renca 1
Magie

Orákulum bohyní: Výkladový den

0 Shares

Každá z nich má své sdělení, svou energii. Svou radu!  Kus každé z nich v nás je, milé ženy. A sem tam potřebujeme tu malou energii v sobě probudit a použít. O to zajímavější pak je sáhnout do Orákula bohyní a podívat se, která bohyně vám sděluje, kde máte silné stránky, kde za co pořádně vzít a jak se ozvat.

Právě to jsem měla pocit, že říkají nejčastěji: Kde se máte ozvat, kde dát o sobě vědět, co kde na sobě uzdravit, protože právě nyní tuhle průbojnost, nebo něhu nebo cokoliv jiného, budete potřebovat a může ji využít ku prospěchu svému i druhých.

Kde se jak zamyslet, možná úplně netradičně a mimo své obvyklé hranice.

Někdy nám bohyně na kartě položí otázku, která je trefou do černého….

Někdy jen naznačí oblast, ve které máme hledat.

renca1 1

Ale celkově mohu říct, že až nápadně často ukazovaly na místa, na kterých máme slabiny způsobené nevírou v sebe, zranění od druhých nebo ze situací, z nichž jsme nevyšly nejlépe. Tak to jsou místečka, na kterých jsou rány. A možná právě Orákulum bohyní jsou ty pravé karty, které na tato místa přiložit.

Abyste zase mohla být sama sebou.

Tak se pojďte ptát!

renca3

Do komentářů pište své dotazy a během dalších dnů se objeví odpovědi z Orákula bohyní. Společně je pak můžeme probrat….

O autorce: Collete Baron-Reid je světově uznávaná expertka na vykládací karty, vytvořila v tomto balíčku most mezi mystikou bohyní a pozemským životem. 52 karet pro vás… 52 různých přátelských výpovědí od vnitřních žen, které nosíme v sobě.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2021, www.synergiepublishing.com

Renata Petříčková

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

 

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
36 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Světlo
Světlo
10 měsíců před

Dobrý den, ráda bych se zeptala Bohyní na muže (střelec). Obnoví se mezi námi komunikace, začneme se zase scházet? Předem děkuji. Gábina (ryba).

lida
lida
10 měsíců před

Dobrý den, Renátko, mohla bych se karet zeptat , jak vylepšit vztah se svým manželem? Děkuji Lída

Helena17
Helena17
10 měsíců před

Dobrý den Renatko,
vaše odpověď na můj dotaz
se někde ztratila?!…Můžete se na ni podívat?

Děkuji Helena

Radak
Radak
10 měsíců před

přeji krásný den, chtěla bych se zeptat Orakula, jaká bohyně by charakterizovala přímo mě samou, moji osobnost … moc děkuji

Radak
Radak

Renatko, moc Vám děkuji za výklad a přeji krásné léto

Sara
Sara
10 měsíců před

Zdravím Vás, Renato,
zeptám se Bohyní, jak se chovat, abych měla ve svém partnerském vztahu naplněny všechny své potřeby a zároveň jak naplnit všechny potřeby partnera.Občas se to tluče…
Děkuji Šárka

Rada
Rada
10 měsíců před

Milá Reni, prosím o radu ve 3 oblastech, které se stále nedaří rozmotat. Otázka majetkového vyrovnání se pohnula trochu z místa- prosím, mám se ještě ozvat, být pevná nebo bohyně vidí současný návrh pana ex za spravedlivý pro oba- já to vnitřně tak necítím, ale jsem už unavená z toho boje. Na čem prosím zapracovat, jak se přiblížit lásce- vztahu s hasičem, proč mě to k němu táhne, on jede stále rozumem, i když ví, kam ho srdce táhne. A poslední prosba- obecná- na čem zapracovat, ubrat, kde hledat své silné stránky, nic mě nyní v životě nebaví, nedokáži se… Číst vice »

vy1968
vy1968
10 měsíců před

Pěkný den Reni, dcera má přítele, vidí se jen občas, bydlí každý v jiném městě, zůstanou spolu a založí rodinu nebo je to jenom dočasný vztah? Děkuji.

Helena17
Helena17
10 měsíců před

Dobrý den Renatko,
chtěla bych se zeptat karet, kde se mám ozvat, kde na sobě více zapracovat? A kde naopak ubrat, kde dělám chyby a kde jsem slabá, neprůbojná?Trápí mě situace s bydlením, které není vyřešeno…A také vztahy s muži.
Děkuji předem za odpověď.
Helena

Jana
Jana
10 měsíců před

Dobrý večer Reni, děkuji za tuto možnost. Už jsem si myslela, že po tom všem, čím jsem si prošla, půjdou věci lepším směrem, ale přijde mi, že se nějak motám v kruhu, nemám zrovna dobré období. Tak bych se ráda poradila, jak ty věci uzdravit a přiblížit se nové lásce. Moc děkuji, Jana

Ivik
Ivik
10 měsíců před

Přeji hezký den řeším nebo spíš budu řešit určitou právní věc s mou sestrou mám s vším souhlasit co se navrhne nebo se ohradit a říci své,jedná se o dědictví a jak to prosím dopadne?Kdyby už to bylo za mnou.Děkuji smile

Radyys
Radyys
10 měsíců před

Dobrý den paní Renato, prosím odpověď na otázku zda někam směřuje a jak se bude případně vyvíjet mé setkání s Petrou 26.4.96 . Já Radim 17.3.65
Děkuji. Přeji vše dobré

Kassandra1
Kassandra1
10 měsíců před

Dobry de Renatka, chcem poprosit o vyklad na temu praca. Hladam stale pracu, mam iste zdravotne problemy,koli ktorym mam obmedzenia hlavne nemozem robit v strese a po velkym tlakom. podla lekara by bolo najvodnejsie praca na polovicny uvazok. No o tyzden sa mi naskytla praca ist opatrovat manzelovu babku leziaka. Nebolo by to zle, ale to by ste museli poznat to prostredie tam. Ona byva s mojou svokrou, svokra je alkoholicka, babka protivna ,uz dve cudzie opatrovatelky od nej odisli. A le bola som k tomu manzelom a situaciou dotlacena. Lebo v septebri uz aj mladsi syn ide na VS,takze… Číst vice »

Nancy
Nancy
10 měsíců před

Krásný den Reni a tak se ptám: Kde se máte ozvat, kde dát o sobě vědět, co kde na sobě uzdravit v práci.?Proč si tam pokaždé nakonec příjdu, že tam nemám být, nějak nezapadnu, nepatřím tam a nikdo mě tam nechce?Stále se to opakuje, takže je chyba ve mně? Už jsem zoufalá, děkuji

Kočka
Kočka
10 měsíců před

Ahoj Reni, prosím, chci se zeptat bohyni: Kde se mám ozvat, kde dát o sobě vědět, co kde na sobě uzdravit, protože jsou situace, které mne opakovaně zraňují, neumím se ozvat nebo naopak se ozvu až příliš. Kde mám silné stránky, kde za co pořádně vzít a jak se ozvat. moc děkuji a přej krásné léto všem.

vypadají luxusně, jako vždysmile

Royce1
Royce1
10 měsíců před

Dobrý den Renatko, ráda bych kdybyste se mi podívala do karet na takové moje téma, které pořád v sobě nejsem schopna uzavřít. Na vysoké škole jsem měla spolužáka (Vašek, 12.9.82), který mě tenkrát upoutal na první pohled. Ale vlastně na škole jsme k sobě nanašli pořádně cestu, abychom byli spolu a po škole se z nás stali na skrývačku milenci – každý jsme měli nějaký oficiální vztah jinde. Já jsem byla opravu zamilovaná, jak to měl on vlastně skutečně ani nevím. Neviděla jsem ho už léta, naposledy se mi ozval někdy loni. Problém mám v tom, že na něj stále… Číst vice »

soptik
soptik
10 měsíců před

Dobrý den Reni,
ráda bych se kartiček zeptala, kde se mám více ozvat, prosadit se a kde naopak ubrat. Děkuji a přeji krásné letní dny i.

soptik
soptik

Reni, děkuji moc. přeji vám příjemné dny i.

ND94
ND94
10 měsíců před

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na práci. Chtěla bych změnit práci. Jít do jiného odvětví. Jak to vidí karty? Poštěstí se mi najít práci, kterou hledám a budu spokojená?
Moc děkuji za výklad! Hezký den (nar. 8.9.94)

Nikca94
Nikca94
10 měsíců před

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na práci. Chtěla bych najít práci v jiném odvětví než doposud pracuji. Jak to vidí karty? Poštěstí se mi najít práci, kterou hledám a budu spokojená?
Moc děkuji a přeji jen to nejlepší! smile
Hezký den
(nar. 8.9.94)

mamka3
mamka3
10 měsíců před

Dobre rano, poprosím karty o radu. Necítím se v současném vztahu dobře. Jako bych byla sama i přes to, že je partner u mě. Je to hodný člověk a já mám špatné svědomí, že se takto cítím. Zvažuji rozchod, ale bojím se, že udělám chybu. Nemáme žádné společné závazky, ale ani sny. Prostě tím proplouvame. Moc děkuji za výklad. Třeba mě někam posune

Blackberry
Blackberry
10 měsíců před

Dobré ráno Reny, děkuji za možnost zeptat se kartiček.
S partnerem čekáme rodinu a hledáme nové bydlení. Chodíme po prohlídkách, ale ten “náš” domeček se nám nedaří nalézt. Chtěla bych se karet zeptat, zda se v blízké budoucnosti něco rýsuje a najdeme bydlení podle naších představ.
Děkuji moc a přeji hezký den.

Nikca94
Nikca94
Reply to  Blackberry
10 měsíců před

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na práci. Chtěla bych najít práci v jiném odvětví než doposud pracuji. Jak to vidí karty? Poštěstí se mi najít práci, kterou hledám a budu spokojená?
Moc děkuji a přeji jen to nejlepší!&nbspcomment image
Hezký den
(nar. 8.9.94)

(Omlouvám se, že píšu pod příspěvek někoho jiného, ale nejde mi vložit komentář nový)

tibetusmev   protibet 1
36
0
Would love your thoughts, please comment.x