačkoli jde tedy v případě Ondřeje o odnož, význam je stále stejný. Ondřej znamená „statečný“. V ČR běhá aktuálně 60251.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 296
  • 436
  • 30 422
  • 426 408
  • 2 275 763
  • 3 781
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet