messy office
Ranní kávy

Schválně. Jste t a k y geniální?

0 Shares

Já ano. A nejsem ani trochu sebestředná, ani neskromná. Pouze se orientuji podle nové studie vědců z několika zemí. Nebojte, nebudete čučet na obrázky a dosazovat puntíky, ani nebude rébus ve smyslu, něco se má k něčemu, jako něco k něčemu. To je už fádní a zdlouhavé. Bude to mnohem jednodušší.

Jsou tři základní věci, které když děláte, znamená to, že váš inteligenční quocient atakuje stotřicítku.

Jste napjatí?

Taky jsem byla.

Nyní už vím, že jsem geniální, neb ze tří bodů splňuji všechny a některé i daleko překračuji. Ale vím i o lepších, proti kterým byl pan Einstein na úrovni blatouchu.

Kupříkladu moje děti by mohly z fleku přednášet na tomdletom Hárvárdu nebo se věnovat jadernému inženýrství. AD bod 1.

Můj otčím zase od doby, co jsem rozum brala, a že jsem ho pobrala zjevně mnoho AD bod 1, 2 i 3,  byl stoprocentně chybějícím zásadním článkem týmu NASA, nebo jiného souboru inteligentů. AD bod 2.

25143ZDB.jpg

Bod 3 pak je jasným dokladem kupříkladu u mě, že v MENSE bych ťapkala po červeném koberci, akorát, že o mě nevědí, což je tedy s ohledem na můj dosažený plný počet bodů, velká škoda. Toho spolku prominentů, samozřejmě.

Už vás nebudu napínat, a sebe taky ne, protože mě bolí záda.

Otestujte se ….

Vědci zjistili že:

1. Lidé s IQ nad 125 se poznají podle toho, že mají kolem sebe a zejména na pracovním stole bordel. Takový člověk je nejen podle výsledku studie velice kreativní, inteligentní a flexibilní, ale stižen nenadálou situací, si dokáže rychleji poradit a reagovat, než jeho opak s nudnými sektory A – C.

 

2. Lidé s nadprůměrným intelektem podle studie používají více vulgarismů. (Ne, nechcete jet se mnou autem Holešovic na Strahov. A rozhodně nechcete být jeden den pod jednou střechou s mým otčímem).

 

3. Lidé postiženi nadprůměrnou inteligencí chodí spát hluboko po půlnoci, zpravidla pracují, když už všichni (blbci) spí. Tak tady jsem trhla nejednoho profesora a doktora věd nejednoho oboru.

No, vidíte… oni nás mučí úchylnými lichoběžníky, kolečky, číselnými řadami a jinými sprosťárnami a přitom by jim stačilo tak málo,  … aby našli další členy ligy výjimečných.

25142MzZ.jpg

 

Dneska jsem například usnula v pět ráno.

Pocitově mám dojem, že jsem díky tomu po intelektuální rovině schopna se s potížemi akorát tak podepsat, když před tím po očku nahlédnu do abecedy, ale jistě je to jen moje nezměrná skromnost, co mě vede k tomuto mylnému sebehodnocení. 😄

Přeji krásný den!

To byla ironie, “chčije a chčije”

(Miluji týmy mezinárodních týmů vědců, vydávajících tyto zajímavé studie. Jsou to opravdoví inteligenti. 🤣).

 

Michaela Kudláčková 


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x