5ddb664cca6f0 1401 1
Ranní kávy

K ranní kávě: Černý pátek … sobota, neděle, pondělí

33 Shares

Já to dneska nebudu prodlužovat. Prostě jestli přede mnou někdo řekne ještě Black Friday , tak ho inzultuji. Zejména pak ten malej, zelenej červ s tím jedákem, ze kterého jdu do hysterického oblouku.

Fascinuje mě, jak rum, co stál 99 korun stojí na černý pátek, a je to jedno, že už byl, protože sobota, neděle úterý, čtvrtek, taky mohou být „Black Friday“ skvělých 99 korun!!

To stejné platí o všem.

Je jedno, kdy teďko pustíte TV, a je fuck jaký je den, protože odteď až do Vánoc bude každý den a všude, snad i na veřejných toaletách pátek a k tomu black.

Hele, co je černý, zůstane černý… tedy sice možná elegantní, ale rozhodně ne pozitivní.

Landing page

Prostě duch černého pátku, coby ekonomickému průšvihu, nebo kolapsu ve Philadelphské dopravě, nebo kolapsu v obchoďáku pod koly vozíku, řízeného nepříčetným hledačem slev je pořád stejný.

Takže komu se chce si zadělat na pohřeb z ušlapání někde v OC zdivočelým davem, nebo pohřbít peníze ve slevách, co neexistují, tak prosím, ale já v černý pátek nevěřím stejně, jako v černou kočku.

Akorát se pokusím vyhnout reklamám, abych se nesvíjela v křeči z toho malého, zeleného skřeta a na nákup se vydám za doprovodu statného ošetřovatele, vybaveného kilem heroinu nebo samopalem s kadencí ta-ta-ta-ta-ta. Nebo obojím.

black friday alza

S klidem si peču cukroví a koupila jsem balicí papír a lepenku. U Čonga.

Balit dárky neumím, navíc jsem odporný pragmatik a mám pocit, že to je snad nejvíc zbytečná práce na světě, protože ho stejně ihned všichni rozsápou, ale udělám to, protože to dělají všichni.

Moje dcera například, je schopna balit jednu věc půl dne. Nejraději bych si dárky od ní nechala do května, aby se jí to vůbec vyplatilo.

Pokaždé, když na mě leze předvánoční stres, odcházím ke kurníku a tam se kochám.

Zatím to funguje i na Alzáka.

77022477 2585579394865178 459329508013506560 o

Krásný krok do nového týdne všem a požehnaný  :Ámen smajlík: víkend! 

Míša K.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ivik
Ivik
8 měsíců před

Tak Alzák mě taky vždy pěkně rozhodí a o tom jeho ječáku nemluvě,měl by na něj někdo spáchat atentát :bomba:

Kočka
Kočka
8 měsíců před

Je fajn vědět, že zelený skřet leze na nervy víc lidem, než jsem já. kdyby aspoň tak neječel. Firma tím akorát docílila toho, že když to jde, nakupuju jinde a když u nich tak vždy s pocitem nechuti. Ač se reklamě spíš vyhýbám, mám pár obchodů, kam chodím ráda, cítím se tam hezky a vracím se, u Skřeta nakupuju s odporem. Koukala jsem se na věci do kuchyně, potřebuju pár věcí vyměnit, ale asi počkám do ledna, protože to co jsem v dubnu koupila za 490 ted stojí se slevou 550 a původně 900… ha ha ha

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x