Detail příspěvku: Případ Kuřim, ohlédnutí II. : Kdo lže, ten krade. Třeba i děti

Případ Kuřim, ohlédnutí II. : Kdo lže, ten krade. Třeba i děti

autor: | Led 20, 2016 | Společnost | 0 komentářů

Views: 280

Jak moc jsem se před lety tímto případem zabývala, vědí mnozí z vás. Přesto jsem na konci stála více na straně těch, kdo slečnu Škrlovou pokládali spíše za oběť. Tento článek vzniká hlavně proto, že ctím starou moudrost, která říká: „Kdo nikdy nezměnil názor, miluje sebe víc, než pravdu“. Mám důvod, se nad svým postojem nyní vážně zamyslet. A pomohl mi k tomu spolek Šalamoun.

Nebudu zdržovat tím, jak často stojí za zásadními věcmi náhoda.

 

Víme všichni. U včerejší diskuze s vámi, čtenáři, která byla velmi plodná, jsem v průběhu pročítala staré články. Ne, že bych nějak hloubkově šťourala…vlastně vůbec ne.

 

A přes to…

 

Doufejme, že rozpor, který nepokládám za bezvýznamný, právě naopak, má nějaké racionální vysvětlení.

 

Jdu rovnou k věci.

 

Předložím vám k posouzení, protože jste hlavičky, jen citace a linky, aby bylo jasné, že jsem si nic nevymyslela.

 

Ještě, jenom pro úplnost….

 

Barbora Škrlová se na scéně objevuje ve chvíli, kdy do té doby zcela neznámý otec použije dětskou chůvičku a spatří namísto svého dítěte dítě zcela jiné a to v takové pozici a stavu, že nelení a upozorní policii. (Díky Bohu, že takoví lidé, kterým není vlastní lhostejnost, existují).

 

19642Njc.png

 

Následuje rozkrytí obludného, nelidského a příšerného týrání dvou malých chlapců – viz článek včera.

 

V rodině, odkud vysvobozuje chlapce, nachází policie ještě „13 letou dívenku“ Aničku, která je trýzniteli nucena se na nelidských praktikách podílet.

 

Dítě je z rodiny odvezeno do dětského zařízení a rozjíždí se vyšetřování, jehož průběh opět známe, alespoň co do chronologie a následného odsouzení několika lidí.

 

Z dětského zařízení Anička prchá za Michalem Říhou a jeho sestrou do Dánska a posléze do Norska, kde putuje k dalšímu ochránci a mění se na Adama, syna dramaturga Farhnera a nastupuje v Oslu do školy.

 

Zde pomocí dopisu žádá o pomoc!

 

Norským úřadům sděluje, že je týrána, kreslí obrázek, kde zakresluje sedm dětských postav, které musí trpět zlé věci a sama sobě přiděluje číslo 7. Následně policejním orgánům popisuje rituální obřady, kde byla týrána, jmenuje muže Hansena, hovoří o znásilnění, řezání žiletkami, ponižování a celé řadě dalších praktik.

 

Z Norska putuje do Čech.

 

Zde se dozvídáme, že 13 letá Anička, alias Adam je 36 letá Barbora Škrlová, absolventka JAMU a žena vystudovaná v oboru speciální pedagogika.

 

Příběh končí u soudu, kde je odsouzena (podrobnosti ve včerejším vydání ZDE) a společnost se rozděluje.

 

Jedni vidí ve Škrlové brilantního manipulátora a iniciátora veškerých zvěrstev, který využil svého nedospělého vzezření a oklamal i několik lékařů, (neuvěřitelné, ale pravda) kteří ji prohlíželi a s pomocí členů sekty prchá ze země.

 

Druzí v ní vidí oběť manipulace členů sekty (dodnes nevíme, jaké), kteří v zájmu jejího umlčení využijí jejích fyzických dispozic a ona je ke změnám identity donucena a je zde snaha ji ihned uklidit, ideálně pod několika identitami a ideálně pryč z vlasti. (pozn. Proč ji nezabili, když byli schopni odřezat z jiného dítěte kus těla, kdo ví).

 

Spekuluje se o duševní poruše, nebo zlomeném člověku právě v důsledku nelidského zacházení a plánovitých praktik, stejných, jaké měly i z oněch malých chlapců „vyrobit“ obdobné bytosti.

 

Tolik pro obrázek.

 

Barbora Škrlová si nakonec odpyká dvě třetiny trestu a je po pěti letech propuštěna.

 

19643NjY.jpg

 

Společenskou záruku za ní skládá spolek Šalamoun a sdružení ombudsmanů.

 

Posléze je Škrlové zcela změněna identita a ztrácí se z dohledu společnosti i médií. (moc by mě zajímalo, zda její pohyb pod změněnou identitou někdo ještě monitoruje).

 

KDO LŽE?

 

A teď čti pozorně, milý čtenáři.

 

BOD 1.

 

8.2.2012 – idnes.cz

 

…Po 13. hodině si pro ženu odsouzenou za účast na týrání dětí v kauze Kuřim přijel její brněnský kamarád Michal Říha. Skryt za vězeňkyně na procházce vjel svým autem před areál věznice, Škrlová se usadila na zadní sedačku, kde ji Říha zaházel oblečením.

 

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/skrlova-opustila-veznici-skryta-pod-oblecenim-v-kamaradove-aute-pxn-/krimi.aspx?c=A120208_135713_jihlava-zpravy_dmk

 

…”Budeme si volat se spolkem Šalamoun a jejím přítelem Michalem Říhou, zajistíme, co bude potřeba,” potvrdil Miroslav Michálek z občanského sdružení Český ombudsman v Brně.

Podle Michálka je možné, že Škrlová skončí v Brně, kde se v následujících dnech bude zdržovat. To, že se Škrlové o bydlení postará Michal Říha, už u předchozího soudu potvrdil i John Bok ze spolku Šalamoun.

 

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/skrlova-opustila-veznici-skryta-pod-oblecenim-v-kamaradove-aute-pxn-/krimi.aspx?c=A120208_135713_jihlava-zpravy_dmk

 


 

BOD 2

 

10.2. 2012 – ZDENĚK JEMELÍK, UPALTE BARBORU ŠKRLOVOU!
Vyšlo 10.2.2012 na webu Šalamouna a Politikonu

 

….„V tomto případě byly potlačeny informace o tom, že Barbora Škrlová byla mučena nejméně stejně brutálně jako chlapci, na jejichž předstíraném topení se podílela pod nátlakem. Z jejích reakcí na různé nečekané podněty je zřejmé, že má za sebou strašlivé zážitky. Není také pravdivé tvrzení, že uprchla do Norska. Ve skutečnosti byla unesena omámená v kufru auta. „…

 

Celé oficiální vyjádření spolku Šalamoun
http://www.spoleksalamoun.com/view.php?cisloclanku=2012021001

 

Pozorný čtenář již ví, co mi nejde do hlavy.

 

 • V roce 2007 je tedy Barbora Škrlová oběť a je dokonce ústy spolku Šalamoun omámena a unesena za Michalem Říhou na sever.

 

Následně v Oslu pomocí dopisu prosí o pomoc.

 

Potud je jasné, že je její odjezd z ČR nedobrovolný a je jasné, že se pokusila o záchranu. Není důvod nevěřit, všechno do sebe zapadá, alespoň logicky.

 

 • O pět let později ale Škrlová klidně nasedá do auta stejného Michala Říhy, a to celé za vědomí a asistence Šalamouna i občanského sdružení Český ombudsman v Brně.

 

!!!!

 

Moje logika na tohle nestačí.

 

Pokud se nejedná o shodu jmen, pak slečna Škrlová s klidem nastoupila ke stejnému člověku, který stojí za jejím únosem pět let zpátky z České republiky, kdy se ona následně sama pokusila zachránit, když kontaktovala norské úřady.

 

 • Jak spolek Šalamoun, tak i OSČO ji nechali s touto osobou odjet a dokonce o ní hovoří jako o jejím příteli (!!) a navazují spolupráci, což uvádí i do médií.

 

 • Veřejně se ovšem spolek o dva dny později nechává slyšet (a číst), že za Michalem Říhou byla pět let zpátky unesena, tedy proti své vůli a dokonce pod vlivem omamných látek, což jsou hned dva trestné činy.

 

1. Buď je někdo dlouholetý přítel, a pak nemám potřebu hledat před ním akutně záchranu, nebo je únosce, a pak s ním nikam nejedu!!!

 

2. Pokud chci někomu podat pomocnou ruku, tak ho přece nevrazím do auta někomu, o kom jsem přesvědčen, že je odpovědný za zločin.

 

Nebo že by Stockholmský syndrom kombinovaný se syndromem Limským?

 

Každopádně, kdo lže, ten krade. Třeba i děti.

 

 

Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

 • 24
 • 383
 • 17 854
 • 347 590
 • 2 475 798
 • 3 796
 • 28
 • 1 859
0 Shares
Share
Tweet