superanota
Magie

Superúplněk. Růžový, ale pěkně náročný. Setrvejte v poloze vleže!

264 Shares

Moc toho asi letos, když se náš souputník a ředitel mnoha dějů na Zemi i přílivů, odlivů, ženských cyklů a také porodů, přiblížil o něco blíž asi neuděláme, protože výkonnost nám, nebo alespoň těm, kdo jsou citlivější, půjde hodně dolů, zato se ale můžeme alespoň pasívně kochat. A třeba i fotit. To nás může při té bolesti svalů, kloubů, hlavy, namnoze i zubů a velmi často žaludku a rozhozené psychice, trochu uklidnit. No a rozhodně se pokuste doplazit pro nějaké bylinky. Natrhané dnes a zítra v noci, budou mít větší sílu.

Měsíc se nám vizuelně bude zdát větší a jasnější, což je proto, že je trochu blíž k Zemi.

super1 1

26.4.2021 – Nehvizdy

No a jak jsem zmínila v úvodu, může mít na některé i silnější vliv.

Nejčastěji na psychiku a neurologii. Případně, podle toho kde se Luna navíc nachází i na jiné orgány. Ať tak či tak, lidstvo toto zná odnepaměti.

Rozhodně se na to neumírá, ale často to není moc příjemné.

Vedle toho, co jsem vyjmenovala, což vychází i z toho, že tento letošní superúplněk je ve Štíru, můžeme být, jak se říká „ubékaní“ a přecitlivělí. Holt je to silná planeta a je nám velice blízko. Vždyť něco, co umí pohnout mořem prostě sílu má.

Vedle našeho splínu a citové rozkolísanosti, může být dneska i více porodů, protože tam Luna také úřaduje často a silně.

… celospolečensky je tu větší riziko agresívních výpadů jeden proti druhému, či celých skupin a podobně.

On se nám totiž ani celkově astrologicky nestrefil do právě výživných aspektů ani co do postavení jiných planet.

No považte:

LunaLuna opoziceopoziceMerkurMerkur – Špatné soustředění
 
LunaLuna opoziceopoziceVenušeVenuše – Nespokojenost se sebou, s druhými, parterem
 
LunaLunakvadraturakvadraturaSaturnSaturn – Oslabení psychiky a často i pocity bezútěšnosti
 
LunaLunaopoziceopoziceUranUran – Riziko davových agresí, různých atentátů a podobně
 
LunaLunatrigontrigonNeptunNeptun – Alespoň něco… toto je dobré postavení pro umělce. Něco takového se dělo, když se narodila Mona Lisa, Výkřik nebo Poslední večeře
 
MerkurMerkurkonjunkcekonjunkceVenušeVenuše – Dobré nápady a hodně kreativity, také říkat hezké věci by mělo jít dobře. (bude-li chuť, AD ta opozice a kvadráty se Saturnem)
 
MerkurMerkurkvadraturakvadraturaSaturnSaturn – Tohle je tedy spíš o krizi, která se vztahuje k nejvyšším představitelům výkonné moci a státu. Rovněž je ale o trestné činnosti, komunikaci a dopravě..
 
VenušeVenušekvadraturakvadraturaSaturnSaturn – Tendence hanit všechno, kritizovat, mentorovat, prostě být otravný a nesnesitelný hovaďák 🤣
 

Na druhé straně, pokud se rozhodnete strávit tento úplněk v náruči někoho milovaného jistě to bude doslova erupce hodná velikosti Vesuvu.

Celkově ale – opatrně řečeno … s ohledem na aspekty ostatních planet, které jak vidíte, právě neslibují nijaké oslavy pohody a klidu, bych doporučila usednout či ještě lépe ulehnout a pustit si něco veselého, i přes tendenci pustit si, nebo někomu spíš žilou.

Pokud nemusíte, vynechte srocení lidu s opačnými názory, úřady, vyhněte se dírám v plotě, za nimiž jsou vzteklí psi /napadení zvířaty za super úplňku je historický folklor a každý to dřív věděl/ netrhejte si obočí, tím méně zuby, neholte se a podobně (mnohem větší krvácivost) nenechte se rozhodit a ovládejte se!

Stoupněte si k oknu a pozorujte tuhle zajímavou planetu, jak si hezky „svítí“ (ty uvozovky proto, protože Měsíc nesvítí, ale odráží světlo Slunce) a myslete na něco pěkného.

Když byste se chtěli uchýlit k nějakému úplnkovému rituálu, tak na to obratem zapomeňte. Dneska se nijaký pozitivně laděný rituál dělat nedá. 

A ty negativní … i když … obranná kouzla by šla, ale nesmí se u nich jmenovat, ani myslet na konkrétního člověka, ani spílat, zlořečit, musí se být úplně bez emocí…  takže raději nic. 

Tak… jsem vás potěšila a mohu se sama asi taky jít zahrabat. 

Nebo fotit tu nádheru … to jde už dnes, hele:

super

26.4.2021 – Nehvizdy

Jo a ještě … Luna je tedy ve Štíru a Superúplněk, byť je krásně vidět už teď, nastane přesně v 5:31 ráno. 

Krásný večer, dobrou noc a pěkný den!

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bosorka
Bosorka
1 rok před

Jakožto Kozoroh s Venuší ve S’tíru v 1. domě, kde mám i Urana – potvrzuju všechny průvodní jevy a projevy laugh Ve volných chvílích docela neobvyklé sny 😉

tibetusmev   protibet 1
2
0
Would love your thoughts, please comment.x