Detail příspěvku: PŘEDSTAVENÍ KARET: Andělé, bozi, bohyně: ŠANCE na výklad?

PŘEDSTAVENÍ KARET: Andělé, bozi, bohyně: ŠANCE na výklad?

autor: | Říj 14, 2016 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 173

Tarotové karty jsou fajn, jsou přímé, jsou jasné! Různé druhy inspiračních karet, mezi které já počítám i ty andělské, jsou potom svou mluvou, svým vyjádřením úplně jiné. Někdo k nim těžko hledá cestu. Někdo je má naopak raději než těžký a zemitý tarot. A já vám v těchto dnech několikrát nabídnu a představím několik sad inspiračních, andělských, vílích a dokonce i delfíních karet, nad kterými se můžete pokochat.

A i se ptát, ale výkladový den jako takový to nebude,  z dotazů pod představovacím článkem si potom vyberu dvě až tři z vás, kterým odpovím dalším samostatným článkem společně s fotografiemi karet, které na jejich problém vyšly.

 

22441ODM.jpg

Důvod to má jediný. Obrázky mohou navést i samotnou tazatelku k jejím vlastním odpovědím a výklad tak bude mít mnohem větší váhu než takovou tu obyčejnou konzumní.

Jako první jsem vybrala karetní sadu Andělé, bozi, bohyně od Toni Carmine Salerno, která mne ze všech těchto maloformátových kartiček (jsou velké asi jako jedna či dvě krabičky od sirek) zaujala nejvíce. Pastelková, kreslená, hezká, roztomilá sada karet. Když se podíváte na celkem jednoduchou obálku těchto kartiček, tak zdaleka bohužel nevystihují tu krásu, kterou potom najdete uvnitř. Zbytečně skromná krabička, vážení… řekla bych….

 

A my tedy budeme v tuto chvíli neskromní a karty si rozložíme.

 

22442Yjd.jpg

 

Každá karta je věnována nějakému bohu, andělovi nebo jiné bytosti, kterou lze nazvat naším duchovním průvodcem.

 

Princip výkladu těchto karet je ale jednoduchý a trochu jiný než u tarotu. Tady se jen vzácně dozvíme nějakou jasně danou minulosti. Mám s přibývajícími léty zkušeností pocit, že všechny tyto andělské karty (a z nějakého důvodu i všechny andělské tarotové karty) jsou právě tím hybadlem našeho osudu, karty, které chtějí a často vkládají náš osud nám samotným do rukou a jen někdy, kdy je to opravdu nehybný osud a úděl našich životů, toto ukážou a navedou nás tam, kde v tomto údělu utrpíme nejmenší ztráty nebo co nejdříve vyřešíme to, co potřebujeme…

 

Pojďte se tedy ptát na svůj zdroj inspirace, na to, co opravdu chcete vědět, kam chcete nasměrovat. Několik z vás potom za pár dnů otevře Popelky a bude taky pro ně připraven výklad. 

 

Sama jsem zvědavá, jak nám to potom vyjde.

Moc se těším! A děkuji Míše za prostor….

 

22443NDc.jpg

Anotace: Andělské vykládací karty Andělé, bozi a bohyně vás budou provázet každým dnem a pomohou vám vyjasnit si problematické oblasti vašeho života.

Abyste se dozvěděli, jaká poselství vám dnes přinášejí vaši andělé a duchovní průvodci, stačí pomyslet na danou záležitost či otázku a vytáhnout si z balíčku jednu nebo více karet.

Nechť se těchto 45 překrásně ilustrovaných karet s doprovodnou knihou stanou vašimi nerozlučnými společníky a zdrojem inspirace a radosti.

www.andele.cz

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 133
  • 479
  • 49 307
  • 387 382
  • 2 381 002
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet