Detail příspěvku: Horoskop pro všechna znamení – Květen 2024

Horoskop pro všechna znamení – Květen 2024

autor: | Kvě 5, 2024 | Magie, Společnost | 0 komentářů

Views: 21720

Hezké pozdravení u květnového protekčního horoskopu, který bude, myslím si, až na jednu drobnůstku pro nás všechny přívětivý. Hlavně období novoluní i úplnku a toho zejména!

Po celý měsíc si můžeme potvrzovat, že přechod Jupitera do Býka je skutečně významný aspekt, a že když jsme si o tom říkali v souvislosti s pozitivy, nepletli jsme se.

Jedinou pihou na květnovém horoskopu bude 17. květen +- 18 hodin kdy by se mohlo dít dost věcí, které nelze hodnotit jako pozitivní. A s ohledem na to, že v tom, viz videopředpověd pojede vedle Merkura a Pluta víc planet, může tento negativní moment ovlivnit celou plejádu oblastí od klimatu, přes válku, vlády až po naše soukromé životy.

Pak se ale zase na astrologickém nebi vyjasní.

Více zde:

No a než se vrhneme na popis pro jednotlivá znamení, dodám jen, že:

Novoluní nás čeká 8.5. a Luna bude stát v Býku

Úplněk pak nastane 23.5. a Luna se ocitne ve Střelci.

Klimaticky by podle hvězd měl být letošní květen teplý, ale od středu měsíce bohatý na vítr a blesky.

A teď už popis pro vaše znamení.


KOZOROZI

Druhý květnový týden bude pro většinu Kozorohů ve znamení dnů příjemných, jakkoli budete dost vytížení. Zase to ale není práce v niveč, spíše naopak.

Pokud si to chcete užít, jestli máte cokoli k řešení se svou polovičkou a není to právě rozvod, řešte, protože jste milí a družní.

Budete dokonce nebývale velkorysí a plní pochopení.

Kolem 8.5. se vaše pozornost otočí zase ke hmotě a můžete klidně řešit i velice zásadní události a rozhodnutí v této oblasti. Novolunní, které je v tento den, může přinést i změnu.

Od zhruba 11.5. se k vám opět přivrátí Venuše, navíc ve velice hezké pozici vůči Jupiteru, takže  nezadaní by mohli třeba řízením nějaké náhody potkat svou budoucí polovičku.

Také po stránce rodinné by měli rohatí mít celkem hezké dny až do 17.5.

V tento den se dejte pozor na všechno i sami na sebe!!

Pak je to u Kozorohů hodně o práci a vydělávání peněz, a protože u toho asistuje Uran, mohou to být nějaké zajímavé změny a i nabídky.

Koncem měsíce, respektive už od úplnku, čeká hodně Kozorohů nějaká rodinná událost, která bude mít význam do budoucna.

Zdravotně: Kromě úrazů vám nic zdravotně náročného nehrozí.


VODNÁŘI

Pro většinu Vodnářů by měla doba mezi 7. a 15.5. zejména o vztazích a citové oblasti, kde se víceméně úspěšně povede hodit věci do normálu a do klidu.

Novoluní bude příjemné, dajné a klidně něco můžete začít, s něčím vyrukovat, o něco požádat, nebo něco zdolat.

Následující týden bude pro vás zřejmě pro změnu o pobíhání po úřadech, řešení pracovních záležitostí, podnikatelských aktivit a honění rozpočtu.

Kolem 17.5. pak nepokoušejte moc sportů, netrhejte rekordy, nelezte po výškách a vůbec raději moc neriskujte.

Od 19.5., asi necháte praktickou stránku  ležet a otočíte se směrem k Amorovi, který má i pro Vodnáře v květnu hezké chvilky i přes úplněk, který to ještě vylepší o nějakou akci, nebo pozvání a podobně.

Také další květnové dny potáhnou Vodnáře do společnosti a dost možná strávíte s přáteli a s někým, na kom vám záleží mnoho času při cestování, které je pravděpodobné od 24.5.

Také konec května si připravil spíše dobré věci a zprávy.

Zdravotně: Dávejte si pozor na veškerý pohybový aparát.


RYBY

Tento týden až do 14.5. slibuje Rybám alespoň drobné uklidnění v rodinných záležitostech, postup v soudních sporech a také vleklé krize partnerské by se mohly, když ne zcela vyřešit, tak rozhodně zklidnit.

Novoluní využijte k čemukoli, co se týká práce, hmoty, úřadů … ale vlastně k čemukoli, co chcete, aby dobře dopadlo. A nebo si vsaďte. Tak příjemné by to mělo být svým postavením v Býku a s krásně aspektovaným vaším Neptunem.

17.5. si naopak sedněte a nedělejte vůbec vůbec nic. Je to jediný kritický den v květnu!

Dále už vás ale zase odmění doba od 18. května velice láskyplnou atmosférou a konec měsíce zase nějakým příjemným zážitkem kolem hmoty.

Poslední květnový den může přinést pracovní nabídku se štěstím (ve smyslu náhody).

Zdravotně: Rybky to budou v květnu mít náročnější v oblasti zažívání a střev.


BERANI

Máte-li, milí Skopci pocit, že vám konec dubna zas tak moc nepřál, pak má pro vás vesmír docela příjemné zprávy na druhý týden v květnu.

Někdo, od byste to nečekali, by se mohl ozvat, nebo nakonec vy sami vyhodnotíte, že někdo je přeci jen kvalitnější, než jste si mysleli a oslovíte ho sami.

Každopádně bude pro vás v oblasti milostné doba přes Novoluní až do 16.5. velice příjemná.

Všechno, co uděláte nebo k čemu se rozhodnete bude nadlouho.

Velký pozor si naopak dejte mezi 17. a 18.5. a to zejména v oblasti domu, bytu, hmotné oblasti vůbec a také v oblasti práce. Nic nehroťte, nenakupujte a v práci mlčte. Hlavně ve chvíli, kdy budete mít enormní potřebu mluvit!

Naopak od 21.5. by se vaše květnové nažívání mělo nést ve znamení zajímavých nabídek pracovních a podnikatelských a dokonce by se vám kolem úplnku mohl podařit nějaký projekt, či plán, který pokládáte za dobrý.

V zásadě máte docela fajn měsíc, pokud si budete dávat pozor na cenné věci 27.5. a 28.5.

Zdravotně: Pozor na tlak a bolesti hlavy.


BÝCI

Oblast lásky a vztahů teď asi maličko utrpí, ale pokud si na protějšky a hledání milostných dobrodružství uděláte čas od později, bude dobře. Je to proto, že ponejvíce v popředí je momentálně oblast pracovní a hmotná a bude to ještě hustší.

Novoluní ve vašem znamení bude mimořádně velkorysé.

Prakticky můžete od tohoto data získat zcela nový pohled na některé, pro vás zásadní a statické věci a to zejména v oblasti práce, domu, bytu, hmoty a financí. Rovněž to někdy s sebou bere i rodinné vztahy a podobně.

Býk není novátor a většinou se drží pravidel. Pokud je mění, dělá to sám a ne úplně rád. Uran by vás mohl takto směrovat.

kvetanot

Vaše Venuše, tedy vztahy se ozve od 13.5. a budete si s ní hezky užívat de facto až do konce května, pokud se mezi 17.5. a 18. květnem vyhnete vzdušným znamením, kde by to bylo trochu o konfliktu.

Finančně zajímavé dny budou pro vás od úplnku až do konce května.

Jen se pak vyhýbejte řešení rodinných záležitostí, kde jde o vás a osoby o generaci mladší!

Zdravotně: Býky možná v květnu potrápí nepozornost a údy.


BLÍŽENCI

Květen přinese Blížencům, něco hezkého a zajímavého v oblasti lásky a naopak jim něco zajímavého odnese v oblasti úřední a soudní a to ve smyslu pozitivním.

V lásce by mělo být hezky tento týden, tedy zhruba mezi novem. a 15.5., kdy vám přeje Venuše i Neptun.

Co se týče těch peněz a hmoty je tu varování v období od 17.5. do 18.5.

Neinvestujte, nepodávejte žádost na úřady, nenakupujte drahé vozy, ani ty levné a vůbec se vyhněte smlouvám a obchodu vůbec.

Raději nekritizujte výroky nadřízených a dýchejte zhluboka.

Nebo se prostě sbalte a choďte každý den na rande, hoňte opačné pohlaví po Petřínských stáních a nemůže se vám vůbec nic stát.

Šance na seznámení pro nezadané je veliká ve dnech od 19.5. do — vlastně do konce května.

Úplněk by měl být velice hezký, příjemný a štastný.

Zdravotně: Dávejte pozor na krk a průdušky. U alergiků je to asi zbytečné zmiňovat.


RACI

Květnové postavení planet nabádá Raky k akci v oblasti hmotné a v oblasti vztahové se díváte do tváře potutelně se usmívajícího Pluta i přívětivé Venuše. Zejména tento týden se může leccos měnit.

Kolem Novoluní si klidně vsadte nebo se vrhněte do nových projektů. Všechno je dovoleno!

Mezi 17. a 18.5. byste se neměli pokoušet opravovat automobily, nemontujte se do nefunkčního luxu a podobně.

Na rozdíl od neživých mechanických předmětů, těm živým učarujete komunikací, rozkošným vyzařováním a vůbec poměrně silným sexapelem po celý květen!!

Od úplnku 23.5.navíc dělejte co chcete, protože konec května by měl být pro Raky všeobecně mimořádně užitečný.

Zdravotně: Raci by si měli dávat pozor na elektrický proud a veškeré úhony, ke kterým by mohli dojít neopatrností nebo neznalostí.


LVI

Také pro Lvíčky platí víceméně pohodinda pro všechny květnové dny. Vyděláte a taky si to možná hezky milostně užijete. Není zač. boast

S láskou na vás myslí Venuše nyní i na konci května

Uran v Býku vám zase o novu připomene, že existuje vaše podnikání a konto a může to být docela znatelné.

Jakékoli změny jsou možné a o tom, jak moc se vám budou líbit, rozhoduje hodně postavení všeho Jupitera ve vašem horoskopu.

Nativně se ale nachází v Býku a to je, (pamatujete, jak jsem vám říkala, že až se přestehuje Jupiter do Býka, začneme bohatnout a ekonomika se výrazně zlepší? No… tak prosím!)

V období kolem 17.5. pozor na agresívní jedince a vyhrocené konverzace rodinné.

Od 19.5 už byste zase měli zaznamenat finanční přínos a také poměrně pozitivní období pracovní a to díky Marsu, Slunci a Jupiteru a jejich vzájemnému postavení.

Úplněk využijte k čemukoli.

Svým postavením ve Střelci a za asistence Venuše, Neptuna i Jupitera máte skoro jistotu, že nic nemůže špatně dopadnout.

Zdravotně: Hrozí drobné potíže z nachlazení, chycené vaječníky a močový měchýř.


PANNY

Dnes a zítra by si Panny neměly nic začínat s lidmi, které neznají. Jinak máte pohodu, jako celý ostatní zodiac.

Spíše se začátkem soustřeďte na práci a podnikání a připravte se na možné změny v oblasti praktické. Budou k lepšímu.

Od Novu se mohou dít změny jak v oblasti vaší práce, tak i domova a bytu. Vůbec bych se nedivila, kdyby se mnohé Panny stěhovaly, nebo se tak rozhodly a to celé navíc za asistence přívětivých aspektů, až bych řekla velmi přívětivých!

Pokud chcete ztratit hlavu, nebo si nechat ukrást srdce, jsou dny od 12.5. až do 16.5. luxusním obdobím.

Někdo by se mohl vyjádřit, nebo byste vy sami mohli v tomto období někomu říci ano. (to je ten Saturn – viz video)

17.5. ale pozor na konflikt zejména se zemí. A to jak astrologicky tedy zemitá znamení, tak i doslova. At někde nespadnete a neodřete si nos!

Od úplnku na vás opět myslí Saturn.

Něco, co jste pokládali za ztracené, by se mohlo vrátit, nebo uskutečnit!

Zdravotně: Mohli byste zápasit s imunitním systémem nebo hmyzem.


ŠTÍŘI

Může vám připadat, že většina toho, co děláte pro zlepšení rozpočtu, se teď nějak míjí s účinkem. No tak s tím je konec! Jestli vydržíte do novu, tak uvidíte, jak i Štír může stěží hledat, co by se mu sakraopes mohlo ještě nelíbit. Ono něco najdete, ale láska, hmota, práce to bude těžko.

Bude se vám dařit. Víceméně ve všem.

Květen může být začátkem vetších změn.

Můžete změnit práci, stejně jako dostat nabídku, můžete dát výpověď a můžete se rozhodnout k lecčemus, co je otázkou změny pohledu na statické a hmotné věci.

Pokud chcete dokončit rozpracované finanční nebo podnikatelské aktivity, udělejte to po 17.5. protože byste to pak mohli měnit.

V tento den si dejte pozor na vlastní tělesnou schránku a také na úřady, podvodníky, konflikty a podobně.

Co by vás ještě mohlo zajímat, je oblast vztahů zejména od úplnku.

Tady se vám bude dařit hlavně tam, kde něco nového začíná, kde se něco rovná, kde je žádoucí pochopení, tolerance a uvědomění.

Závěr května obohatí možná 28. rodinná bitka se starší generací, ale také příjemná zpráva ekonomická a pracovní.

Zdravotně: Budete se cítit asi unavenější a vaše nervy také nemají právě na růžích ustláno. Po fyzické stránce byste ale měli být celkem v pohodě.


VÁHY

Pro Váhy má květen dobré zprávy zejména tento týden, což úplně skvěle vylepší novoluní v Býku a za asistence přívětivých a velkorysých aspektů ostatních planet. Půjde hlavně o oblast praktickou.

Na tu vztahovou si počkejte po 12.5. 

Budete na tuty díky Venuši, Jupiteru, Merkuru, Neptunu a Slunci zářit šarmem a kouzlem osobnosti a dostanete snad všechno, nač se podíváte, včetně zvířat a kamenů.

Měli byste mít vyloženě šťastné období prakticky ve všech směrech, což úplněk a aspekty kolem něho může jen ještě vylepšit!

Venuše, tedy vaše vládnoucí planeta v podobě Večernice (Jitřenka patří Býkům) je v květnu doslova oblepená pozitivy.

Poslední květnový den si jen dejte pozor na krádeže a podvodníky.

Zdravotně: Pozor na zuby.


STŘELCI

Budete teď začátkem týdne asi hodně přemýšlet a uděláte si jasno v lidech kolem vás a hodně byste měli uklidnit, což může novoluní jenom vylepšit o nějaký hmotně nebo pracovně viditelný důvod k uklidnění.

Kolem 12.5. si vás jěště vypůjčí Venuše a dovleče vás do společnosti. K tomu vám propůjčí šarm a přitažlivost.

Změny mezi přáteli či změna práce nebo bydlení … všechno se může stát v průběhu května.

Jenom 17.5. pozor na úředníky a uniformy!

Od úplnku se už tak příjemnými dny budete sunout s rozvahou, pochopením a velkou dávkou pochopení.

Planety přejí v lásce a vztazích i hmotně a podnikatelsky, rovněž tak úředně byste měli mít štěstí (vás Jupiter a Merkur) a můžete dostat zajímavou nabídku.

V oblasti lásky mají pro mnohé Střelce ještě velký význam poslední dva květnové dny a u prosincových i první dva v červnu.

Zdravotně: Pro Střelce je zdravotně květen celkem v pohodě, když se vyhnou alkoholu. Pokud to nepůjde, alespoň to moc nemíchejte!!

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

Michaela Kudláčková

 

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Emil je původem z latiny. Pochází ze slova „aemilianus“, které se překládá jako „pracovitý“, „horlivý“ nebo „soutěživý“. Jste-li tedy Emil, tak vaše jméno z vás, alespoň co do překladu, dělá velice dobrého zaměstnance, který plní na 110% a s vámi ještě dalších 10998 Emilů v ČR.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 353
  • 390
  • 39 815
  • 360 772
  • 2 459 475
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet