Společnost

S Landigo stačí učit se cizí jazyk 10 minut denně

O tom, jak důležité je dnes umět cizí jazyky, snad ani není třeba diskutovat. Uvědomujeme si to téměř všichni, málokdo má však dostatek motivace a sebekázně, aby byl schopný se cizí řeč učit, ačkoliv ho k tomu nenutí škola či zaměstnání. Přitom stačí deset minut denně.

Při učení se cizímu jazyku je nejdůležitější právě pravidelnost, s níž má většina lidí problém. Není potřeba věnovat jazyku každý den několik hodit, stačí pár minut. Web Landigo na online výuku jazyků se snaží všem zájemcům pomoci vytvořit tento každodenní návyk.

 

Studujte odkudkoliv online

Vymlouváte se, že nemáte čas na cizí jazyky? Angličtina online je dostupná komukoliv z počítače, telefonu i tabletu. Stejně tak čtyři další jazyky, které aplikace Landigo nabízí. A to zcela zdarma.

 

Když se zaregistrujete na Landigo, budou vám každý den e-mailem chodit tři cvičení zdarma. Na rozdíl od jiných aplikací je tady plusem, že nemusíte začínat úplně od startovní čáry a ztrácet čas učením základů, když už jste na vyšší úrovni. Procvičíte si třeba nepravidelná slovesa nebo idiomy.

 

Každý den dostanete tři cvičení

Landigo vám každý den pošle e-mailem tři upomínku, abyste si nezapomněli udělat tři dnešní cvičení. Mě zajímala francouzština online, jelikož se tento jazyk učím už rok, pokroky jsou přesto nevalné.

 

24267YTJ.png

 

Mám za sebou dvě dnešní cvičení a úspěšnost nebyla nic moc, protože obsahovala jiná slovíčka, než se učím podle mé učebnice. Donutilo mě to ale si význam těchto slov dohledat (Landigo je přímo zobrazuje v placené verzi) a určitě si aspoň některá zapamatuji. Pár popletených vět jsem si také uložila, abych se k nim později mohla vrátit.

 

Nemůžu soudit ostatní jazyky, protože se učím pouze francouzsky a anglicky, nicméně mám pocit, že němčina onlinešpanělština online a italština online budou probíhat podobně.

 

24269NDJ.png

 

Styl výuky se mi líbí, podle mě není nic efektivnějšího než doplňovat správná slova do vět. Větu si musíte přeložit, pak je potřeba popřemýšlet o gramatických pravidlech, abyste věděli, co tam lze doplnit, navíc vám ji pak ještě přečte rodilý mluvčí a vy si ji po něm můžete zopakovat. Prostě procvičíte všechno, co je u učení se cizího jazyka důležité.

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com