Detail příspěvku: HAARP? Může za to on? A zničí nás jednoho dne?

HAARP? Může za to on? A zničí nás jednoho dne?

autor: | Led 19, 2012 | Společnost | 0 komentářů

Views: 134

Včera jsme se tu zabývali zvláštními zvuky Země. Jedna z vysvětlujících teorií zachází ke konspiracím a obviňuje HAARP. Tedy supertajnou, tajemstvím opředenou zbraň Spojených států americkým. Sténání Země tím možná nevysvětlíme, ale čím víc se o HAARPu dočtete, tím víc začnete mít z její moci strach.

Ale možná jsme v dobrých rukou. Možná tady vážně nejsme sami a kdosi nad námi drží ochranou ruku. Nad námi a taky nad HAARPem, aby nás vinou lidské BLBOSTI neusmažil jako květáky…

Haarp –

 

High Frequency Active Auroral Research Program, tedy vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum

 

 

Ten měl zkoumat ionisféru, tedy ionizovanou část atmosféry, složenou z iontů, elektronů a neutrálních plynů, která umožňuje průchod radiových vln. Má mnoho různých vrstev a každá má trošku jiné vlastnosti. Radar je situován na Aljašce a v Grónsku a několik dalších “menších” je neoficiálně rozmístěno i jinde po světě.

 

Při výrobě byly oficiálně využity poznatky a technologie amerického fyzika a zároveň majitele ropné společnosti ARCO Bernarda Eastlunda, který v v 80. letech vyvinul a nechal si patentovat. Bernard Eastlund ovšem vycházel z českých kořenů.

 

Nikola Tesla totiž na začátku 20. století navrhl vytvoření elektromagnetického štítu nad jakýmkoliv územím tak, že do prostoru nepronikne žádné nepřátelské letadlo. tento jeho navržený “deštník” vypadá přesně jako dnešní harrpová technologie. Eastlundem byl Teslův návrh vkříšen. Velmi podezřelé je to, že tato technologie zprvu byla vyvíjena právě pro ropné společnosti kvůli mapování podzemského povrchu a novým zdrojům, a poté byla náhle odkoupena americkou armádou.

 

Haarp disponuje vysokofrekvenčním (až 3 gigawattové efektivního vyzářezného výkonu) vysílačem, který svým zářením směrovaným nahoru působí na ionosféru.

 

Původním záměrem je zkoumat přirozené chování ionosféry, slunečního záření a také jak se zde chovají radiové signály, aby se vylepšily komunikační satelity. Záměrem je též pomoc při vyvíjení technologií, které budou lépe scanovat hladinu moře či zemský povrch.

 

ALE…

 

Umělé geomagnetické pole skrývá velká nebezpečí

 

Zejména pak v rukou lidí. Obavy z možného vojenského zneužití (či snad dokonce proplánovitého vojenského využití HAARPu) jsou myslím na místě.

 

Konspirační teorie tvrdí, že tímto systémem lze ovlivňovat počasí, ale také psychiku lidí a jejich zdraví, a uměle vyvolávat například zemětřesení. Jeho vlny zahřívají a bičují svrchní vrstvu atmosféry. Elektromagnetické vlny se poté odrážejí a vrací se zpět k Zemi. A tam pronikají vším živý a neživým.

 

Je to doslova smrtící paprsek, která je navíc schopný pracovat na stejné frekvenci, na jaké pracuje váš mozek.

To považuji za alarmující!

 

Takže až to zapnou, všichni se komplet uškvaříme jako v mikrovlnce nebo budeme mít předsmrtnou rošádu v podobě nějakých hororových scén, jakože přijdeme o rozum a vzájemně se pozabíjíme?

 

HAARP umí vytvořit stres, vyvolat v lidech paranoidní stavy, vize a noční můry. Dokáže vám změnit osobnost.

 

Zdá se to přehnané, ale údajně se to již používalo ve válce v Iráku.

 

Konkrétně byl HAARPem ozářeno území v Kuvajtu. Iráčtí vojáci se hromadně vzdali, nebyli schopní bojovat, zhroutili se fyzicky i psychicky.

 

 

Tyto mraky se objevili půl hodiny před zemětřesením v Číně – r. 2008

 

Mimo jiné, HAARP je obviňován i ze zemětřesení na Haiti – USA obvinila i venezuelská státní televize Visión.

A svou roli také měl při loňské katastrofě v Japonsku.

 

Mimozemšťané, kteří prý poslední dobou kolem Země krouží se podle některých pouze snaží HAARP vytrhnou z rukou těch, kteří jsou nás schopni jím zničit!!! I to je zajímavá myšlenka a kdoví, co by na ni řekl Erich von Daniken…

 

Mimo jiné je zajímavé, že:

 

již Nikola Tesla uměl vytvořit tímto způsobem blesk silnější než přírodní a také katastrofa v tunguzské oblasti je údajně výsledkem Teslova pokusu s předchůdcem Haarpu

– HAARP disponuje schopností za určitých podmínek “ukrást” ionosféře velké množství elektromagnetické energie. Takže by poskytl veškeré energie pro lidstvo v podstatě zdarma. To je ale nežádoucí, je třeba bohatnout na fosilních palivech a elektřině

  

– Rusku je HAARP trnem v oku a Vladimír Putin se neostýchá veřejně obvinit právě tento systém i z dlouhotrvajícího sucha na ruském území v roce 2010. A navíc odjakživa má jejich armáda zálusk právě na tento systém

  

– den po plném spuštění HAARPU došlo v Kalifornii ke katastrofálnímu výpadku elektrické energie (bez proudu bylo na 1.milion domácností) bez toho, aniž by se našla vysvětlitelná příčina. Ale v tu dobu ještě nikdo netušil, že “včera” byl spuštěn HAARP

  

– místní konspirace tvrdí, že HAARPem jsou vybaveny i české radary

  

 

 

Tohle zní jako sténání

  

 A tak si říkám, ať se mýlím. Každopádně sledovat HAARP a z čeho všeho je kýmkoliv obviňován, není vůbec příjemné.

  

a tady ještě jedno video, které vše vysvětluje tak, až jde mráz po zádech…

  

Pokud Vám nejdou titulky, spusťte je tlačítkem CC ve spodní části videa..

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zDrP4tSPSqM#! 

(Pozn. red. toto video není možné vložit, proto je zde pouze odkaz. )

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 27
  • 383
  • 17 857
  • 347 593
  • 2 475 801
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet