ddddddda
Společnost

Lucie Ernestová: Miluj svůj život 2022

0 Shares

Oči dětí nemají s fantazií problém. V obrázcích v kalendáři uvidí neskutečný příběh, který bude žít, vyprávět, vonět a bude možná i plný zvuků. A po dlouhých letech se na ten příběh i rozpomenou. Závidíte někdy dětem tuto schopnost? Zkuste se jen zklidnit a soustředit, ono to přijde. Je to v nás.

Může nám pomoci text, emoce, kterou dodáte svému aktivnímu snění nad kalendářem nejen slovíčky, která charakterizují každý měsíc, ale třeba i krátkým textem u samotného seznamu jednotlivých dnů.

dddddd

Bavilo mne jedno cvičení:

  • Podívat se na obrázek bez textu… a zasnít se.
  • Podívat se na obrázek poté, co jsem si přečetla text a s těmi vyvolanými emocemi se zasnít.

Jedno bylo lepší než druhé. Ale vždy to byly dva různé příběhy. Někdy mě některý sedl víc, někdy méně. Záleží na tom, v jaké jste životním rozpoložení.

Vidíte, je to jen jedna z možných her s kalendářem Miluj svůj život, kterou jsem si vymyslela. Vás možná inspiruje k něčemu jinému, ještě lepšímu.

dddddddddd

Každý měsíc jedno téma

Je příjemné mít měsíc nikoliv jen plný povinností a možná plných políček, ale také malého úkolu, který se týká jen naší duše. Třeba:

Jsem připravena udělat ve svém životě pozitivní změny. Přichází ke mně veškerá pomoc potřebná k jejich dosažení.

Moje minulost je součástí bohatosti a plnosti života. Bez mé minulosti včetně chyb a všeho ostatního bych nebyla tam, kde jsem dnes. Mám se ráda za to, že jsem ochotna se učit a růst.

Říkám ano příležitostem a hojnosti. Přirozeně a s lehkostí přitahuji blahobytí. Neustále dostávám od života neuvěřitelné dary.

IMG 20210812 142554

V minulosti se často stávalo, že témata z tohoto kalendáře se shodovala s tím, co se obecně řešilo, nebo jsem to zrovna řešila já. Někdy jsou to témata tak obecná, že neškodí si je zopakovat v podstatě kdykoliv – ale pokaždé to byla malá třešnička na dortu života. Zkuste to.

Miluj svůj život 2022 je nejen z hlediska ilustrací bonbonek a sladkost do života.

ddddddd

Je to skutečná příjemná podpora pro duši. A naši duši potěší, když ví, že na ni každý měsíc minimálně prvního, když otočíme kalendář, nezapomeneme.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2021

https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000518_miluj-svuj-zivot-2022.php

Renata Petříčková

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x