Detail příspěvku: PŘEDSTAVENÍ KARET: Andělé světla jen pro vás…

PŘEDSTAVENÍ KARET: Andělé světla jen pro vás…

autor: | Říj 13, 2016 | Magie | 0 komentářů

Views: 133

Dnes vám představím další ze série andělských a inspiračních karet, u kterých jsem se ve chvíli, když jsem je rozbalila, opravdu pousmála. Kdepak obrázky! Kdepak inspirace zrakovými vjemy! Tady to autorka Diana Cooper vzala opravdu od podlahy a  zcela jasně.

Co karta, to prostě sdělení, právě takové, jaké byste si posléze nalistovali třeba v přiložené knize.

22448YTE.jpg

 

Andělé světla jsou karty, které jsem okamžitě ráda vyzkoušela, protože mám ráda přímost, jasnst a někdy člověk opravdu nemá náladu na poetické rozplývání se do obrázků, a tak mimořádně uvítá i takhle strohé a jasné karty.

 

Ale nenechme se mást…

 

22449MmU.jpg

 

Sdělení, která na kartách jsou, jsou opravdu velmi citlivá a vlastně plně nahrazují obrázek. V hlavě vám zůstane dojem, vjem, který po přečtení máte, a tento vjem je potom inspirací k vaší další cestě nebo návodem na to, kde a jak hledat odpovědi na své otázky.

 

Použila jsem tyto karty několikrát a musím říci, že mě vždycky minimálně rozesmály a překvapily tím, jak moc byly přesné. Nebo naopak – když se zdá, že přesné nejsou, používám poučku, kterou jsem našla kdysi v jedné tarotové učebnici a myslím si, že se dá uplatnit i u inspiračních karet – pokud máte pocit, že vám vytažené karty vůbec nesedí, pak PRÁVĚ TYTO KARTY JSOU MIMOŘÁDNĚ DŮLEŽITÉ.

 

A proč?

Protože buď odhalují naše strachy a jsou znamením toho, že právě vykládáte  pouze a jedině svůj strach, že jste tak strnulí v obavách, že k vám ani žádná pozitivní energie nemůže dojít a pozitivní nebo pravdivé vyjádření karet byste snad ani v tu chvíli nepobrali. Nebo se vám karty snaží tou jinou a evidentně viditelnou inforamcí dát najevo, že se máte na celou věc podívat z jiného úhlu pohledu. To, co mimořádně nesedí, se často ukazuje jako to nejdůležitější ve výkladu.

 

A tak jsem zvědavá na vaše otázky. Dva nebo tři dotazy potom vyberu a v následujících dnech se tu objeví článek s odpověďmi právě pro vás…

 

22450ZDF.jpg

Anotace: Andělé jsou vysoce duchovní bytosti. Jejich domovem je Boží srdce a jejich posláním je být našimi průvodci, ochránci a uzdraviteli. Andělé jsou ochotni nám nejrůznějšími způsoby pomáhat, patří to k jejich poslání zde na Zemi.

 

Stačí, abychom je zavolali, a oni nám na naše volání odpoví. Dovolte, aby vám Anděly světla do vašeho života pomohly přivolat také tyto karty.

 

Tyto karty pomohou zbavit se starých negativních myšlenkových vzorců a emočních bloků, které vám v životě bránily ve spokojenosti a vývoji. Vnesou do vašeho vědomí světlo – a světlo obsahuje duchovní poznání a informace. www.andele.cz 

 

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Leoš je podle nejnovějších tézí původem ze staroněmčiny. Jeho základní podoba byla Leopold nebo Leonard, což vzniklo ze spojení slov „leute“ - člověk a „bald“ – statečný. Je ale možné, že první část tvoří slovo „leo“, což je lev. Jméno by tak bylo překladem nejblíže významu „silný, lví člověk“. A takových je v ČR hnedle 5727.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 88
  • 371
  • 17 905
  • 347 440
  • 2 476 233
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet