Detail příspěvku: Výkladový den pro Vás: Pátá dohoda

Výkladový den pro Vás: Pátá dohoda

autor: | Srp 28, 2013 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 96

Don Miguel Ruiz je autorem známých Čtyř dohod. Pátá dohoda navazovala. V těchto dnech si můžete s touto knihou jaksi trojrozměrně pohrát a nechat ji působit na svou mysl i zcela jinými způsoby. Pomocí výkladových karet. Balíček má 48 inspiračních karet, které vychází z moudrosti Páté dohody. Takže za sebou dnes necháme stresy z prázdnin, začátků školních roků a co kdybysme se jen tak s čajem a sušenkami zasnili a zahleděli někam do hvězd, do svého nitra, prostě tam, kde se nesoudí, nedělaj domněnky a tak vůbec – duše odpočívá.

Milí přátelé,

tyto karty jsme napsali proto, aby vám pomohly na cestě k vaší přirozenosti, na cestě k životu, v němž máte svobodu být tím, kým skutečně jste, žít beze strachu, pocitu viny, studu nebo lítosti. Takový způsob života je beze zbytku možný a záleží jen na nás, jestli tak budeme žít. Stačí, abyste do svého života začlenili Pět dohod, a brzy budete žít ve svém osobním snu o nebi.

 

Tak tímto úvodem nás oba autoři, jak Miguel Ruiz, tak jeho syn Jose Ruiz a ilustrátorka Janet Mills uvádí do podivuhodného světa 48 karet.

 

Světa naděje, snů a nadějí, které v určitých chvílích mohou člověku velmi pomoci.

 

Když jsem se jimi probírala a vzpomínala i na své pocity při četbě Čtyř dohod i Páté dohody, docházelo mi, že na úplně nejčernější depku tohleto není. Je tam příliš kytiček, lásky a milování. Tyhle karty se nedají konzumovat jako kus salámu o půlnoci jen proto, abych zahnala vlčí hlad.

 

10775MWR.jpg

 

Jsou jako lehká lahůdka pro chvilku pohody nebo jemného rozladění životní rovnováhy.

 

Mohu se mýlit a může být mnoho lidí, kterým pánové Ruizové změnili život od základu i v těch nejhorších životních chvílích. Na mě však působí velmi jemně, pravdivě a hlavně, jejich moudrost už si ve vás musí na něco “nasednout”. Neumí mě dostat z hlubokého smutku, protože jejich slovům nevěřím.

 

10777Yzd.jpg

 

Ale mám-li naději, pak jsou pro mě jejich slova jako na míru, táhnou mě do reality, do víry v lepší zítřky.

 

A tak by mě možná mimo výklady, které si tu dnes zkusíme, zajímalo, jaký máte názor konkrétně na tvorbu Miguela a Jose Ruizových. Je totiž něčím jiná než od jiných autorů. Tito dva jsou osobití a tak jsou osobité i tyto karty. Posuďte sami podle obrázků a máte-li chuť, ptejte se.

 

Upozornění: V tuhle chvíli, leč nerada, musím uznat i vlastní slabost a to, že i já jsem jen člověk a ze sebezáchovných důvodů odpovím v tomto výkladu (který je pro mě přece jen náročnější než klasický tarot) jen na omezený počet odpovědí.

 

10776OGY.jpg

 

Pokud se na Vás nedostane, nezoufejte, kiss neberte si to osobně heart nehřešte slovem angel a můžete to zkusit 4. září na mém webu Čajovna U modré kočky. Tam se bude i o týden později konat soutěž o 4 kusy těchto karetních sad.

 

Tak přeji krásný den a věřím, že si ho klidně a pohodově společně užijeme…

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 159
  • 479
  • 49 333
  • 387 408
  • 2 381 028
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet