Magie

Tajemný Bor a Borek. Démonickou oblast zná i jedna z vás!

0 Shares

Na jihu Čech, nedaleko od Českých Budějovic se nachází kus velmi zvláštního lesa, který se nazývá Bor. Podle dochovaných záznamů a místních starších obyvatel, se na tomto místě dějí zvláštní věci. Má se zde nacházet jakýsi „démon“, či „energetický upír“. Energie na tomto místě je silně negativní a trochu vnímavější člověk se tu vůbec necítí dobře. 

806ZmU.jpg

 

V 16. století se tu nacházela menší osada spojená s okolním světem pouhou stezkou mezi bažinami. Obyvatelé této osady prý byli napadáni a v několika případech dokonce usmrceni neznámou silou. Říkalo se  „Démon bažin“.

 

„V 18. století nabyla situace kolem Boru takových rozměrů, že obyvatelé z obav z tohoto „upíra“ propadali doslova hysterii, píše se v dobových spisech a kronikách.

 

Neskončilo to

 

Ve 20. století armáda poblíž buduje muniční sklad.
Ony nevysvětlitelné jevy se tu ale dějí stále. Při nočních hlídkách se  prý vojáci na tomto místě setkávají se strašidelnými bytostmi bez tváří a těl.

 

V 70. letech minulého století se jeden z vojáků údajně sám mění v zelenou příšeru s vodnatou hlavou!

Z paniky začnou jeho kolegové s okamžitou palbou a tři muži při ní přijdou o život. Poslední čtvrtý voják z této hlídky, poté umírá v nemocnici. Personálu budějovické nemocnice ale stále vypráví, a trvá na neuvěřitelném příběhu o proměně kamaráda.

Halucinace? Davová sugesce? Únava? Opravdový zážitek? Kdo ví…

 

Podivný požár

 

„Nacházeli jsme tu ohořelé dřeviny, ale tráva byla netknutá“, vypráví jeden ze svědků, který zase líčí podivný výbuch v této oblasti. Hovoří se o požáru, který měl mít podobu jakéhosi ohně, který ale hořel nad zemí. Někteří tvrdí, že se jednalo o UFO.

Pravda je taková, že o konkrétních příčinách nikdo nic neví a neexistují fotografické podklady. Událost je tady předávána pouze ústně mezi starousedlíky.

 

V 80. letech zde prý chodci potkávali velmi vysokou, jakoby rozpouštějící se postavu v kápi. Obyvatelé nedalekých vesnic mívají i dnes strach do těchto míst chodit.

 

Křižovatka U červeného sloupu, která se nachází ve zmiňovaném Boru, je známá častými sebevraždami a dokonce i vraždou.

 

Lidé v této oblasti hovoří i o dalších podivných úkazech.

Dozvíte se například, že nějaký čas na těchto místech lidé nacházeli spousty věnečků z polních květin a kamínky obvázané barevnými nitěmi. Nikdo netuší, kdo je sem umísťoval.

 

Bor a Borek

 

Nedaleko od Boru asi o 8 km dál se nachází malá vesnička pojmenovaná Borek. Je známá častými dopravními nehodami s častou smrtí.

 

Nejednoho člověka zarazí nápadná podobnost Boru a Borku.

Název Borek byl skutečně odvozen právě od nedalekého Boru.

Nabízí se myšlenka, že s ohledem na známou karmu, která může postihnout jméno, si tak mohl i Borek cosi negativního nabrat od stejnojmenného souseda.

 

Jedna z vás na vlastní kůži…

Těžkou autonehodu zde nedávno měla i jedna z našich čtenářek, dříve známá jako „Nehodička“ dnes jako „Mkanka“.

 

Ona sama o tomto místě a své nehodě říká:

„Asi tři týdny před mou nehodou, jsem začala mít divný pocit. Jako by se mi mělo něco stát. Tak velkou nehodu jsem ale nečekala. Poprvé jsem tím místem projížděla s kamarádkou a ona řídila. Když jsme jely tou zatáčkou, kde se mi to později stalo, vzpomínám si, že mi naběhla husí kůže. Nicméně, nepřikládala jsem tomu nějaký zásadní význam“, vzpomíná Monika.

 

„Když jsem tím místem jela podruhé, řídila jsem už sama. Vzpomínám si jen, že jsem hodně ubrala, asi na 50 km/h. Vjela jsem do známé zatáčky a v tu chvíli se mi rozhodila kola,“ pokračuje.

„No a pak už jsem jen zahlédla ten bílý kamion….“

„Tři hodiny přede mnou, mladík na stejném místě, už takové štěstí jako já neměl. Srážku s autobusem bohužel nepřežil“, uzavírá vyprávění Monika.

 

Co je to za zvláštní oblast? Kdo z vás v těch místech bydlí?

Děje se zde něco nadpřirozeného?

Je snad Borek doprovázen častými nehodami, protože si tento název nese špatnou karmu z nedalekého „démonického“ Boru? 

 

O Moničině nehodě, zvláštních návštěvách ve snech a zajímavých znameních, která od „čehosi“ Monika dostávala pár týdnů před svojí nehodou, si můžete podrobněji přečíst v zítřejším vydání. 

Míša (Finč)


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com