Na nebi se vlastně pořád něco děje. Velké horoskopy si můžete průběžně studovat v rámci svého vlastního znamení celý měsíc. Já bych jenom ráda upozornila na trochu nelehkou pozici, která se týká konkrétně dneška.
Astrologie je prostě taková, že někdy má i nějaký ten bonus.
Obecně by červenec měl být pro většinu znamení a zvláště ohnivých, měsícem příjemným, ale dnešek by mohl být směle takovou maličkou výjimkou.
Netřeba se děsit, jen mám dojem, že byste měli být v obraze.
Může za tu odchylku dnes hodně akčně naladěná čtyřka.
Totiž znamení Raka a s tím související postavení Slunce, dále nevyzpytatelný pan Uran, jehož povahu a nastavení můžete studovat například TADY a znamení Skopce.
Jde o to, že většinu dnů v červenci si tihle velikáni na nebi povídají a jsou v v celku v pohodě, ale dneska ne.
Říká se tomu kvadrát.
V lidské řeči jde o postavení, konkrétně Urana, které může právě spolu se Skopcem připravit nejeden výbuch.
Nelze to konkretizovat.
Zkuste si představit, že planetu, její „obsah“ a okolí na pár hodin posadíte k vosímu hnízdu.
Buďto se tam překulí celou nějakou částí, třeba nebem, leteckou dopravou či nějakým pěkným vulkánem, nebo se pár jednotlivců sebere a půjde si dělat dobrý den z už tak dost namíchnutých vos po vlastní ose.
Chtěla bych tím říct, že bychom dneska měli být opatrní nejen jako jednotlivci a to zvláště v práci s energiemi (ponejvíce ohnivými), ale také s technikou, na silnici i mezi sebou.
Dnes neříkejte šéfovi, co si myslíte o nové směrnici, a nepolemizujte na téma bezpečnost práce.
Neexperimentujte!
Současně je ale třeba věnovat pozornost klimatu obecně, neoblézat žádnou sopku, nedráždit Al-káidu a podobně.
Takové postavení planet je hodně nadupané a víceméně i nepřátelské.
Je to asi tak stejné, jako když dáte psychicky nevyrovnanému a zuřivému jedinci nabitou pistoli.
Buďto postřelí sebe, nebo někoho, nebo sestřelí něco, nebo vystřihne kombinaci některých jmenovaných modelů…ale nebo taky neudělá naštěstí nic.
Nutně to neznamená, že vystřelí, ale je to víc pravděpodobné.
Tak bacha.
I tak si užijte den.
Snad bude hezky, a pokud ne, tak snad se brzy vrátí sluníčko, protože červenec a léto vůbec rovná se koupání, horko, melouny, prázdniny, pohoda a také teplé večery pod nebem plným hvězd.
Jo a rej komářích gangů
Míša K.
[sexy_author_bio]
Článek pro vás napsala:

-
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.