Detail příspěvku: Trendy, nebo osvědčené značky?

Trendy, nebo osvědčené značky?

autor: | Zář 4, 2018 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 168

Pokud jde o módu, prakticky máte dvě možnosti: sázet na trendy nebo na pohodlnou léty osvědčenou klasiku s důrazem na kvalitní materiály, pohodlí a neotřelý design. My doporučujeme druhou variantu.

Začněme ale těmi trendy. Ty podzimní hovoří jasně. Odložit zdaleka ještě nemusíte romantické šaty a pořídit byste si rozhodně měli nějaký svetr s obrázkem. Pak si můžete být jisti (či spíše jisté), že rozhodně budete in.

Kostka, kápi a oranžová

Dále se bude nosit kostka ve všech podobách a tzv. kápi, což jsou dlouhé kabátky bez rukávů. A z barev jednoznačně bude držet prim oranžová. Že se vám tyto trendy moc nezamlouvají? Nevěste hlavu a, jak jsme již v úvodu naznačili, vsaďte na osvědčenou klasiku třeba v podobě značek Calvin Klein či Tommy Hillfiger. Ty jsou totiž in bez ohledu na trendy.

26829ZmI.jpg

Tommy Hillfiger

Tento módní návrhář má módu jednoznačně v rukávu, a to zdaleka nejen tu přehlídkovou. Na e-shopu different.cz se do jeho modelů můžete obléci doslova od hlavy až patě. Specialistou je ale Tommy Hillfiger na volnočasovou módu, tedy na pohodlné ale zároveň trendy tepláky, mikiny, trička, kšiltovky a hitem letošního podzimu bezesporu budou boty Tommy Hillfiger.

26828ZTY.jpg

Holínky a chlupaté pantofle

Kolekci dominují tenisky různých barev a materiálů včetně působivých kontíčkových, v nichž si bezesporu každý najde svého favorita.

Tím naším ale jednoznačně jsou holínky a chlupaté pantofle, v nichž bude vaše nožka doslova a do písmene jako v bavlnce.

Calvin Klein

Sázkou na jistotu, co se kvality i vypracovaného designu týče, a jakýmsi konkurentem Tommyho Hillfigera je bezesporu značka Calvin Klein.

Na different.cz jsou k mání originální čepice, šály, kabelky, trička, pantofle i tepláky, ve kterých budete i doma za hvězdu.

26825ZDQ.jpg

Spodní prádlo a mikiny

26827NDc.jpg

Již klasikou je spodní prádlo s logem značky, po kterém začíná prahnout i má třináctiletá dcera.

Pro nadcházející sychravé podzimní dny ale doporučujeme vybírat v sekci Calvin Klein mikiny, nad kterými jistě zaplesá srdce

nejednoho teenagera.

 

A nejenom jeho.

 

Zpracovala: Placla a redakce

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 17
  • 406
  • 17 816
  • 347 781
  • 2 475 408
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet