Detail příspěvku: Quo vadis, POPELKY?

Views: 176

Magazín, jehož první stránku jste právě otevřeli, je sice magazínem dámským, nicméně velice rád by eliminoval představu, že úhel ženského pohledu na svět je stočen ryze estrogenovým směrem.  Realita je taková, že vytvořit poutavý magazín pro ženy je v praxi mnohem složitější, než by se mohlo zdát.

 

Nápověda: Moje dcera kdysi na otázku, kde se tato stavba nachází, pravila, že v Letňanech. Došlo mi, že si název spletla s kruhovým objezdem u Tesca. cheeky

 quo_vadis_popelky

 

Ženu totiž zajímá VŠECHNO! A co víc, krom faktu, že má brilantní smysl pro detail, je navíc schopna hodnotit věci plošně i hloubkově zároveň, a nikterak jí to neunaví.

 

Důvod je prostý.

 

Ženský mozek je trénován nikoli jedním, ale hned celým tuctem trenérů ze všech možných oblastí.

Je třeba uvařit, postarat se o děti, postarat se o partnera, promluvit s přítelkyněmi, nechat opravit auto, poradit si s pračkou, která tvrdí, že nepere, protože „F16“, naplno se věnovat příkazu šéfa, ale vyřizovat telefonát učitelky na téma „opět nemá kružítko a úhloměr“, pojmout fakt, že vláda schválila zvýšení zdravotního poplatku a ulice „Průjezdná“ je momentálně neprůjezdná, že místní supermarket prodloužil otevírací dobu, že Bartošová se zhroutila, Jágrovi se zahojil prst a E-colli nebyla v okurkách, ale ve fazolových klíčcích. Že babička má pozítří narozeniny, že právě letí oranžová a na Slunci byla další erupce…

…žena je všestranná bytost s obrovským záběrem.

A „Popelky“ to vědí.

 

Pevně věříme, že magazín, na který právě vstupujete, nasytí alespoň část složité ženské duše, protože vyplnit celou její hloubku a zaplnit tuto kapacitu, prakticky není možné.

 

Moc bychom si přáli, aby byl magazín více váš, nežli náš.

 

 

Co u nás najdete?

 

Patrně postupně přijdete na hodně funkcí sami, (hodně funkcí se také stane průběžně skutečně funkčími )ale pro zjednodušení:

 

Hlavní vydání
Každý den v magazínu najdete 4-5 hlavních článků z různých rubrik, které by se měly v průběhu týdne střídat. Pod každým článkem je vizitka redaktora a hodnocení článku.

 

Nejlépe hodnocený článek se může stát TOP článkem a získat pozici na hlavní straně jako Nejlepší.  Dále je zde samozřejmě diskuze.

 

Právě teď
Každý den je věnován nejen novinkám a aktualitám napříč světem, ale také je tematicky lehce motivovaný. Budeme rádi, když téma na den, budete nejčastěji vybírat vy, čtenáři, vždy předešlý den dopoledne. Případně může téma vybrat redaktor, bude-li to vyžadovat situace.

 

Vaše příspěvky k tématu, jsou hodnoceny dvojím metrem.

Jednak losem (vylosovaný získá cenu) a jednak TOPem. TOP článkem na hlavní straně, může být tedy snadno i ten, který pochází z vašeho pera.

 

Veškeré vaše připomínky, dotazy, ale i kritika, technické problémy a podobně patří do „popelnice“. Tu „vyvážíme“ průběžně.

 

Popeluška
Rubrika, která patří dětem a jako takovou jí obhospodařuje věkem příslušná redaktorka, Johanka.

 

Popelák
V této rubrice naleznete články psané perem muže, včetně jeho pohledu a názoru. Tomu odpovídá forma i psané slovo.

 

Pevně věříme, že vám u nás bude líbit, a že zde naleznete nejen potřebné informace, náměty k zamyšlení, ale i hodně zábavy a uvolnění, pro každý den.

 

Magazín pro vás připravují:

 

Michaela Kudláčková

 

Pavlína Sýkorová

 

Pavlína Pánková

 

Renata Petříčková

 

Michaela Sýkorová

 

Veronika Vraštilová

 

Andrea Vaňková

 

Johanka Schreierová

 

 

Veliké poděkování všem, kteří jste posílali e-maily plné povzbuzení, optimismu a očekávání. Bylo to velmi motivační a nesmírně milé pro nás všechny.

 

Vaše redakce


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Pavla nalezneme v latině. Stejně, jako jeho variantu Pavlína (Paulina) a mužský protějšek Pavel. Jméno je překladem latinského výrazu „paulus”, což znamená „malý”, „drobný”, nebo také „skromný”. V ČR je hodně skromných nositelek tohoto jména. Celých 45 233.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 31
  • 426
  • 17 897
  • 347 120
  • 2 477 451
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet