Detail příspěvku: Výkladový den s Marií, královnou andělů

Výkladový den s Marií, královnou andělů

autor: | Pro 28, 2013 | Magie | 0 komentářů

Views: 51

PŘÍLOHA NA VÍKEND
Pojďme se letos před Vánoci podívat na Pannu Marii trošku jinak. Na chvíli necháme stranou její více než dva tisíce let starý porod, a zadíváme se na ni jak ona ženu. Ta, která má údajně pod patronací andělskou říši. Na toto téma byly vytvořeny vykládací inspirační karty, se kterými společně strávíme dnešní den.

Uděláme si dnes výkladový den s Pannou Marií. 

Brožurka přiložená ke kartám říká, že tu najdete karty, které umí zprostředkovat snad ty nejněžnější zprávy, jaké si umíte představit.

 

Kdo z nás by nepotřeboval během vánočního období něco právě takového? Zprávy spojené s Nejsvětější Matkou, aby vás povzbudily, podpořily a vedly.

 

Autorkou je Doreen Virtue, Ph.D., nejprodávanější autorka a doktorka psychologie, která pracuje s andělskou říší. Se svojí andělskou terapií je známá po celém světě a právě ta ji vynesla na vrchol popularity.

 

I tady platí, že když se na něco zeptáte, karta magneticky přitáhne tu pravou odpověď.

 

Stejně tak mají karty určité obecné významy (v příručce), ale i tady musíte věnovat pozornost svým pocitům, intuici a informacím, které k vám přicházejí i mimo pevně dané hranice textu.

 

12133NDk.jpg

 

Aktivita, Důvěra, Otevři své srdce, Poctivost, Radost, Sebeúcta, Ticho – to je jen namátkou pár názvů karet, které v tomto balíčku 44 karet najdete. Jemná a něžná poselství, která si zachovávají pokornou úctu k tak silné a úctyhodné osobnosti jako Panna Marie určitě je, jsou možná na první pohled zvláštní a osobně mě příliš nezaujalo jejich výtvarné zpracování. Kdo má však tuto symboliku podobnou vzácným starých obrazům, rád, bude nadšen.

 

Všichni však budou jistojistě okouzleni čistými texty a velmi zvláštním, něžným tónem.

 

Nadějí, kterou vlévají do žil, víru, že máme svou vnitřní hodnotu, kterou si musíme uvědomit právě my sami. Ve zvláštních kartách tu řeší také otcovský a mateřský princip a náš vztah k těmto dvěma důležitým osobám v našich životech. Ta nutnost smíření se se svými rodiči, pochopení jejich činů i chování k nám, je nedílnou součástí našich životů, abychom je mohli žít správně a vyrovnaně.

 

12134ZDY.jpg

 

Vyrovnávání!

 

To je ostatně asi pocit, který jsem z těchto karet převážně měla. Velmi mne překvapily svými významy a svého času jsem se od nich nemohla odtrhnout. Svým specifickým způsobem odpovídají na jakékoliv otázky z našich životů  na jakákoliv témata.

 

Co třeba karta Ticho?

 

Vcházím do mírumilovného ticha a naslouchám.

 

Odpovědi, které hledáte, můžete slyšet v poklidu. Tato karta vám radí, abyste si vytvořili klidný čas o samotě, potom uslyšíte pravdu. Poznáte ji způsobem, jaký s ní vaše tělo rezonuje. Můžete vnímat „andělská šťouchnutí“ na kůži nebo pocit, že všechno „zapadá“ na své místo. Seďte tiše se zavřenýma očima a zhluboka dýchejte. Soustřeďte se na tlukot svého srdce a dech a všimněte si jejich zpomalení. Pak položte otázky a naslouchejte odpovědím, které k vám přicházejí jako myšlenky, pocity a vize. Požádejte nebesa, aby vám poslali znamení k ověření, že jste zprávy shora slyšeli přesně. Poté vykonejte činnosti, ke kterým vás vedou.

 

A tak to dnes zkuste, pod článkem si budeme o těchto kartách povídat a máte-li nějaký předvánoční splín nebo trápení, zcela určitě není lepšího spojence pro tento něžný čas než je Panna Marie.

 

Renata


[sexy_author_bio]


Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

12136MGE.jpg

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 285
  • 383
  • 18 115
  • 347 851
  • 2 476 059
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet