let nejvetsim balonem be1fb1f324
Cestování

37 metrů. Tak vysoký je největší horkovzdušný balón. Proletět se můžete i vy

0 Shares

Balonové létání spojuje romantiku s dobrodružstvím. Není se tak čemu divit, že jde o nejoblíbenější zážitkový dárek v Česku. Navíc se teď chystá let největším balonem u nás i ve střední Evropě. A bude doslova ohromující. Přesvědčte se. 

Největší horkovzdušný balon = zážitek č. 1 v balení mega

Vzlétnout do výšky a jen tak se kochat krajinou pod námi. To Čechy a Češky nesmírně láká. Více než pilotování letadla, skok padákem či wellness pobyt. Ač to zní neuvěřitelně, na let balonem čeká okolo 3 000 lidí. I z toho důvodu se zážitková firma Zážitky.cz rozhodla vyřešit problém po svém. 

Čeští balonáři z firmy Kubíček jim šijou největší horkovzdušný balon. Větší u nás nespatříte. Nebeský obr se vyšplhá do výšky 37 metrů. To je stejně jako 12patrová bytovka, 11 autobusů nebo ⅔ Petřínské rozhledny. Do koše balonu se vejde 24 letců, tedy 3x více než běžně.

bal

Do této doby držel český rekord balon o výšce 31 metrů. Zážitkový balon bude ještě o 6 metrů vyšší.

Nejmalebnější výhledy z největšího balonu

Konopiště, Karlštejn, Český Krumlov nebo Český ráj. Z koše létajícího giganta si užijete výhledy na nejkrásnější místa naší vlasti. Pro zajímavost. Soukromý let největším balónem nabízí odletových míst ještě mnohem více. Mimochodem – skvělý tip na rodinnou nebo firemní akci.

romanticky let v balonu pro dva b0a4fb347d

Kromě letu nad nejkrásnějšími místy je v plánu i putovní cesta po celém Česku. 

Darujte nezapomenutelnou zkušenost a vzpomínku k tomu

Vzducholetce čeká romantika říznutá dobrodružstvím. A letem nekončí. Po přistání na louce si projdou křtem prvoletců. Současně se něco dozví o historii balonového létání. To vše s kapkou skvělého sektu v ruce.

Navíc si na památku odnesou křestní list. Pěkný dárek pro každého. A maximálně bezpečný. Balony prochází pravidelnou revizí. Jsou zapsané v leteckém rejstříku a vztahují se na ně přísné podmínky. 

Zaujalo?

Let největším balonem ve střední Evropě najdete na Zážitky.cz. Máte na něj čas 24 měsíců. Termín i místo odletu se dá kdykoliv změnit.

A navíc teď běží akce s 30% slevou.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x