Magie

Výkladový den s Doteky lásky

0 Shares

Tyto karty patří mezi ty, které si čas od času velmi rádi vezmete do rukou. Podle informací na krabičce pomáhají rozvíjet láskyplný pohled na svět, díky kterému přitáhneme do svého života štěstí a lásku. Jsou velmi hezky, snově, fantazijně ilustrované a graficky zpracované tak, že na vás okamžitě mluví.

Mají i krátké vysvětlivky na každé kartě.

Zase extra buřty, co takhle příběhy?

 

Asi bych to nebyla já, kdybych při pohledu na tyhle karty okamžitě neviděla zase nějaký ty „extra buřty.“ Musím říct, že na první pohled karty: hmmm… ale na ten druhý, stačilo víc přiblížit pohled DO obrázků a bylo to tam. Náhle jsem dychtivě listovala jednou kartou za druhou a nemohla se nabažit zvláštního pocitu. Jakoby na chvíli ty obrázky přestaly býti výkladovými kartami a staly se jen předlohami pro nádherné příběhy.  J

 

ako vystřižené z příběhů, které mohou být stejně tak mýtické jako éterické. Je v nich láska, něha, napětí i strach.

 

Obrázky mají  zvláštní aspekt…

 

13904YzI.jpg

 

Dveře, okna, vchody, cesty…

 

Na každém obrázku najdete nějakou cestu, výhled někam, někam dál… to mne fascinovalo. To ve mně probouzelo tu touhu zjistit, co je za tou horou, kam vede cesta, co je za těmi dveřmi nebo v tom průrozu lesem.

 

Málokdy se mi stane, že karty mohu vzít do ruky bez toho, aniž bych zkoumala jejich významy. Tady ano, svým způsobem lze oddělit jejich významy (psané písmenky na každé kartě) a jejich obrázky. A tento oddělený svět využívat právě tak, jak mám v tu chvíli chuť.

 

Autoři se sešli v úžasném souladu!

 

Angela Hartfield je havajská intuitivní lektorka, léčitelka a psychické médium, která s říší andělů komunikuje už od svých čtyř let.  Ve své práci pomáhá lidem, jak se naučit jak získat vedení a pomoc andělů. Vede nejrůznější workshopy  a kurzy nejen ve své domovině na Havaji, ale také navštěvuje Irsko či Japonsko a další kouty světa.

 

Pro své karty zvolila ilustrátorku Josephine Wall, která byla k práci malířky stvořena. Od malička jí zajímal svět fantasy, víl a kouzelných bytostí a právě to dětské a plné kouzlo umí vložit do svých děl.  Absolvovala uměleckou školu a kromě malování se věnuje také práci s hlínou.

 

Dnes vám nabízím výkladový den s Dotekem lásky. A co třeba říká brožurka, přiložená ke sadě 50 karet o této kartě: Čím je pro vás láska.

 

“Přemýšlejte, nakolik jste oddaní lásce.

 

Láska znamená oddat se bez jakékoli záruky někomu či něčemu. Dáváme se cele v naději, že láska nám vydrží. Láska je projev víry. Obklopte se láskou a zjistíte, jak mnoho bude váš život obohacen.”

 

13905NjR.jpg

 

Tak se ptejte…

Těším se na vás…

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

 

13903ZTF.jpg

Karty Doteky lásky, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com


Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com