Magie

Už musím letět! BLÍŽENEC

1 Shares

Až uvidíte člověka, který bude současně číst časopis, sledovat napínavý film a k tomu s vámi bude probírat, co kdo dneska říkal u oběda a patrně k tomu bude ještě hýbat nohama a luštit sudoku, je to Blíženec.

 

Navíc, později zjistíte, že si pamatuje děj filmu, ví, co četl, ví, co jste říkali, vyjde mu sudoku, a ví co říkal on sám. Bude si to pamatovat ještě zítra.

 

Pak polovinu z toho zapomene. Večer ho bude bolet hlava.

 

Problém všech Blíženců je v tom, že takto načerpané informace často postrádají hloubku, zato co do šířky je to skutečně výkon.

 

Většina Blíženců ví všem něco, ale o ničem všechno.

Pokud budete Blíženci něco vysvětlovat a překročíte čas 10 minut, dejte mu přestávku. Není schopen déle udržet pozornost na jedné věci. Je prostě takový a není to ani špatné ani dobré. Je to jeho.

 

V Blížencích jsou často dvě i více osob pohromadě, a tak mu nedělá problém, během dne i desetkrát změnit náladu. To může být největším problémem právě pro zemitá znamení, které to vytáčí nejvíc.

 

Každý Blíženec vlastní minimálně dva exempláře od jedné věci.

Dva zubní kartáčky, holicí strojek a žiletky, auto a motorku, kočku a psa, (možná víc zvířat)manželku a milenku…

Blíženec je nejzvědavější znamení zvířetníku.

 

3515NTF.jpg

Je to motýl, který má na starosti celou louku různých květin a z každé se musí napít.

Nemůže se zdržovat vysosáním jednoho druhu do mrtě. Od toho jsou tu třeba Střelci.

Dobré je, že se s ním můžete bavit naprosto na jakékoli téma.

Ne ale dlouho na to samé.

 

BLÍŽENEC a…

 

Kozoroh – Pokud nemá Blíženec Kozoroha ve vztahu za závaží, mohou fungovat na principu vzájemného doplňování. Co má Blíženec, rozhodně postrádá Kozoroh a obráceně. Kozoroží odpovědnost a vážný výraz připadá Blíženci mnohdy až depresivní. Na druhou stranu oceňuje, že ho Kozoroh nechává mluvit. Smutné, že i ve chvíli, když chce, aby mluvil on.

 

Vodnář – Jejich komunikační kanál se často bezvadně doplňuje. Pokud se nepřeplňuje. Pak Blížence Vodnář rozčiluje a křičí. Vodnář ho často uráží.

 

Ryba – Rybí hluboký způsob myšlení většinu Blíženců míjí, a později nemohou najít důvod, aby s ní žili. Za přítele si ale vybírá Blíženec Rybu velice často.

 

Skopec (Beran) –  Blíženec se často vztahu se Skopcem nebrání. Pokud tam není moc energie, je to živé hodně dlouho. Blíženci se líbí, jak je Skopec aktivní. Skopec si s Blížencem rád povídá. Jediné nebezpečí je, že aktivita a hodně energie vztahu těchto dvou se může otočit v agresi a boj o moc.

 

Býk – Málokdy stačí Blížencovo nastavení na zpracování modelů chování Býka. Blíženec o něm často mluví jako o kusu žuly. Zatímco on chce lehkost bytí a vzduch, Býk touží po klidu a hmotné jistotě. Může to být pro Blížence příliš dusivá atmosféra.

 

Blíženec – Dva motýli. Pokud se jim podaří se navzájem dohnat uchopit a na chvilku přistát, klidně budou doma fungovat ve čtyřech i v pěti a více Laughing

 

Rak – Blížence mnohdy Rak docela baví. Hodně často si vybírá pro vztah právě tento citlivý model. Fakt je, že si často navzájem lžou, ale jinak je to vlastně vyváženě akční.

 

Lev – Blíženec jde do vztahu se Lvem často, ale také často ne nadlouho. Lev se mu líbí. Zpravidla ho upoutá, protože je vtipný a Blíženec má humor rád. Pak žárlí často oba a Blíženec dělá Lvu naschvály. Rozhodně si to ale chvíli spolu velmi intenzivně užijí.

 

Panna –Dost těžko Panna s Blížencem vydrží a naopak. Často z tohoto vztahu uteče Blíženec. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak Panna Blížence spíše svazuje a on vztah opustí.

 

Váhy – Když se Blíženec chová k téhle citlivé květince dostatečně čestně, pak je jejich vztah hodně častý a bývá i hodně dlouhý. Váha je tolerantní a Blíženec zábavný a nedusí.

 

Štír – 1 ze 100. Málokdy se ti dva vůbec upoutají. Štír pokládá Blížence za povrchního a moc ukecaného a Blíženec Štíra za kovaného podvodníka, kterému není nic svaté.

 

Střelec – Ano a často. Hodně často se dává Blíženec do spolku s tímhle zajímavým a věčně akčním tvorem. Alespoň se nenudí. Když po něm Střelec nestřílí.

 

Dopoledne Raci …Wink

 

Míša K.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ailbe
Ailbe
2 let před

:smát-se: Blíženec – no, dost to sedí. I co se týče vztahu s ostatními znameními .
Ale původně jsem měla být Rak ( narodila jsem se dřív), tak mám v sobě i něco z Raka ( hlavně ten pláč) …a ascendent mám ve Lvu a tam se částečně taky vidím ( jako je to peklo – milovat šperky jako Lev a mít od každého dva jako Blíženec :hodně-se-smát: )

tibetusmev   protibet 1
1
0
Would love your thoughts, please comment.x