gui
Komerce

Ponořte se do světa italské kosmetiky

3 Shares

Hýčkání na božské úrovni, které si umí užít Italové. Vůně silná, příjemná a relaxační, jakou si užívají v orientálním světě. Zkuste se do světa těchto jedinečných, voňavých požitků ponořit i vy.

Objevte něco nevšedního – Tesori d’Oriente

3014 1 tesori d oriente fiori di loto e karite sprchovy krem 250 ml

Tesori d’Oriente je značkou z Itálie, ovšem inspirací jí je orientální svět. Italové jsou labužníci. Týká se to nejen jídla, ale i zážitků pro tělo a duši. Proto před 20 lety při vzniku této značky nahlédli do orientálních zemí, kde to nádherně voní. Akcenty těchto končin se přenesly do řady výrobků značky Tesori d’Oriente, kterou prodává Giulieta.shop. Internetový obchod, který se specializuje na dovoz těch nejlepších italských značek. Objevte něco jiného, toto v běžné obchodní síti nenajdete.

Dopřejte si kvalitu přímo z jihu Evropy.

Vonné aviváže osvěží váš den

guie

Italská kosmetika Tesori d’Oriente se chlubí řadou výrobků, které si zamilujete. Ponořte se do lázně plné vonných esencí, kterými hýčkají vybrané klienty v tureckých lázních Hammam. Pamatovat si jej budete i poté, vůni na vaší pokožce zanechá příjemný sprchový gel. Zvláčněte svoji pokožku pořádnou porcí hutného tělového krému, obejme vás síla mocného Orientu. Můžete použít i pár kapek parfémové vody, uvidíte, jak se vám bude krásně usínat. Chcete, aby vás příjemné vůně provázely celý den?

Použijte aviváže od zmíněné značky.

Koncentrát inspirovaný japonskou kulturou či pradávnou Byzancií voní příjemně, nijak vtíravě. Dokonalý je i koncentrovaný parfém na prádlo, zkuste ten s vůní bílého pižma a lilie. A co takhle zkusit ajurvédský rituál? Dopřejte si péči v celé řadě ajurvédy, od pěny do koupele až po tělový parfém. Objevte i další italské značky, které u nás nejsou běžně k dostání. Velké oblibě se těší značka zubních past Antica Erboristeria.

A vaše vlasy bude hýčkat exkluzivní značka Antica. Nenechte se omezovat pouze tím, co dostanete v běžných obchodech, hledejte to nejlepší z každého regionu světa, co se v běžné obchodní síti neprodává.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x