Detail příspěvku: Vyberte si levnější rychlou půjčku

Vyberte si levnější rychlou půjčku

autor: | Kvě 22, 2018 | Dům a Byt | 0 komentářů

Zřejmě každý se někdy v životě ocitnul v situaci, kdy rychle potřeboval peníze. Na pořadu dne tak byla otázka, kde je sehnat. Nejeden z nás se v tomto okamžiku doslova upsal ďáblu a vysoké úroky ho trápily několik dlouhých desítek let. To dnes již naštěstí nehrozí. Tedy nemusí.

Ano, důležité je slůvko nemusí. Děsivé scénáře se nenaplní, pokud zvolíte správnou bankovní instituci. Těch je na trhu několik a půjčky poskytují všechny. Ty je totiž živí. A vy, abyste nesplakali nad výdělkem a půjčka se vám nezhmotňovala ve snech v podobě finančního monstra, musíte se v nich naučit orientovat. A to nemusí být zrovna snadné.

 

Nehleďte jen na výši měsíční splátky!

 

Sháníte peníze rychle? Nenechejte se ošálit! Většina bankovních i nebankovních institucí láká své potenciální klienty na základě výše měsíční splátky. To ale není zdaleka jediný faktor, jež který byste při výběru banky, které se na několik let upíšete, měli vzít v potaz.

 

26311ZmY.jpg

 

Pozor na neznámé instituce!

 

V každém případě buďte na pozoru před neznámými institucemi, byť mohou nabízet ty nejlepší podmínky na trhu. Za všech okolností doporučujeme obrátit se na některou ze známých, renomovaných, ideálně nadnárodních bank. Vyberte si konkrétní produkt a ten podrobte detailní analýze.

 

Zajímejte se o RPSN

 

Roční procentní sazba nákladů, o tento údaj, který se udává v procentech, se spolu s výší úrokové sazby, zajímejte nejvíc. Čím nižší RPSN daná instituce bude u svého produktu uvádět, tím pro vás daná půjčka bude lepší. Stručně řečeno se jedná o náklady, jež převyšují výši samotného úvěru. Poplatků spojených s úvěrem samotným může totiž být celá řada.

 

Nákup peněz řádně zvažte

 

Pojištění úvěru proti neschopnosti splácet, sjednání a správa půjčky, převod peněz na váš účet, poplatky za zřízení a vedení účtu, to vše vám půjčku může pěkně prodražit. Ale ne všude je toto navýšení stejné, proto se zkrátka vyplatí poohlédnout se kolem. Tedy navštívit několik bank, vyžádat si od nich nabídky a ty položit vedle sebe a vybrat z nich tu nejvýhodnější. 

 

Peníze nejsou auto

 

Když kupujete auto, nepřijdete do prvního autosalonu a nekoupíte se první automobil, který vám přijde pod ruku. Uděláte si vlastní průzkum o kvalitách daného modelu. Stejně byste měli postupovat při výběru půjčky. To je totiž také nákup. Nákup peněz. O to více obezřetnější byste měli být, pokud sháníte peníze rychle. To se totiž snadno stane, že člověk něco důležitého opomene. A pak toho samozřejmě lituje.

 

26310YjE.jpg

 

Vyzkoušejte financer.com

 

Toho naštěstí můžete být ušetřeni. Pomocnou ruku nám v tomto smyslu nabízí internet, konkrétně velmi chytré stránky financer.com. Ty totiž fungují jako úžasný bankovní srovnávač. Jsou založeny na podobném principu jako server Heureka. Sháníte nějaké zboží, zadáte jej na heureka.cz a ta vám odprezentuje nejvýhodnější nabídky. A na financer.com vám přehledně srovnají nabídky jednotlivých bank a nabídnou nejvýhodnější produkt.

 

O půjčku můžete zažádat online

 

Vyplníte si formulář, do kterého vložíte patřičné informace, a zbytek za vás udělá server sám. Pod sebou tak budete mít nabídky jednotlivých bank a na vás bude jen vybrat tu, jež pro vás bude nejlepší. Na stejném serveru navíc můžete o půjčku i zažádat. Nákup peněz nikdy nebyl jednodušší a hlavně přehlednější. Peníze rychle tak můžete mít rychleji než kdykoliv před tím.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RAKU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ondřej má rodný list psaný Řecky. Jeho otcem je jméno Andreas, které vzniklo ze slova „andréios”, což znamená „statečný”. Ačkoli jde tedy v případě Ondřeje o odnož, význam je stále stejný. Ondřej znamená „statečný“. V ČR běhá aktuálně 60251.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 283
  • 436
  • 30 409
  • 426 395
  • 2 275 750
  • 3 781
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet