anot 12
Dům a Byt

Tři rady pro výběr ideální šatní skříně

0 Shares

Výběr každého kousku nábytku má svá specifická pravidla. Aby bylo možné pořídit skříň, se kterou budete skutečně spokojeni, zajímejte se hlavně o tři následující parametry uvedené v tomto článku. Následně už zbývá pouze hledat a pátrat po internetových obchodech, než najdete takovou skříň, která vám bude ve všem vyhovovat.

Správně vnější rozměry

Snad nikoho nepřekvapí, že šatní skříň představuje větší kousek nábytku, kde jsou rozměry poměrně důležité. Pokud totiž nemáte štěstí na prostornou ložnici, mohou být maximální rozměry skříně jakýmsi omezením při výběru nejlepšího kousku. Pečlivě si tak poznamenejte limity, přes které nemůžete jít, a přizpůsobte tomu výběr. Zkuste také zapřemýšlet nad další možností, kam skříň umístit. Praktickou volbou pro úsporu místa bývá rohová skříň.

Vnitřní uspořádání pro ukládání všech důležitých věcí

Další praktickou vlastností, která je pro šatní skříně velmi důležitá, je členění vnitřního úložného prostoru. Pečlivě si promyslete, jaké jsou vaše preference, a podle toho postupujte při výběru toho správného kousku nábytku. Počet poliček či jejich rozmístění většinou bývá variabilní.

skr 1

Zvětšit kapacitu skříně můžete také s pomocí nejrůznějších praktických organizérů. Pokud ale hned na začátku vyberete variantu s dostatečným množstvím poliček, zásuvek a podobně, usnadníte si tím práci.

Kvalitní materiál a design, který si oblíbíte

Šatní skříně do ložnice by měly pár let vydržet a správně sloužit. K tomu potřebujete vybírat kvalitní materiál. Dalším důležitým parametrem je samozřejmě také design.

skr3

Ten přizpůsobte ostatnímu vybavení v pokoji a nezapomeňte například na efektní a praktické zrcadlo přímo na dveřích skříně.

Do velmi malých prostor se hodí spíše světlý nábytek, takže promyslete výběr například bílé šatní skříně.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x