Detail příspěvku: Tři výklady pro Vás s Indigovými anděly

Tři výklady pro Vás s Indigovými anděly

autor: | Dub 10, 2014 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 40

Jak jsem slíbila pod článkem ZDE jedná se dnes o výklady pro tři vybrané…  Věřím, že alespoň trošku pomohu utřídit myšlenky Zdenče, Mandarince a Zubaté. A jak jsem tak vykládala, myslím si, že jsem vybrala dobře, protože všem dámám radí karty opravdu skvěle a mile. A že je to posune vpřed z jejich tíživých situací.

 

Zubatá

 

Totiž abych to ještě upřesnila. Chtěla bych se zeptat na své maximum, zda se dokážu živit prací s dětmi, a nebo je moje maximum starat se o děti své. Cítím že mám na výběr, ale ráda bych si vybrala to vyšší poslání, jen mám někdy pocit, že mi v tom partner trochu brání. Prosím o radu jak dál. Markéta 5.10.1992

 

13555MmU.jpg

 

Ahoj, Markéto… já si myslím, že tyhle karty jsou jednoznačné. Vyber si to, kam tě srdce vede. Zvládneš to. Už ta první karta je „Jsi jedinečná“… A podívej se, co se k ní v příručce píše:

 

„Možná se divíte, proč jsou Indigoví lidé tak nekompromisní ve svých názorech. Proč je pro ně tak těžké potlačovat své pocity? Odpověď je jasná: Byli přece stvořeni k tomu, aby nikdy neustoupili stojíce tváří v tvář nepřízni osudu.

 

Indigoví lidé se zrodili v klíčovém okamžiku historie Země, aby pomohli zajistit přežití lidstva. Jste jedním z těchto lidí. Toto je vaše výjimečná úloha v našem světě. A tato karta žádá, abyste si toho byli vědomi.“

 

Druhá karta vyzývá k něčemu pragmatičtějšímu a sice k prohlédnutí situace, takže rozum do hrsti, pěkně si všechno promyslet a proplánovat a pak je tady – no viděla bych to jednoznačně jako ANO, jako výzvu. A při vytažení této karty jsem měla silný hřejivý pocit, že TATO je pro tebe ta nejdůležitější.

 

Takže si ji přečti sama a schválně, jak na tebe bude působit, Markétko…

 

„Tato karta vyžaduje, abyste navázali kontakt se svou kreativitou a vyjádřili seprostřednictvím umění – eventuálně vymýšlením, vynalézáním nebo hraním. Máte v sobě spoustu energie…

 

… andělé vás žádají, abyste tuto planetu obohatili něčím jedinečným, něčím, co můžete vytvořit pouze vy. Požádejte je o pomoc a společně vytvoříte mistrovské dílo, které přinese světu požehnání. Uvědomění si vlastní kreativity vám pomůže pochopit, že vaše schopnost tvořit je v tomto životě omezena pouze vaší fantazií.“

 

Mám z karet velmi dobrý pocit a protože jsem se ptala, kudy se máš dát a jestli je cesta k jiným dětem pro tebe ta pravá, říkám jednoznačné ANO…Cítíš to správně, protože jsi pro něco takového přišla na tento svět. Dobře to promysli, dobře si to v sobě ustav, a jdi za svým srdcem. Jistě zvládneš svoje děti i cizí.  A i bez karet si myslím, že svět takové lidi, jako by, právě potřebuje.

 

Mandarinka

 

Dobrý den,já bych se ráda zeptala na svoji osobu neboť se mi v životě nic nedaří,ztratila jsem smysl života,moje životní cesta je dosti obtížná,plná těžkých překážek,urážek,ponižování,lhostejnosti,prázdnoty. Ráda bych na celou věc,moje trápení nahlédla z andělské perspektivy.Cítím se často jako trpitel,nevím co sem komu udělala tak zlého,že musím stále o svoje štěstí, přežití a důstojné místo v životě tolik bojovat. Možná přeháním,ale jsem už vyčerpaná,vyšťavená jako citron a nemám stále nic po čem tolik toužím.Žádnou životní jistotu a ani oporu. Děkuji a přeji úsměv v srdci a duši v peří.

 

13554ODg.jpg

 

Děkuju ti mandarinko, za krásné přání dušičky v peří…to si budu pamatovat a říkat si často a často…I ty ale máš duši v peří, víš to.. Podívej se na své karty. Projevte Vděčnost – Jste v bezpečí – Věřte… Už ti to asi dochází. Ale podíváme se na tu první, v té by mohla být příčina tvého trpitelství.

 

„Je běžné, že Indigoví lidé „uvíznou“ ve svých vlastních životech a zapomenou dávat ostatním lidem najevo, jak moc pro ně znamenají. Možná si to ani neuvědomujete, ale vaši přátelé a blízcí jsou také „jen“ lidé. Mají pocity a emoce, stejně jako vy. Proto vás andělé prostřednictvím  této karty vyzývají, abyste vyjádřili vděčnost všem výjimečným lidem ve svém okolí.

 

Tato karta vás také žádá, abyste se přestali soustředit na to, co vám v životě chybí, a místo toho ocenili vše, co máte a čeho jste dosáhli. Jestliže se vám to podaří,pozvednete se rázem na vyšší úroveň a mnoho z vašich snů se vyplní.“

 

Druhá karta ti dodává pocit bezpečí a trochu souvisí i s tou třetí. Máš věřit, věřit, že existuje osud, který pro tebe nachystal něco hezkého. Že máš vytrvat, být silná a věřit v sebe. Tvůj úkol tady je jiný, než trpět, svět tě potřebuje a potřebuje tě šťastnou a rozesmátou.

 

Když se na ty karty dívám a hledám v nich pocity, nemůžu se zbavit toho, že by jsi měla víc pěstovat svoje mezilidské vztahy. Nové kontakty, obvolat kamarádky, sejít se s někým, popovídat si s prodavačkou v obchodě, být víc otevřená, potěšit se… Víš, někdy si jen tak popovídám s prodavačkami a strašně moc mi to udělá hezký den. A i ony jsou potom vstřícnější, bezva se k tomuto účelu hodí i pošťačka J…. Nemusím cíleně hledat kamarádky, ale někdy se musím překonat, abych se na někoho usmála a prohodila milé slovo, ale nikdy toho nelituju! Je to fakt krásnější svět a tohle má nést i nějaké ty plody osudu, že se nám na tohle krásné začne nabalovat to větší krásné. Popelkám štěstí jen tak nepadá do klína, ony se o to musí nějak zasloužit…to bohužel platí i v realitě a uplakanou tvář nikdo moc zachraňovat nechce. A když, tak psychopat! Mandarinko, zkus to s těmi úsměvy… Zkus dávám najevo, kdo ti je sympatický a jak… zkus těšit druhé. Ono to potom spadne i na tebe. V dobrém. Držím ti moc palce, protože ti moc a moc rozumím!

 

 

Zdenča

 

chtěla jsem se zeptat zda-li můj život směřuje tím správným směrem. Vím, že jsem se měla narodit a že to tak má být, jelikož jsem přišla na svět i přes antikoncepci a i přesto, že rodiče již další dítě nechtěli.  Jen poslední dobou nevím jestli jsem se vydala správně a to hlavně v pracovní rovině – zvolila jsem si obor účetnictví, ale stále v něm nemůžu najít práci, protože nemám praxi. Mohla byste se podívat do karet, zda je to ten správný obor a zda najdu v blízké době práci? Často se ptám proč tu jsem a co mám dokázat? Co karty říkají na můj život a jeho směr? Nebo jde jen o to být trpělivější? Vím, že vše se děje tak, jak má, vše má svůj čas, a co má přijít přijde. Ale přijde to vůbec? Nebo mám změnit směr? 

Děkuji Zdenča

 

13553OTc.jpg

 

Ahoj Zdenčo… Tak jak sama vidíš, máš tady kartu Soucitu. Chovejte se k ostatním lidem tak, jak byste si přáli, aby se oni chovali k vám.  Máš se podle této karty na chvíli zastavit a udělat si takovou vnitřní inventuru, prozkoumat své nitro, aby ses ujistila, že jednáš s ostatními lidmi poctivě. A samozřejmě i sama se sebou… Dál je tady Fyzická aktivita, jakákoliv, která ti je příjemná. Podle karty pomáhá uvolnit bloky, které v tobě jsou a lépe se v sobě vyznáš… čili tady opravdu jsi v tuhle chvíli blokovaná, proto ti  NIC nejde kupředu.  Rozdávat můžeš jen to, co máš – no a když máš v sobě pochyby a zmatek? Nějaká fyzicky orientovaná činnost, zastavení se, odpočinek, to vše by mě mělo nasměrovat tam, kam patříš.

 

A poslední karta je nejzajímavější a mám z ní tedy respekt. Anděl Metatron. První karta celé sady, první anděl Stromu života v Kabale… Dohlíží na tebe, abys šla správnou cestou a zůstala věrna své duši. Dává ti znamení, která tě vedou dál, takže pozor na náhody… dívej se po nich a snaž se z nich vyvodit nějaké cesty, směry…

 

„Tento mocný posel nebes vám pomůže vyřešit situace, které považujete za nespravedlivé, a pomůže vám nalézt klid. Kdykoliv zavoláte Metatrona, začne tento archanděl okamžitě dělat vše pro to, abyste se bez negativních emocí přenesli přes každou překážku a vyrovnali se se svým životem. Pomůže vám také se zbavit vzteku a dovede vás k odpuštění. Takže budete moci znovu vykročit vpřed a žádná negativní energie již nadále nebude ovlivňovat váš život.“

Hmmm…

 

Přesto mi to nedalo a na tebe jsem si vyložila ještě klasický tarot. Tam vidím pouze to, že máš obrovský kvalitní potenciál v sobě, nejsou to žádné iluze, ale pevně podložené vlastnosti. A výzvu k trpělivosti, protože ten čas tam opravdu čeká na to, až si vyřešíš „sebe“ a spustí se TO, kam patříš…

 

Děkuji vám všem za všechny dotazy a za možnost k výkladům použít karty Indigoví andělé (www.synergiepublishing.com , 2014).

 

A ještě nás čeká výkladový den s jedněmi láskovými kartami, tak je nač se těšit.

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 137
  • 479
  • 49 311
  • 387 386
  • 2 381 006
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet