Magie

PŘEDSTAVENÍ KARET: Andělé světla jen pro vás…

Dnes vám představím další ze série andělských a inspiračních karet, u kterých jsem se ve chvíli, když jsem je rozbalila, opravdu pousmála. Kdepak obrázky! Kdepak inspirace zrakovými vjemy! Tady to autorka Diana Cooper vzala opravdu od podlahy a  zcela jasně.

Co karta, to prostě sdělení, právě takové, jaké byste si posléze nalistovali třeba v přiložené knize.

22448YTE.jpg

 

Andělé světla jsou karty, které jsem okamžitě ráda vyzkoušela, protože mám ráda přímost, jasnst a někdy člověk opravdu nemá náladu na poetické rozplývání se do obrázků, a tak mimořádně uvítá i takhle strohé a jasné karty.

 

Ale nenechme se mást…

 

22449MmU.jpg

 

Sdělení, která na kartách jsou, jsou opravdu velmi citlivá a vlastně plně nahrazují obrázek. V hlavě vám zůstane dojem, vjem, který po přečtení máte, a tento vjem je potom inspirací k vaší další cestě nebo návodem na to, kde a jak hledat odpovědi na své otázky.

 

Použila jsem tyto karty několikrát a musím říci, že mě vždycky minimálně rozesmály a překvapily tím, jak moc byly přesné. Nebo naopak – když se zdá, že přesné nejsou, používám poučku, kterou jsem našla kdysi v jedné tarotové učebnici a myslím si, že se dá uplatnit i u inspiračních karet – pokud máte pocit, že vám vytažené karty vůbec nesedí, pak PRÁVĚ TYTO KARTY JSOU MIMOŘÁDNĚ DŮLEŽITÉ.

 

A proč?

Protože buď odhalují naše strachy a jsou znamením toho, že právě vykládáte  pouze a jedině svůj strach, že jste tak strnulí v obavách, že k vám ani žádná pozitivní energie nemůže dojít a pozitivní nebo pravdivé vyjádření karet byste snad ani v tu chvíli nepobrali. Nebo se vám karty snaží tou jinou a evidentně viditelnou inforamcí dát najevo, že se máte na celou věc podívat z jiného úhlu pohledu. To, co mimořádně nesedí, se často ukazuje jako to nejdůležitější ve výkladu.

 

A tak jsem zvědavá na vaše otázky. Dva nebo tři dotazy potom vyberu a v následujících dnech se tu objeví článek s odpověďmi právě pro vás…

 

22450ZDF.jpg

Anotace: Andělé jsou vysoce duchovní bytosti. Jejich domovem je Boží srdce a jejich posláním je být našimi průvodci, ochránci a uzdraviteli. Andělé jsou ochotni nám nejrůznějšími způsoby pomáhat, patří to k jejich poslání zde na Zemi.

 

Stačí, abychom je zavolali, a oni nám na naše volání odpoví. Dovolte, aby vám Anděly světla do vašeho života pomohly přivolat také tyto karty.

 

Tyto karty pomohou zbavit se starých negativních myšlenkových vzorců a emočních bloků, které vám v životě bránily ve spokojenosti a vývoji. Vnesou do vašeho vědomí světlo – a světlo obsahuje duchovní poznání a informace. www.andele.cz 

 

 

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com