Detail příspěvku: S Landigo stačí učit se cizí jazyk 10 minut denně

S Landigo stačí učit se cizí jazyk 10 minut denně

autor: | Čvn 23, 2017 | Společnost | 0 komentářů

O tom, jak důležité je dnes umět cizí jazyky, snad ani není třeba diskutovat. Uvědomujeme si to téměř všichni, málokdo má však dostatek motivace a sebekázně, aby byl schopný se cizí řeč učit, ačkoliv ho k tomu nenutí škola či zaměstnání. Přitom stačí deset minut denně.

Při učení se cizímu jazyku je nejdůležitější právě pravidelnost, s níž má většina lidí problém. Není potřeba věnovat jazyku každý den několik hodit, stačí pár minut. Web Landigo na online výuku jazyků se snaží všem zájemcům pomoci vytvořit tento každodenní návyk.

 

Studujte odkudkoliv online

Vymlouváte se, že nemáte čas na cizí jazyky? Angličtina online je dostupná komukoliv z počítače, telefonu i tabletu. Stejně tak čtyři další jazyky, které aplikace Landigo nabízí. A to zcela zdarma.

 

Když se zaregistrujete na Landigo, budou vám každý den e-mailem chodit tři cvičení zdarma. Na rozdíl od jiných aplikací je tady plusem, že nemusíte začínat úplně od startovní čáry a ztrácet čas učením základů, když už jste na vyšší úrovni. Procvičíte si třeba nepravidelná slovesa nebo idiomy.

 

Každý den dostanete tři cvičení

Landigo vám každý den pošle e-mailem tři upomínku, abyste si nezapomněli udělat tři dnešní cvičení. Mě zajímala francouzština online, jelikož se tento jazyk učím už rok, pokroky jsou přesto nevalné.

 

24267YTJ.png

 

Mám za sebou dvě dnešní cvičení a úspěšnost nebyla nic moc, protože obsahovala jiná slovíčka, než se učím podle mé učebnice. Donutilo mě to ale si význam těchto slov dohledat (Landigo je přímo zobrazuje v placené verzi) a určitě si aspoň některá zapamatuji. Pár popletených vět jsem si také uložila, abych se k nim později mohla vrátit.

 

Nemůžu soudit ostatní jazyky, protože se učím pouze francouzsky a anglicky, nicméně mám pocit, že němčina onlinešpanělština online a italština online budou probíhat podobně.

 

24269NDJ.png

 

Styl výuky se mi líbí, podle mě není nic efektivnějšího než doplňovat správná slova do vět. Větu si musíte přeložit, pak je potřeba popřemýšlet o gramatických pravidlech, abyste věděli, co tam lze doplnit, navíc vám ji pak ještě přečte rodilý mluvčí a vy si ji po něm můžete zopakovat. Prostě procvičíte všechno, co je u učení se cizího jazyka důležité.

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve LVU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Svatoslav, původně Světoslav má slovanský původ. Rodiči jsou mu staroslovanská slova „svet” „velký” a „slav” „slavný”. Povaha jména je tedy „velký” a „slavný. Jakkoli to tedy k tomu svádí, se svatým nemá jméno nic společného, ačkoli později bylo v tomto duchu jméno ohnuto ze Světoslav na Svatoslav. ČR je aktuálně 761 mužů s tímto velkým jménem.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den lidí s postižením.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 349
  • 1 573
  • 26 194
  • 422 389
  • 2 280 421
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet