Magie

Zítra je zajímavý úplněk a můžeme ho využít!

0 Shares

Na jedné straně náročný, ale na té druhé, když se na to podíváme oním hezčím úhlem pohledu, bude zítra taky úplněk silný. Takže když budeme děsně lítostiví s pocitem, že co se pokazilo, nedá se odestát, jde jen a jen o pocit. Naopak, my během tohoto úplňku můžeme jeho sílu velmi dobře právě na nový začátek využít.

22026NDR.jpg

 

Vedle toho totiž, že se Luna bude nacházet v Rybách, které jsou, pravda hodně o emocích, psychice a silných pocitech, bude také ve Vodnáři a to je novátor a nemá strach něco zkusit.

 

Co byste chtěli začít?

Co chcete udělat nového?

Co vaše vize budoucnosti?

Kde to chce vykročit a nebát se?

 

Můžeme leccos během tohoto úplňku a nemusíme se právě hroutit a plakat. Nebo jo, ale až pak, protože ty Ryby nás stejně doženou.

 

My si ale napřed užijeme Vodnáře, který velice rád inovuje a rozhodně se nelekne, jestliže se jedná o něco nevyzkoušeného, prostě o změnu.

 

A ony mu vlastně Ryby pomohou.

 

Jde totiž o to, že v 9:30 přibližně začne úplněk a tehdy bude Luna ve Vodnáři.

 

Protože ale už před pátou bude v Rybách, zastihne nás vlastně tento úplněk s energií obou znamení.

 

22027YjI.jpg

 

Prakticky je Luna uprostřed a čerpá jak z Vodnářského principu, tak i s toho Rybího.

 

Má tedy dostatek odvahy, podnikavosti, originality, potřeby něco změnit, síly a odhodlání z Vodnáře, ale rovněž obrazotvornosti, citu, lásky, empatie, tvořivosti a kreativity z Rybí podstaty.

 

Tak můžeme buďto pouze litovat, že se něco nepodařilo, litovat sebe, druhé, planetu, bědovat nad migrénou, a „plánovat“ nicotu v budoucnosti, nebo můžeme poslat energii a chuť do změny, do vylepšení stávajícího.

 

Všechny varianty budou emočně nabité a prožitek bude v každém případě silný.

 

To máte jako s atomem.

 

Buďto můžu město celé zničit, nebo ho můžu celé rozsvítit.

 

Zvolila bych každopádně to druhé.

 

Tak a teď shrnutí, které začnu jednoduchým rituálem.

 

22029MDk.jpg

 

Od 9:30 dopoledne dál (ideálně před polednem) si vezměte tužku a papír.

 

Dopis prosím adresujte Andělům. To proto, že to bude mít sílu a takhle máte jistotu, že se nestane nic, co by ublížilo vám či komukoli druhému. Oni to nedovolí.

 

Do dopisu napřed napište všechno, co si přejete změnit, uspořádat, čeho chcete dosáhnout, jak si tu, kterou věc představujete do budoucna, co pro to rádi uděláte. Stačí heslovitě, žádná omáčka. (na tu čas zbude).

 

„Prosím pomozte mi s novou prací, ať jsem tam spokojená, ať je to v dojezdové vzdálenosti, ať mi poplatí, co potřebuji, ať je to na smlouvu…“ A podobně.

 

Reálie, plán. Dejte do toho odhodlání.

 

Nechte dopis otevřený.

 

Večer, po páté hodině, ale ideálně před půlnocí (ne, přes půlnoc, to raději v jednu) se k němu vraťte a stručně napište, proč si to přejete.

 

„Jsem smutná, že nemám práci, ubíjí mě to, chtěla bych dělat, co mě baví a mít na nájem, pobavit se s kolegy, cítím se prázdná a přála bych si být šťastná“.

 

Emoce, pocity. Dejte tam cit, touhu.

 

Dopis uzavřete slovy: Děkuji vám.

 

A teď:

 

1. Jde –li o práci, bydlení, auto … peníze. Nepište částku, napište to, co chcete poplatit, nebo koupit. Můžete sice napsat kde konkrétně, firmu nebo typ vozu a podobně, ale ubíráte se o prostor. Dopis zahrabejte do země, nejraději hned.

 

2. Jde-li o lásku, můžete sice v tomhle případě napsat jméno, ale opět se uberete o možnosti.

 

(Tohle totiž funguje na principu vyslaného protipřání. Oni jen najdou pojítko. Jestliže někde shánějí člověka vaší profese, najdou vám ho, jestli někdo prodává byt, nebo někdo vyslal podobné přání, co zapadá, jestli má někdo „protipřání“, oni to urychlí a tu cestu umetou).

 

22028NDF.jpg

 

Dopis hoďte do tekoucí vody. Pokud napíšete jméno a ona osoba si to také nepřeje, nestane se to.

 

3. Jde –li o zdraví, pište v duchu mít zdravý ten, který orgán, mít opět v pořádku to a ono. Mít energii, moci se dobře pohybovat…(nezbavovat se, přidávat si).

Dopis spalte, popel dejte zemi.

 

Pokud byste nedělali žádný rituál, je dobré vědět, že tento úplněk bude mít vliv předně na žíly, cévy, hlavu, nervy a krevní oběh.

 

Určitě se vyhněte lékařským zákrokům a dávejte si pozor na spodní část nohou.

 

Pokud možno nepijte alkohol, a pokud si vezmete prášek, tak začněte půlkou. Možná to bude úplně stačit.

 

Tak a teď už vám popřeji jen tolik, aby se vám splnily sny, přání, touhy, abyste byli šťastní, aby se vám dařilo, abyste měli důvod k úsměvu a bylo zač poděkovat všem vašim Andělům. heart

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com