Detail příspěvku: Přípravka na 2012? Trénuji duši, nenutím a neobviňuji

Přípravka na 2012? Trénuji duši, nenutím a neobviňuji

autor: | Říj 16, 2011 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 10

PŘÍLOHA NA VÍKEND

Pamatuji si, jak těžce byla přijímána každá duchovní řádka. Dnes je to jiné a hodně osvobozující. Chtěla jsem vám za to poděkovat. Mnozí víte. Při vědomí toho, jak zátěžové časy na lidi ještě čekají, jsem se s vámi chtěla podělit o to, co mi teď hodně pomáhá. 

To proto, že mnoho e-mailů, které chodí, je o tom, že je lidem těžko. Nemám univerzální lék. Jen jednoduché věci, které mi pomáhají, když je mi stejně…

 

Hledáme vysvětlení pro myšlenky a pocity, které čas od času a čím dál častěji poslední dobou prožíváme.

 

Jakýsi komplexnější pohled, kterého jsou najednou, jakoby z ničeho nic lidé schopni, na sebe bere hodně podob.

Jedni trpí depresí a pocitem, že se jim „zastavil život“, což popisují jako stav, když najednou neví kudy dál, což je trápí.

 

Druzí mají potřebu vyjít do ulic a na transparenty vypsat prakticky to stejné, při čemž si uvědomují, jak moc je důležité dívat se na svět jinak.

 

1745OGI.jpg

Jiní to celé nezvládají vůbec a jsou zlí na všechny a všechno, co je kolem nich.

 

Kdyby se to, k čemu dojdeme, stalo naráz, nikdo z nás by to neustál.

Naše tělo je závislé na našem vědomí. Naše činy, které konáme pomocí těla a mysli pak na našich přáních a prioritách.

 

Změnou uvnitř měníme povrch.

To, co se v lidech probouzí nelze vykřičet, ani vymlátit. (hodně lidí to zkusí)

 

Snad vám, kdo se ptáte co se s vámi děje, pomůže něco, co pomáhá mě.

 

Snažím se neznásilňovat věci, spíš se jim přizpůsobit.

 

Více pozoruji, než soudím.

 

To, co je kolem nás a v nás, a čeho je třeba se zbavit, je předně touha po moci. Zatím je všude.

 

Jakmile někdo není schopen přijmout jiný názor jako také platný, je to tím, že se bojí o vlastní nadřazené postavení.

 

V tu chvíli použije donucovací prostředek.

Tím míní manipulovat druhým a získat, nebo udržet nadvládu.

V ten moment odchází rozum a nastupuje ego.

Lidé jsou vynalézaví v donucovacích prostředcích.

 

Nenechte se nutit a nenuťte

 

AGRESÍ – Zpravidla je nejlépe poznat a není těžké ji vyhodnotit. Čím více agrese, tím slabší osobnost. Vynutit si poslušnost násilím je nevyspělé a taková diskuze je bezpředmětná. Hlavní je, neoplácet agresi agresí, protože to skutečně nikam nepovede. Opustit takový protějšek v diskuzi není zbabělé. Jak agresor ztratí protipól je v háji. Může jít a něco rozkopat. Důležité je, že to nebudeme my.

 

ZNEHODNOCENÍM – Nejlepším prostředkem, jak si vynutit poslušnost a tím získat moc nad druhým je přesvědčit ho, že je níž. To se může dít skutečně od těch nejjednodušších aktů typu :„Ty seš blbej.“ „Kterej debil ti to řek?“ „ To snad není možný!“ (jeden by se divil, jak fátální dopad má tahle prostá věta), „O tom s tebou nebudu diskutovat“ (okamžitě je touhle větou někde nahoře a vy něco jako rohožka).
Nebo pak rafinovaněji: Jsi schopen pochopit, že…?“ „Všichni mi potvrdili, řekli, že…(Posílá na vás armádu, kterou většinou odmítá specifikovat  – bacha, zřejmě ti ONI ani neexistují). Způsobů, jak druhého v diskuzi znehodnotit, je řada a pozor na to, protože než se člověk probere, je dole.

 

ROLE OBĚTI – Je to hodně častý a těžko odhalitelný, ale velmi efektivní způsob manipulace a získávání nadvlády. Využívá totiž to nejcitlivější místo. A tím je soucit, sociální cítění a hlavně vyvolává pocit viny!

„LITUJ MĚ, JÁ JSEM OBĚŤ!“

V podstatě tento prostředek používají lidé inteligentní, ale nemoudří a slabí. Vědí totiž, že vyvoláním pocitu viny, vymandelí také ústup.

 

Každý člověk se někdy dostane do situace, když potřebuje pomoc. Není vůbec na místě se stydět o ni požádat.

 

Ten ale, kdo si při každé diskuzi jen stěžuje, ten, kdo vás při náznaku nesouhlasu obviní z nedostatku pochopení, nedostatku vůle, kdo na vás přehodí (někdy hodně obratně) vlastní model „ty mě nikdy nechápeš, ty mi nedáš prostor, ty pořád říkáš to samé, proč neděláš tohle, proč mi nedáš tamto, proč spolu neumíme mluvit, už nemám sílu, a podobně, nemusí být nutně vždycky vaše vina, i když je to nenápadně předkládáno.

 

Je dobře sledovat sebe, ale i onen protějšek v příští diskuzi.

Často zjistíte, že ten, kdo odmítá názor, ten kdo obviňuje, ten kdo všechno neguje a nic nenabízí, nejste vy. Vaši ochotu ustoupit, v ten moment využije k dalšímu obvinění.

 

Navíc, takový člověk tak zpravidla reaguje nejen na vás, ale na všechno kolem. V práci, v rodině a podobně. Nakonec se dozvíte, že on je pokaždé ten, kdo nejvíc trpí, kdo neví kudy kam, kdo je v koncích, a vždycky vinou vás, či druhých.

 

Zpravidla se málokdy snaží něco samostatně řešit.

Jeho „musím“ namnoze znamená, všichni ostatní musí.

je tím, kdo by tak rád, aby bylo dobře. Vy to zařiďte, protože už v tuhle chvíli máte dojem, že za to můžete.

V momentě navíc, když jdete a věc řešíte, setkáte se s kritikou. Udělali jste to špatně, má na to jiný názor, měli jste se ještě s někým poradit, proč jste to tak uspěchali a podobně.
Důvod? Udržení výsostného postavení. Věc jste vyřešili, ale nemyslete, že budete na koni! Neocení vás, a pokud ano, bude mít ocenění vždycky nějaké „ALE“.

 

Moudrý člověk, ocení vaše konání bez připomínek, protože si váží vaši snahy. O případných drobnostech vám ani neřekne, protože by znevážil vaši ochotu a dobrou vůli. Pochválí vás a klidně vám řekne, že jste ho zachránili, i když šlo o drobnost. Má vlastní hodnotu srovnanou, nepotřebuje si brát tu vaši. Respektuje druhé, jako rovné.

 

Drtivá většina politiků, používá tento donucovací prostředek!

Kydání viny na druhé a přehazování odpovědnosti, model „já nic, to ti ostatní“, je velice moderní a rozšířené. Neposkvrněných početí máme plný parlament.

A nejen my.

 

VYDÍRÁNÍ – Velmi obratné a velmi účinné. Praktikovala to známá mojí maminky a vydržela s tím celé manželství. Jakmile nebylo po jejím, bylo jí špatně, onemocněla, bolelo jí tohle a tamto, ulehla a stonala. Její manžel pak chodil a vyčítal si všechno možné, i to, že nevhodně dýchá a poslouchal, jako pejsek. Byl stižen přímo chorobnými výčitkami, a aby všechno odčinil, choval se jako zombie. Hodně často říkávala : „Ty mě utrápíš k smrti“. Ještě to tak, mohl se přervat!

Prostě, jestliže bych pojala podezření, že se mě někdo snaží trápením zlikvidovat, seberu se, a odejdu od něho v té minutě. To je pud sebezáchovy. Takhle je jasné, že jí nebylo vůbec nic, jen použila velice osvědčený donucovací prostředek.

 

CVIČENÍ PRO DUŠI

 

Chcete sílu nenechat se vtahovat do zátěžových situací?

Případně jim čelit a také je rozpoznat?

Chcete sílu pro tělo i duši?

Vezměte si ji, a rovnou z Universa!

 

Ještě bude potřeba se připravit na hodně, a tak nabízím jednu z možností jak trénovat duši, která se pak stává jaksi pružnější, silnější a pozornější.

 

Je to hrozně jednoduché a při tom mimořádně účinné

Lidské tělo má podle východního učení sedm bodů, kudy je schopné přijímat energii Universa. A ty se hodí.

 

Jednoduchá meditace, která je součástí zméněného východního učení o lidské mysli a vědomí vám zabere maximálně deset minut.

 

Provádět ji můžete jak často chcete. Později poznáte sami, když ji budete potřebovat.

Ne, ale častěji než jednou za den!

 

Vědomí otevíráme postupně odspoda.

Proto to také odspoda napíšu.

Přesně tak mi to napsala Pája.

 

Každý bod znamená vyslovit táhle uvedenou hlásku, co to jde.

Ve chvíli, kdy z vás vychází zvuk hlásky, otevíráte příslušnou čakru, která má na starosti část vaší bytosti.

V momentě, když vyslovíte „M“ ji zavíráte.

 

Představte si to jako bránu, kterou například LÁ otevírá a v ten moment do vás proudí jakoby mléčně bílé světlo, které přímo nabíjí a hlavně aktivuje příslušnou část vás samých.

„M“ bránu zavře.

 

K bodům vám vždy uvedu odkud kam a na co se soustředit.

Mezi jednotlivými branami se vydýchejte a dejte si maličko času na další.

 

Začínáte od jedničky, takže odspoda!

7. Au………m (Místo nad temenem od prostředka do stran – otevírá mysl a kanál vesmírné energii a vyššímu vědomí)

6. Ó…….m ( Od pravého oka k levému, a pak k „třetímu oku” uprostřed obočí – otevírá mimosmyslové vnímání)

5. Kšá………m (Místo, kde je na krku ďůlek nad koncem hrudní kosti. Točí se po směru hodinových ručiček. Oblast komunikace a schopnost vyjádřit se)

4. Há………m ( Místo o trochu výš, než bradavky uprostřed. Zprava doleva. Cit)

3. Rá……..m (Místo solar plexus – zpředu dovnitř. Individualita – vlastní hodnota)

2. Vá …….m (Místo u pupíku. Zprava na střed a doleva. Imunita, schopnost seberegenerace)

1. Lá………m ( Místo u ženy hráz u mužů kořen penisu. Odspoda nahoru. Někoho to šimrá Wink. Zklidnění, spojení se zemí, karma uvědomení si sebe.)

 

Většinou je cítit efekt hned na poprvé a také se dotaví potřeba to zase zopakovat.

Pokud vám bezprostředně po tom bude jakoby tlačit na temeni hlavy, nebo se vám hlava bude maličko motat, nic to není a je to i dobře. Za pár sekund to přejde a bude vám příjemně.

 

Cvičení je zaměřené na otevírání vědomí, mimosmyslové vnímání, posílení imunity, vyčistění těla a psýchy, posílení talentů a schopnosti koncentrace a spojení s Universem i vyšším vědomím – schopnost vnímat bytostným způsobem a vidět svět v širších souvislostech. Být celkově v harmonii, přináší hezké pocity jak po těle, tak po duši.

 

A hlavně, harmonická duše, silné vědomí, spokojenost se sebou, schopnost nejen se dívat, ale i vidět, umění vnímat krásu spíš, než negace, pozitivní a široký pohled na svět, to jsou věci, které na sebe přitahují jednak podobné vibrace a zážitky, a jednak podobně nastavené lidi.

Protože podobné se přitahuje. To je SYNCHRONICITA a funguje.

 

Hodně věcí stojí spíš za úsměv a laskavé pochopení, než za zlost a slzy.

 

Mě to strašně pomáhá, snad pomůže i jiným.

 

Michaela


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 5
  • 494
  • 49 169
  • 387 549
  • 2 380 395
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet