Detail příspěvku: Kouzlo hliníkových oken a dveří v zimě

Kouzlo hliníkových oken a dveří v zimě

autor: | Lis 1, 2019 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Views: 257

Zima se blíží. Snad je dům dobře utěsněný, aby někde neprofukovalo. Hliníková okna a dveře znamenají tu nejvyšší kvalitu. Nejen dlouhou životnost a minimální údržbu, ale hlavně odolnost a možnost velkého prosklení. Hliníkové profily jsou totiž ideální pro velkoformátová okna, prosklené terasové dveře a vůbec pro velké prosklené stěny.

Na první pohled si možná říkáte, že když je venku zima, sklo v kombinaci s hliníkem zrovna extra neizoluje. Není to pravda, dnes se vyrábějí kvalitní izolační trojskla s tak dobrou tepelnou izolací, že se používají velké prosklené stěny i u nízkoenergetických a pasivních domů. Ale to nejlepší na hliníkových oknech a dveřích je spojení s okolním světem.

terasove dvere zima 2

Spojení se zahradou, výhledy do okolí

Když v zimě sněží, venku je zima, fouká vítr … a vy sedíte doma za velkými prosklenými terasovými dveřmi, za vámi plápolá v krbu oheň, a padají vločky. Zní to jako sen. Když si však pořídíte hliníková okna a terasové dveře, stane se sen každodenní skutečností. Když k tomu máte z domu krásný výhled do zahrady, je to ještě lepší. Své kouzlo má i výhled uprostřed města, užívat si zimní dny můžete i v kanceláři, hlavně být v teple za oknem s výhledem ven. Krása, s velkým prosklením a hliníkovými okny už se můžete těšit na zimu.

terasove dvere zima


Úspora energie, design, životnost …

Hliníková okna a dveře mají také spoustu dalších praktických předností. Není to jen lákavý výhled do krajiny, ale také opravdu výborné tepelně-izolační vlastnosti, extrémně dlouhá životnost, odolnost proti slunečnímu záření i proti povětrnostním vlivům. Hliníkové profily mají tvarovou stálost, například hliníkové dveře se mohou dávat i tam, kde je velká frekvence lidí, kde se dveře stále namáhají. Budou ve stejně dobrém stavu i za 10 let. Přitom nepotřebují žádnou extra údržbu. Jen jednou ročně seřídit, občas zkontrolovat a umýt.

Tip: Další informace o výhodách hliníkových oken najdete v článku: Hliníková okna využijete i v rodinných domech.

dvere vstupni hlinik

Hliníková okna a dveře jsou sice dražší než kvalitní plastová okna (nebo dveře), ale vydrží déle. Navíc vypadají elegantně, jsou velmi pevné a mají výborné zvukově-izolační vlastnosti. V kombinaci s bezpečnostním zámkem a bezpečnostním sklem se přes ně nikdo nedostane. Ani v zimě ani v létě.

vstupni dvere alu

Zpracoval: Svět oken

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 18
  • 406
  • 17 817
  • 347 782
  • 2 475 409
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet