Detail příspěvku: Poukazy na ubytování jako dárek

Poukazy na ubytování jako dárek

autor: | Srp 5, 2013 | Cestování | 0 komentářů

Návštěvy: 29

Máme pro vás zajímavé tipy na dárky pro všechny, kteří touží po troše odpočinku a relaxace.  Už jste někdy koupili jako dárek poukaz na pobyt? Uvidíte, jakou udělá obdarovanému radost vyhlídka pár dnů strávených v příjemném a luxusním prostředí. 

10524MjM.jpg

 

Romantika ve dvou

 

Je to oblíbená forma dárku v dnešním internetovém světě. Nabízí se pobyty různého zaměření a obsahu. Některé jsou vyloženě romantické, pro zamilované dvojice, takže se hodí jako svatební dar nebo k výročí svatby, právě pro připomenutí této romantické události.

 

Můžete tak darovat noc na Hluboké s pětichodovou večeří při svíčkách v restauraci a snídani přímo na pokoji s kaviárem a sektem. Krásné romantické víkendy jsou nabízeny také v Praze, Náchodě, ve Znojmě i v Táboře.

 

Využijte nabídku hotelů s wellness

 

Hodně hotelů také nabízí pro své hotelové hosty wellness – tedy bazén, saunu či páru, vířivku. Tyto odpočinkové pobyty si s oblibou dávají manželé navzájem, aby se rozptýlili ze všedních dnů a měli více času jen sami pro sebe. Každému páru takový pobyt prospěje.

 

Našli jsme romantický a přitom wellness víkend přímo v největším aquacentru v Čechách. Tento luxusní komplex nabízí nejenom spoustu vodních atrakcí pro děti, ale i relaxační zónu se saunami, masážemi, vířivkou či fitness.

 

10526MDd.jpg

 

Pokud máte raději horské klima, vydejte se do Krkonoš, přímo do Mladých Buků za odpočinkem. Zajímavý architektonicky skvost Krkonoš nabízí nádherné wellness. Vychutnejte si soukromou romantickou vířivku, kde budete jen vy dva se sklenkou sektu. Celému tělu prospěje detoxikační medová masáž a Vaše záda ocení masáž zad a šíje.

 

10527YzB.jpg

 

Pobyty pro seniory

 

Dnešní generace babiček a dědečků již nesedí doma, jsou aktivní a využívají možnosti dnešní doby. Cestují a užívají si života. Mohou tak strávit příjemné chvíle plné zážitků na některém z nabízených pobytů relaxačních, poznávacích i wellness.

 

Pobyty v pivních lázních

 

Jestli máte rádi náš nejoblíbenější národní nápoj, jistě rádi vyzkoušíte i pobyt plný vůní a chuti piva. Nejenom budete moci pivo pít, ale i se v něm koupat. Pivní koupele jsou skvělým způsobem pro relaxaci, ale má i výborné léčebné a kosmetické účinky. Pivní lázně se u nás začali růst jako houby po dešti. A kde všude se dá prožít tento pivní pobyt? Kde můžete navštívit originální pivní lázně? Vyhlášené lázně jsou v Rožnově, Štramberku, Ostravě nebo nově také v samotné pivní metropoli – v Plzni.

 

10528MTQ.jpg

 

Golfové balíčky pro začátečníky i pokročilé

 

Pokud Vás láká golf, můžete vyrazit na golfový víkend a zahrát si golf na kvalitních greenech. Pro ty, kteří golf ještě nehráli, a teprve se jej chtějí naučit, je určen pobyt v Poděbradech na 2 dny s individuální výukou. Kurzy pro začátečníky jsou i u Plzně v golfovém areálu Dýšina.

 

Dostanete na 2 hodiny k dispozici trenéra, který Vás naučí základy držení hole, švihu, odpalu a další techniky. Zde nabízí i možnost si na hodinu vyzkoušet řízení golfového vozítka “buggy” a seznámí Vás s etiketou golfu.

 

10525NGQ.jpg

 

Pro ty, kteří mají zelenou kartu opravňující hrát golf a účastnit se golfových turnajů, je připraven pobyt v Krkonoších. Hotel je umístěn přímo u 18ti jamkového hřiště.  Krásné prostředí umocní Váš zážitek ze hry. Pro zpříjemnění pobytu je návštěvníkům k dispozici neomezený vstup do wellness zóny. Pro regeneraci těla je v ceně balíčku Víkend s golfem Krkonoše i perličková koupel s aromaterapií, masáž zad a šíje pro oba a privátní vířivka pro dvě osoby včetně šampaňského.

 

Nabízených pobytů je hodně. Pokud chcete mít jistotu a nepokoušet osud na různých slevových portálech, podívejte se na nabídku zážitkové agentury prodávající pobytové vouchery.

 

Jednak je ověřená, má několikaletou tradicí a profesionální přístup.

 

Zážitková agentura ESENNCE.cz sídlí v Praze, ale nabízí pobyty po celé České republice.

 

Text článku

Bc.Nikol Mohoritová, DiS.


[sexy_author_bio]


Zážitková agentura ESENNCE.cz


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 484
  • 343
  • 49 650
  • 388 235
  • 2 380 380
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet