Detail příspěvku: K ranní kávě: Zoufalí lidé dělají zoufalé věci

K ranní kávě: Zoufalí lidé dělají zoufalé věci

autor: | Dub 14, 2016 | Ranní kávy | 0 komentářů

Views: 32

Alespoň tak na první pohled vypadá poslední „perla“ z pera spolku Šalamoun. Ačkoli máme tiskovou zprávu včetně PDF souboru v redakčním e-mailu, protože spolek Šalamoun rozeslal tiskovou zprávu na téma „trestní oznámení na neznámého pachatele“ pečlivě, myslím, že postačí odkaz na tn.cz. Já jsem o závažnosti problému pohovořila s právní osobou, abych donesla odborný náhled.

 

Pro obrázek to nejpodstatnější z tiskové zprávy

 

Šalamoun, spolek na podporu nezávislé justice v ČR, podal dne 6. 4. 2016 cestou nejvyššího státního zástupce JUDr. Pavla Zemana,  trestní oznámení na „neznámého“ pachatele  pro podezření ze spáchání trestného činu podání nepravdivého znaleckého posudku či jiných skutků v trestní věci Petra Kramného.

 

Na základě této informace, ….. se dne 11. 4. 2016 obrátila právní zástupkyně Petra Kramného, JUDr. Jana Rejžková, na spolek Šalamoun a zaslala odborné konzultační stanovisko, které vypracoval Ing. Josef Šroll, PhD. z Univerzity Pardubice UPCE, které potvrzuje, že obrázky myokardu Moniky a Klárky Kramných jsou totožné obrázky, markantů je na obou snímcích velké množství, a to i v každém z dvanácti segmentů obrázků….

 

….

 

….Je nutno konstatovat, že histologické řezy myokardu Moniky a Klárky Krámných jsou základním pilířem obžaloby a následně odsuzujícího rozsudku Petra Kramného, že příčinou smrti je úraz elektrickým proudem.

 

Z tohoto odborného posouzení plyne ta skutečnost, že obrázek a důkaz, který byl u soudu proveden a který má prokazovat, že na sdrci Klárky Kramné je tzv. wave syndrom, ukazující na účinek elektrického proudu, je zrcadlově otočený, zvětšený a vyretušovaný obrázek řezu srdce Moniky Kramné.

 

20687OGM.png

 

Pro úplnost je potřeba konstatovat, že na těle Klárky Kramné nebyla nalezena žádná tzv. proudová stopa….

 

Pro naši úplnost – Žaloba se opírá o fotografie, doložené do spisu jako ilustrační materiály, při čemž je neznámý pachatel měl upravit, zfalšovat, retušovat a jimi úplně zmást senát a obvinit nevinného. ( ve skutečnosti jde o omyl se snímky zvětšenými více a méně a jejich chybný popis).

 

Přestože i laik si zde dovodí, že dva týmy znalců asi těžko posuzovaly obrázky, přináším vám k ranní kávě a housce se salámem či koblize vyjádření JUDr. Kláry Long Slámové, která v případu hájí práva pozůstalých a ke spisovému materiálu je asi nejkompetentnější se vyjádřit.

 

Stejně tak má povědomost o tom, za jakých podmínek, v jakém případě a při jakých skutcích je vhodné, relevantní a potřebné podávat trestní oznámení, i co to obnáší.

 

Rovněž tak ví, za jakých podmínek je naopak na zvážení kupříkladu podnět k trestnímu stíhání pro křivé obvinění.

 

Dlužno říci, že paní doktorku Long Slámovou celá společná akce spolku Šalamoun a JUDr. Rejžkové uvedla v údiv, kulantně řečeno.

 

Naprosto nechápu, co tímto aktem spolek Šalamoun sleduje, ani co je cílem.

 

20688NTV.jpgObrazový materiál ve spisu, je pouhou ilustrací obsáhlého písemného rozboru znalců, kteří ve svých závěrech vycházeli nikoli ze zkoumání fotografií, ale ze zkoumání skutečných tkání, které nadále existují.

 

Jak tým ostravských odborníků, tak i tým revizních odborníků ústavu soudního lékařství, které byly soudem osloveny, tedy oba týmy lékařů vycházely ze skutečných vzorků, skutečné vzorky podrobili opakovanému zkoumání a jejich obsáhlé závěry vychází z mnoha hodin, strávených nad histologickým materiálem obou zemřelých, tedy nad reálnými vzorky a nikoli nad fotografiemi vzorků a tkání.

 

Jinými slovy.

 

Nikdo nezkoumal obrázky, všichni zkoumali skutečné vzorky dvou lidských těl.

 

I kdyby fotografie do spisu přiloženy nebyly, byly by závěry soudních znalců stejné, protože předmětem jejich zkoumání nebyly fotografie.

 

Je tudíž absolutně irelevantní, zdali se omylem do spisu dostaly dva obrázky stejné, neboť vzorky, které byly zkoumány, identické nejsou.

 

Doložení obrázků je nikoli podstatný, ale pouze ilustrační detail a nemá jiný, než ilustrační charakter.

 

Došlo-li k omylu a jsou –li ve spisu neodpovídající obrázky, jedná se pouze o neodpovídající obrázky k odpovídajícímu obsáhlému a mnohastránkovému písemnému vyjádření, které bylo provedeno na základě zkoumání tkání a to dvěma ústavy soudního lékařství.

 

Je až úsměvné, že zcela transparentně zdevastované srdce Moniky si nikdo napadnout nedovolí.

 

Uvedla pro magazín Popelky.cz JUDr. Klára Long Slámová.

 

A já myslím, že srozumitelně.

 

Prostě, i kdyby na těch fotografiích byly vyfoceny dvě pampelišky, budeme vědět, že se tam omylem dostaly obrázky pampelišek.

 

Nic víc, nic méně.

 

Je to asi tak stejné, jakoby nějaká žena otěhotněla, lékaři potvrdili těhotenství zkoumáním jejího těla a pak jí vytiskli fotku z ultrazvuku, kde je žlučník paní Vomáčkové a těhotná žena by obvinila lékaře, že jí dítě ukradli a podstrčili jí místo něho cizí žlučník.

 

Jinými slovy, stav jejího těla nebyl hodnocen dle fotky, ale vyšetřením, které lze kdykoli zopakovat.

 

Těhotenství nezmizelo, lékař viděl ženu, ne fotku.

 

Je zarážející, do jaké zoufalosti může přejít snaha o zviditelnění a tím i ekonomickou výživu mnoha fyzických, právnických a fyzicky právnických osob.

 

Míša K.


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Pavla nalezneme v latině. Stejně, jako jeho variantu Pavlína (Paulina) a mužský protějšek Pavel. Jméno je překladem latinského výrazu „paulus”, což znamená „malý”, „drobný”, nebo také „skromný”. V ČR je hodně skromných nositelek tohoto jména. Celých 45 233.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 25
  • 426
  • 17 891
  • 347 114
  • 2 477 445
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet