Společnost

Praha plná gayů. Proč ne, alespoň je tu chvíli teplo

0 Shares

Historicky první Queer Pride Parade zažívá od dnešního dne také matička Praha. Budiž vítána tolerance k vyznání, politické příslušnosti, barvě pleti i sexuální orientaci. JSME SVĚTOVÍ! A zrovna teď se to hodí. V Praze je zima jako v Rusku, takže poděkujme milým gayům a lesbičkám, protože když jsem tam dnes byla, cítila jsem se o mnoho tepleji. Kdo se chcete ohřát, pojeďte do Prahy, festival homosexuálů trvá až do soboty. Co se vám nelíbí, pane Hájku???

Někomu je ale, zdá se, teplo i bez Pride Parade a nejraději by naše hřejivé 4% spoluobčany viděl studené.

 

Tak například pan Petr Hájek, vicekancléř našeho pana prezidenta.

Ten k festivalu řekl: „Jde o nátlakovou akci a politickou demonstraci určitého hodnotového vidění světa. Světa, v němž sexuální či jakákoli jiná deviace je povýšena na ctnost, abnormalita na normu, destrukce společnosti na posvátný Pokrok“, Hájek-Howk.

 

Pan prezident se od jeho výroku odmítl distancovat.
Podle něho, by společnost měla respektovat homosexualitu, nikoliv homosexualismus. „Jestli někoho popuzuje slovo deviace, já ho mám za hodnotově neutrální slovo,” řekl pan prezident.

 

Několik českých umělců, bylo dokonce velice tvrdých, když motto akce „obejmi člověka“ přetransformovali na „obejmi devianta“.

 

Nehroťme!

 

Když jsem tam ty klučíky v růžových svetýrcích viděla, bylo mi řekněme hodně pobaveně.

Ňufali, neubližovali, povykovali, pochodovali, smáli se a dováděli. Napadlo mě, že pokud se jedná o takovéto pochody, kde se propaguje jakýkoli druh vzájemné náklonnosti, kde zúčastnění neproklamují násilí, nebo omezování druhých, já osobně s tím problém nemám.

 

A reakce některých lidí včetně pana Hájka a jeho svatého hněvu pokládám za zbytečně hysterické.

Tihle lidé nám nic nedělají.

676YWQ.jpg

 

Vpravdě mi muž v růžových podkolenkách žužlající boltec svého švitořícího přítele přijde ne právě přirozený a mužný už vůbec ne.

Mám taky trošku osypky, když si představím, co a jak dělají v soukromí, ale na druhou stranu, pokud k tomu nenutí druhé, pokud z toho mají dobrý pocit oba, pak ať si v ložnici dělají, co chtějí.

Obdobné pocity mám z lesbiček, transvestitů a podobných „jiných“ spoluobčanů.

 

Z mého pohledu, PŘIROZENÉ TO NENÍ, ale dokud nebudou adoptovat děti a tyto nebudou vyrůstat v rodině složené z táty a táty, kde budou přihlížet projevům jejich náklonnosti, není to podle mě ani nebezpečné.

Proč taky.

 

Víte, kdyby se všichni, kdo poslední dobou vyšli do ulic, které pak vypadají jako po náletu z druhé světové války, na kterých dokonce umírají lidé a kde za své bere majetek a ozývá se jen pláč, změnili v bukvice pokojně hlásající lásku všeho druhu, bylo by nám všem líp.

 

Jednoduše, jsou menšina a jako taková se chtějí zviditelnit a touží, aby je společnosti přijala.

 

A já mám jasno, raději tři gaye za jednoho násilníka.

 

Celý veselý meeting, Queer Pride Parade, potrvá v Praze od včerejška po celých pět dnů a v sobotu vyvrcholí takzvaným „pochodem hrdosti“ a karnevalem v ulicích.

 

Očekává se až 7000 účastníků.

Pochod zaštítil primátor hlavního města pan Bohuslav Svoboda, za což si vysloužil nejen podporu ze zahraničí, ale také obrovskou kritiku z tuzemska.

 

V duchu hesla: Nech Gaye pochodovat, vám přeji příjemný den.

 

V sobotní příloze chystáme reportáž z karnevalu gayů.

 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com