Detail příspěvku: Jak vybrat školní batoh pro vaši ratolest?

Jak vybrat školní batoh pro vaši ratolest?

autor: | Led 17, 2017 | Rodina a Drobotina | 0 komentářů

otva přišel začátek nového pololetí, váš potomek přišel s tím, že by potřeboval novou tašku do školy? Původní aktovka utrpěla těžkou újmu a už se nedá spravit? Capart z ní vyrostl natolik, že se mu rozpáraly popruhy na ramenou? Problém chybějící tašky pro školáka budete řešit častěji, než by se vám bylo líbilo, je to ale potřeba. 

Nevyhovující batohy škodí páteři a jejich nošení je velmi nepohodlné. Jakou tašku vybrat vašemu uličníkovi, abyste nemuseli za půl roku kupovat novou? Jaké nároky má splňovat?

 

Aktovky a batohy pro prvňáčky

 

Pro drobné děti a prvňáčky bývá obvykle aktovka jasná volba, ale nabídka obyčejných batohů je také dostatečně pestrá. Aktovky se hodí zvláště pro prvňáčky, protože mívají kratší zádovou část, díky tomu je jejich nošení tak pohodlné. Zpevněné dno aktovky navíc zvyšuje stabilitu a udržuje tvar tašky. Tento typ brašny kromě toho mívá jen jeden volný prostor na učebnice, který lze oddělit přepážkami.

 

23243MzU.jpg

 

Pro potřeby prvňáčků však zcela dostačuje. Školní aktovky a batohy pro prvňáčky musí ovšem bezpodmínečně mít anatomický tvar zad a polstrované ramenní popruhy s nastavitelnou velikostí. Starší děti už spíše ocení klasické batohy do školy s více kapsami a bez pevného dna, ale dají se sehnat i zpevněné varianty, anatomický tvar bývá už samozřejmostí. Nepodceňujte také bezpečnost při pohybu venku! Součástí moderních tašek do školy jsou i reflexní prvky, které umožňují viditelnost v časných ranních hodinách a zimních odpoledních.

 

23242MTl.jpg

 

Další nezbytné potřeby do školy

 

Mezi další nezbytnosti, jejichž obměna bude ve škole také více než častá, patří dětské bačkory a cvičky. Než se růst nožiček zastaví, uplyne mnoho let. Volte však vždy pouze nezávadnou certifikovanou obuv od ověřených výrobců, kteří myslí na zdraví dětí. Dále počítejte s větším množstvím psacích a výtvarných potřeb, které raději nakupte do zásoby. Některé školní potřeby bývají součástí zakoupených batohů, například penály a pouzdra se základním vybavením na psaní a kreslení, které stylově ladí s taškou.

 

23244YjE.jpg

 

Zvlášť lze pak obyčejně dokoupit různé didaktické pomůcky a tabulky, rýsovací potřeby a kružítka, pracovní sešity, obaly na knihy a školní desky.

 

Pro nákup nemusíte nikam chodit, vybírejte vše společně z pohodlí domova!

 

 

Zpracovala

Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v BÝKU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Bohumil má, jakkoli zní strašně slovansky, svůj původ v Řecku. Základ mu položilo totiž jméno Theophilos což znamená „Bohem milovaný“ a to téměř doslova, protože „théos“ znamená „Bůh“ a „filos“ „milý“. Doslovným překladem je pak i celé jméno, které u nás v oné přeložené podobě nosí aktuálně 23661 mužů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 251
  • 2 974
  • 21 887
  • 441 813
  • 2 227 825
  • 3 775
  • 26
  • 1 814
0 Shares
Share
Tweet