Detail příspěvku: Výkladový den pro Vás: Poselství zvířecích průvodců

Výkladový den pro Vás: Poselství zvířecích průvodců

autor: | Čvc 18, 2013 | Magie | 0 komentářů

Views: 113

Autorem těchto inspiračních karet je Steven D. Farmer a magií a sílou zvířat se zabývá celé roky. Má dokonce i svůj vlastní rozhlasový pořad, který se jmenuje „Šamanská horká linka.“ Takže šamanské karty? Možná, každopádně z nich je úplně cítit živočišnost až divokost. Sama jsem zvědavá, co s nimi dnes společně zažijeme, protože právě nich se budete mít možnost dnes ptát.

 

 

Zvířecí průvodci jsou duchovními pomocníky, kteří vám dokážou poskytnout vedení při hledání odpovědí na jakoukoliv otázku ohledně vašeho života. V těchto 44 vykládacích kartách Stevena D. Farmera vám každý zde vyobrazený zvířecí průvodce přináší jasné a výstižné poselství, které vám poskytne praktické rady v souvislosti s jakoukoli vaší otázkou. Srozumitelná knížka, která je součástí tohoto balení, obsahuje podrobné instrukce, které vám pomohou provádět přesný výklad sobě i ostatním, a podrobně vysvětluje poselství každého z duchovních zvířecích průvodců.

 

10356YmJ.jpg

 

Steven D. Farmer, Ph.D., je psychoterapeut, šaman a představitel církve Circle of the Sacred Earth (Kruh posvátné země). Je autorem mnoha úspěšných titulů, například Síla zvířat, vykládací karty Síla zvířat, Posvátné rituály nebo meditačního CD Poselství zvířecích průvodců. Steven je zároveň moderátorem vlastního rozhlasového pořadu Šamanská horká linka na HayHouseRadio.com.

 

www.stevendfarmer.com

 

Podívejme se třeba na jednotlivé karty:

 

Síla žraloka?

Abys rozpoznal pravdu o dané situaci, důvěřuj svému instinktu.

 

Síla želvy?

Tvůj život je příliš roztříštěný, proto udělej všechno, co je třeba, aby ses dal dohromady.

 

Síla Volavky velké?

Stůj si za svým přesvědčením a dělej to, co je podle tebe správné, navzdory mínění a nesouhlasu druhých.

 

Karty Poselství zvířecích průvodců podle autora fungují na principu Zákona přitažlivosti, jak jinak.

 

„Na základě duchovního Zákona přitažlivosti – díky němuž k sobě přitahujete konkrétní karty s těmi odpověďmi, jež sice vaše duše zná, které však jsou na samém okraji vašeho vědomí, takže si je plně neuvědomujete – vám karty pomohou vnitřní vědění přenést do vědomí. To člověk často pociťuje jako určitou rezonanci s poselstvím na kartě. Karty vám zcela umožní nahlédnout do těchto původně zcela skrytých myšlenek, pocitů a přesvědčení, které vám naznačují, kudy by se mohl ubírat váš vztah, kariéra, finance, zdraví i ostatní oblasti vašeho života.“

 

Upozorňuje tu ale i na jeden aspekt, a sice, že je možné, že ačkoliv se ptáte třeba na vztahy, karta odpoví na něco jiného, palčivějšího, co třeba jen potlačujete a odpověď bude směřovat k této oblasti, třeba se sice ptáte na partnera, ale karty „vyvedou“ odpověď na finanční otázky, protože právě ty vás tíží v tuto chvíli víc.

 

10355NDc.jpg

 

Navíc jsou to karty více hloubavé a určené spíše pro samovykládání, protože při výkladu a pohledu na kartu se budou odhalovat další aspekty a povahové rysy či intuitivní záblesky.

 

Prostě tak trochu karty pro tiché rozjímání.

 

Přesto to zkusíme. Otázky můžete klást pod článek a uvidíme, jak nám to půjde.  Třeba tyhle šamanské karty zafungují i tímhle způsobem.

 

Moc se na to těším…

Přeji krásný den, dobré dotazy a sobě šťastnou ruku a hbité neúnavné prsty na klávesnici, abychom si tu dnes porozdali trošku radosti a naděje…

 

Jednoho zvířecího průvodce tady mám i naživo, tak snad nám to půjde :-))

 

10354YTg.jpg

 

Renata


[sexy_author_bio]


Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 76
  • 383
  • 17 906
  • 347 642
  • 2 475 850
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet