Detail příspěvku: Výkladový den s Indigovými anděly

Výkladový den s Indigovými anděly

autor: | Bře 17, 2014 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 18

ak já se tady poprvé setkávám se synem Doreen Virtue, který jde v matčiných stopách. Společně s ní vytvořil tyto karty, které se věnují tzv. „indigovým andělům“, údajně tedy ti, kteří mají za úkol jen a pouze nás chránit a správně vést. Na světě s námi žijí i indigoví lidé, intuitivní vůdci s vrozenými duchovními schopnostmi, včetně schopnosti jasně rozpoznat pravdu. 

Mají za úkol nás nenechat sejít na špatnou cestu. Je to dnes moderní téma – indigové děti – a kdoví, jak to vlastně je. Charles Virtue je jedním z indigových lidí.  Pracuje jako metafyzický duchovní a léčitel páté generace a díky své matce se už v útlém věku naučil spolupracovat s anděly. Organizuje a vede andělské kurzy po celém světě a své matce pomohl s napsáním již dvou knih.

 

Tyto výkladové andělské karty, je jich tu opět 44, se trochu liší od těch ostatních, andělských, jsou více zaměřeny snad ještě jemnějším způsobem na indigové zákazníky, jak bych tak řekla. Na lidi, uvnitř kterých je skryta moudrost a mají tendence pomáhat druhým. Možná právě jim často padá karta s názvem…

 

Péče o sebe

 

Ujistěte se, že se nezanedbáváte. Jak Indigoví lidé totiž díky svému božskému poslání soucítíte se světem, v důsledku čehož se někdy stáváte až příliš velkorysými. Nesmí se to nikdy dít na váš úkor. Tato karta vás nabádá, že si musíte být vědomi svých vlastních životních potřeb. Ujistěte se, že děláte dost sami pro sebe, že kvůli  své štědrosti netrpíte. Je skvělé mít pocit, že jsou vaše potřeby naplněny. Užijte si to. Věřte, že lidé kolem vás jsou vedeni svými vlastními anděly, kteří dbají na to, aby o ně bylo dobře postaráno.

 

Jistě, jste zde na Zemi proto, abyste pomáhali druhým, ale nejste řešením problémů pro všechny. Největší dar, který jim můžete dát, je požádat jejich anděly, aby je probudili a vedli je ke splnění jejich jedinečného poslání.

 

Celé karty jsou prodchnuty tímto duchem, tím vedením a směřováním sebe i druhých.  Možná je i vhodně zvolená barva ořezu – stříbrná – protože takový stříbrný cinkavý pocit jsem z nich opravdu měla. Jsou lehounké, tenké a v rukou se jakoby rozplývají.

 

13193Zjk.jpg

 

Osobně jsem na ně ale hleděla trochu s nedůvěrou, mezi indigové se nepočítám, a tak mám prostě strach, že tyto karty jsou na mě příliš lehké a neuzemněné.

 

No uvidíme.

 

Máte-li pocit nějakého vyššího poslání a poznání, dnes se ptejte, pokusím se některým z vás odpovědět. Nejspíš samostatným výkladem i s obrázky a fotkami karet, aby si tazatel sám mohl udělat z výsledku svůj dojem.

 

Takže dnes šance pro ty, kteří si o sobě myslí, že tu nejsou jen tak pro nic za nic, jen pro ty hmotné účely a třeba pocítí touhu se na něco ohledně své osoby nebo svých blízkých zeptat.

 

Na závěr dnešního dne vyhlásím několik z Vás, kteří získají výklad i s fotkami – a o tom bude další článek na Popelkách, takže je nač se těšit.

 

13192ODd.jpg

 

Karty Indigoví andělé vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 137
  • 479
  • 49 311
  • 387 386
  • 2 381 006
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet