Detail příspěvku: Výkladový den: Peníze a zákon přitažlivosti

Výkladový den: Peníze a zákon přitažlivosti

autor: | Srp 22, 2014 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 93

No tak na tohle jsem byla velice zvědavá, jakým způsobem si zajistit existenci???  Esther a Jerry Hicksovi jsou autory nádherné dětské trilogie o Sáře (Sára kniha první, druhá a třetí)… a také pracují už desítky let se zákonem přitažlivosti.  Jsou jedni z autorů, od kterých o tomto tématu čtu ráda, protože to má hlavu a patu.

 

Ale udělat karty pojednávající o moci, která nám do života přinese víc peněz, osvobozující pocit absolutní svobody? Hm…  Esther a Jerry jsou realisti, neschovávají se za pseudomorální poučky.

 

Peníze opravdu nesou svobodu

 

Přesvědčují nás, že peníze opravdu znamenají svobodu.  Protože v hloubi srdce víme, že máme právo být svobodní, je vztah k penězům jedním z významných prvků naší životní zkušenosti.   Peníze prostě budí emoce.

 

15049MzA.jpg

 

Tolik se dočtete na krabičce a v ní potom najdete 60 inspiračních karet a žádnou příručku.

 

Není potřeba, protože celý systém výkladů je tentokrát řešen textem přímo na kartách. Máte tak před sebou tři stránky /při výkladu na tři karty/, nad kterými můžete hloubat a hloubat a hloubat.

 

Takže dnes  jsem pro Vás připravila výkladový den. Finanční otázky trápí mnohého z nás a tak se pokusím zodpovědět maximální množství dotazů, které mi v diskuzi položíte.

 

A abyste viděli, co možná v těchto kartách spatřím na svém stole, dáme si malý modelový příklad. Jakým způsobem bych se měla ve svém životě vrtnout, aby mi bylo lépe finančně a hmotně?

 

Odpověď na tři karty:

 

Zákon přitažlivosti odpovídá na mé vibrace

 

Víra není nic jiného než ustálený vzorec myšlení. Vy však máte schopnost – když se alespoň trochu budete snažit – nahradit staré vzorce novými, vyprávět nový příběh, docílit jiných vibrací a změnit bod své přitažlivosti. Zákon přitažlivosti odpovídá na vaše vibrace a vy můžete snadno změnit svůj vibrační bod přitažlivosti, budete-li představovat životní styl, po kterém toužíte, a soustřeďovat svou pozornost na takové obrazy, dokud nebudete cítit úlevu. Ta bude ohlašovat, že se vaše vibrace proměnily…

 

No takže jde o pozitivní myšlení. Přemýšlet tak, abych v sobě nepěstovala pocity chudoby a bídy… změnit obrazy ve své duši, podle tohoto zákona by se to mělo promítnout i do reality.

 

Jak?

 

Odpovídají další karty

 

Porozumění a vděčnost představují rozdílné vibrační stavy

Vítejte na planetě Zemi; jste zde, abyste se radovali

 

Prý se mám udržovat na dobré vibrační úrovni a zlo okolí na mě nebude moct… či tak nějak bych pochopila text.

 

A na té poslední kartě budu citovat doslova… to je ostatně obecně známá pravda:

 

„Kdybychom s vámi mohli mluvit  první den vašeho života, řekli bychom vám: „Vítejte na planetě Zemi. Neexistuje nic, čím byste nemohli být či co byste nemohli mít. A vaším úkolem zde – vaší celoživotní kariérou – je hledání radosti.“

 

Jestliže vám vaše myšlenky způsobí příjemné pocity, budete v souladu s tím, kým opravdu jste. A přitom budete zažívat naprostou svobodu. Ze všeho nejdříve usilujte o radost. A růst, který jste si vždy jen představovali, k vám přijde v hojné míře spolu s touto radostí.“

 

15050MDc.jpg

 

Když jsem s kartami delší dobu pracovala, seznamovala se s nimi, našla jsem na nich bohužel několik nedostatků, ačkoliv nápad je to dobrý a popravdě jsem od autorů očekávala něco více. Nebo to nebyla příliš dobrá práce překladatele či byl text prostě moc „fanatický“?  Je to všechno jaksi kostrbaté, chybí tomu lidskost a pohlazení, chybí možnost volby, chybí tolerance k té snad prý pseudomorální vlastnosti „nechtít peníze a nechtít být bohatý, protože to kazí charakter“… chybí mi tu něco, co neumím pořádně definovat. Srdce!

 

Někdy mi karty splývaly jedna v druhou, nepřinášely mi nové informace, nic konkrétního, jen dokola opakované obecné poučky. Přesto je úplně nezatracuji. Při patřičném soustředění nebo v kombinaci s konkrétními kartami tarotovými nebo dokonce cikánskými, se lze dopátrat příčiny, proč se nám třeba nedaří ve finanční oblasti tak, jak by mělo.

 

Tak to zkusme. Pokusím se v diskuzi odpovědět a pokud mne některý dotaz zaujme, vezmu si i další karty a v samostatném článku se pokusím čtenářce maximálně pomoci.

 

Sama jsem na to zvědavá.

Tak krásný den, milé Popelky!

 

15051Mzc.jpg

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 493
  • 343
  • 49 659
  • 388 244
  • 2 380 389
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet