Detail příspěvku: Probouzí se pyramidy? Vrací se ten, kdo slíbil návrat? Co se děje?

Probouzí se pyramidy? Vrací se ten, kdo slíbil návrat? Co se děje?

autor: | Úno 21, 2012 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 22

O pyramidách jsme toho už napsali hodně, a tak nebudu zdržovat. Tuhle informaci se mi nepovedlo oficielně, ověřit, a tak vám ji předám tak, jak jsem ji dostala. Zdali je zdroj seriozní, nevím. Existují ale fotografie. A čeho? Některých světových pyramid, z jejichž vrcholků spatřili turisté vyzařovat proud světla. Paprsek. Ten vyfotili.

Viditelné energetické paprsky měly vyšlehnout v minulých týdnech z pyramid v Mexiku, v Bosně a podle stejného zdroje začala čínská vláda pečlivě monitorovat pyramidu Xianyang.

 

„Turisté ječeli, další točili ve spěchu svými mobilními telefony videa, když se mayská pyramida rozburácela. Ale nenásledovalo žádné zemětřesení, místo toho vystřelil do nebe jasný paprsek světla, a zděšení přihlížející lapali po dechu a žasli, co to může znamenat“, uvádí se na několika webech z Austrálie Itálie. Tento přepis zdokumentovaného incidentu od aztécké měsíční pyramidy,  převzalo mnoho stránek slovenských, českých a jiných. (U nás například Aia, osud.cz, a další)

 

4149OTA.jpg

Astrofyzik, Aleksej Dmitrijev (Planetofyzikální stav Země a života), podle těchto zdrojů tvrdí, že to, co se děje, je než to, před čím varovala NASA a ESA.

 

Pyramidy podle něho reagují na neznámý mimozemský oblak

„Možná příčina těchto zvuků… může spočívat v zemském jádru. Faktem je, že zrychlení posunu zemského severního magnetického pólu, který se v letech 1998 až 2003 zrychlil více než pětkrát a dnes je na stejné úrovni, ukazuje na zintenzivnění energetických procesů v zemském jádru, protože jsou to procesy ve vnitřním a vnějším jádru, co tvoří zemské geomagnetické pole.

„Mezitím, jak jsme již uvedli, 15. listopadu 2011 všechny geofyzikální stanice ATROPATENA, které zaznamenávají trojrozměrné proměny v zemském gravitačním poli, téměř zároveň zaznamenaly silný gravitační impulz. Stanice jsou rozmístěny v Istanbulu, Kyjevě, Baku a Yogyakarta, kdy prvně a posledně uvedené dělí vzdálenost asi 10,000 km. Takový fenomén je možný pouze tehdy, pokud je zdroj tohoto vyzařování na úrovní zemského jádra. Tento obrovský energetický výron ze zemského jádra na konci loňského roku byl jakýmsi startovním signálem, označujícím přechod vnitřní energie Země do nové aktivní fáze.“  (Časopis Geochange).

 

Můžeme si udělat názor sami

A mohou nám pomoci nejen události kolem magnetických bouří, které produkuje Slunce, ale také si můžeme tohle všechno trochu objektivně a s použitím vlastní logiky a kombinačních schopností, lehce pospojovat a nemusíme se přitom odklánět do reálu.

 

Zvláštní aktivitu Slunce v posledních měsících není třeba hledat na alternativních werbwech, o té víme oficielně.

 

S podivnými úkazy se roztrhl pytel, klimatické podmínky známe na vlastní kůži, zvuky ze země mnozí z nás také slyšeli a přidám velice silná zemětřesení, sopečnou aktivitu, výpadky navigačních zařízení, přepětí v elektrických sítích, nezvyklé silné bouřky s nevídanou silou i frekvencí blesků a mnoho dalších úkazů, které se množí.

 

Když půjdu maličko dál, vzpomenu na svůj „sen“ omlouvám se za uvozovky, ale já nejsem přesvědčená, že se mi to zdálo. (Tím spíš, že se nám vybily tu noc mobily), a nakonec předložím i sen jedné z vás, který vkládám s jejím souhlasem.

 

Vracela jsem se odněkud s kamarádkou večer domů.

Nebylo to úplně, jako místo co znám, ale bylo to místo, kde jsem už byla. Obloha najednou zesvětlela, bylo vidět přes mraky světlejší oblohu. Když se pod mraky objevilo světlo, řekla jsem si, že je to laser.

 

A koukala jsem, co na mraky namaluje. Byl to trojrozměrný předmět, který svítil.

 

Když byl ještě v dálce a pak úplně blízko, viděla jsem, že světla na něm jsou tři a jsou mléčně namodralá.

Předmět se rychle blížil a v tu chvíli vypadal jen jako svítící ovál, jakoby se světla točila do kruhu.

 

Zvláštní bylo, že tento předmět popíral fyzikální zákony.

Když to bylo vzdálené, vypadalo to větší, než když to bylo před námi. Bylo tam ještě více věcí, co tam byly a co nedokážu vysvětlit. Třeba rychlost s jakou to bylo na protějším chodníku a pak před námi. Jakoby nám to zastoupilo cestu

(jako malé se mi totiž zdálo o notebooku, nebo přehrávači DVD a já jsem to nedokázala vysvětlit, že hrál film v  takové krabičce, pak se mi zdálo ještě o nějaké dětské hračce, kterou měla děti na ruce a byla vícerozměrná, a tak barevná, že to nedokážu ani dnes popsat…)

 

Věc se přiblížila na několik kroků před nás a zastavila se.

Cítila jsem z ní nějakou “sílu”, kterou nedokážu popsat. Otočily jsme se a chtěly utéct, ale v tu chvíli jsem dostala šílený strach, či spíše ochromující hrůzu. Něco mi řeklo, že když se otočím, přestanu se bát a přestane mě to “tahat”.

 

Otočily jsme se čelem k té věci a kamarádka hlasitě křičela.

Řekla jsem jí, aby se nebála a chytla ji za ruku. Přesvědčila jsem ji, že jsem o tom četla, že se nám nic nestane. V tom se něco na té věci otevřelo a já si nepamatuji co se dělo následující chvíli.

 

Vím jen, že v ní bylo světlo a že vnitřek měl opět “jiný” rozměr.

Myslela jsem zoufale, na jedno: Kde je můj manžel!

Jo a taky si pamatuji, že jsem to chtěla vyfotit mobilem a když jsem potají v kapse zapnula foťák, a vyndala ho z kapsy, z ochromené ruky mi spadl na zem.

Pamatuji si ještě ten zvuk, jak dopadl na betonové dlaždice.

 

Pak jsem se vzbudila, byla jsem zpocená a měla prokousnutý ret.

A když jsem rozsvítila, viděla jsem v oku, ale jen v jednom nějakou věc. Vypadalo to jako klubko svítících nitěnek směřujících k nějakému kulatému bodu.

 

Měla jsem podivný pocit, ale při jakékoliv myšlence, co by to mohlo být, se mi vracel pocit strachu, stejný, co byl ve snu.

 

Měla jsem totiž pocit, že je to “konektor na odebrání informací”, ale utěšovala jsem se tím, že mi třeba odejme z těla bolest…Pomalu se ztrácel i ten obrazec v oku. Kdykoliv jsem si vzpomněla na něco z toho snu, vracel se pocit strachu, ale stále menší a slábnoucí.

 

A ještě jsem si vzpomněla na Míšin článek a říkala jsem si, že ho musím najít, a že to bude asi podobné.

 

Átéčko

 

Ano, je to podobné a našla jsem další a další velice podobné zážitky mnoha jiných lidí.

Hlavně díky vám všem, kteří jste se o sen zajímali.

 

Vím o snu své dcery z nedávné doby, kterou jakési bytost držela dokonce za ruku a ona se, opět nemohla vůbec hýbat.

 

Pochopitelně, že může jít o práci našich mozků, neb to je nevyčerpatelná studnice fantazie a obrazotvornosti. Může.

Ale také nemusí.

 

Cože to našli na destičkách, o kterých jsme psali nedávno TADY?

 

4016MWQ.jpg

 

Také vás to napadlo?

 

Návrat bohů?

Tak jestli ano, jsem první ve frontě, kdo žádá o rozhovor.

A otázky mám připravené.

 

Úsudek nechávám na vás.

Jsme svobodný magazín, který ctí svobodu slova a názoru.

 

Michaela


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Anežka k nám připutovalo z Řecka. Tam mu dalo život slovo „hagnos či hagné“ a z něho pak jméno Agnes, které se tím pádem překládá jako „čistá“ či „nevinná“. Krásné historické jméno, Anežka nosí u nás 20179 žen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den zásnub.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 869
  • 2 256
  • 52 416
  • 380 602
  • 2 386 814
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet