IMG 20210610 161226ran
Magie

OBRÁZKOVÝ VÝKLADOVÝ DEN: Tarot divokého lesa

0 Shares

Tentokrát vyzkouším novou funkci v komentářích a místo odpovědí slovních vám přidám obrázek  karet, které k vašemu dotazu přišly. Těším se na to, protože Tarot divokého lesa je svěží, živý a už jen z obrázků můžete něco poznat, něco, co vás zaujme, co vám odpoví…  naladí.

Berte svou odpověď jako sen, který se VÁM zdá poté, co jste se snu před spaním zeptali na to, co se ptáte karet. Sen takto symbolicky odpoví…

A je na vás, abyste si to všechno vyložili po svém.

Ono, takto tarot vlastně funguje. Je prostředníkem v rozhovoru, kdy my se ptáme a on odpovídá. Ne vždy však odpovědí přímou, ale další otázkou, která je ve výsledku vlastně ještě důležitější než otázka původní. Rozkrýváme sebe, své pohnutky, svá skrytá zákoutí, své silné stránky, i své strachy. Vídáme obrazy, pocity.

IMG 20210610 160758r

A to by vám měl poskytnout obrázek z Tarotu divokého lesa. Vyvolat odpovědi z hloubek lidských archetypů, z hloubek moudrosti, které se dotýkáme například ve snu.

Tarot divokého lesa?

Jak ho shrnout? Kdo má rád cyklický rok, život podle starých tradic, symboliku od slunovratu ke slunovratu, celé to kolo roku – s jarními, letními, podzimními i zimními svátky, ten bude nadšen. Autoři sem vložili velmi mnoho informací a symbolik, které nám ještě pomocí významu tarotů pomohou pochopit ten rytmus dýchání celého roku.

IMG 20210610 161310r

A kdo má rád jenom tarot, bude příjemně překvapen tím, jaké nové skryté významy v něm právě kolo roku a zařazení tarotu do systému, bude odkrývat. Kameny, luky, šípy… živly tu máme zaměněné za jiné symboly, tak je také příjemné na chvíli procítit nikoliv vzduch, ale míření šípu, nikoliv minci, ale sílu a moudrost kamene.

Příjemné – jemné. A velmi moudré.

IMG 20210610 161226r

Tak jak promluví k vám? Těším se….

Renata Petříčková

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
32 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nancy
Nancy
1 rok před

Reni, prosím o vytažení kartičky na práci. Děkuji

Rada
Rada
1 rok před

Dobré ráno, Renatko, prosím ještě karty o pomoc, co mi poradí v sitauci majetkového vyrovnání, jdu správně nebo něco přehlížím, nevidím, …jak nejlépe dojít k “úspěšnému” vyřešení ? V čem, jak najít tu jiskru pro život, jak se posunout, když se cítím velmi zraněná? Děkuji. Přeji krásný čas Ráďa

vy1968
vy1968
1 rok před

Pěkné ráno Reni, dneska se chci zeptat na dceřina psíka, má zdravotní problém, uzdraví se? A ještě dcera uvažuje o změně zaměstnavatele, něco se rýsuje,bude to pro ni dobré nebo ten krok raději nedělat? Děkuji.

Selinka
Selinka
1 rok před

Ahoj Reni, vede někam vztah já a můj ex? Díky!

Rada
Rada
1 rok před

Milá Reni, prosím, co mi karty chtějí povědět o perspektivě vztahu: já a muž-hasič?
Děkuji. Ráďa

Geri
Geri
1 rok před

Přeji pěkný den smile Ráda bych poprosila o kartu z Tarotu divokého lesa k otázce: Co nového mne teď čeká ve vztahové rovině. Děkuji

soptik
soptik
1 rok před

Krásný den,
ráda bych se zeptala, zda je ten správný čas pro jednání ohledně rozvodu, nebo zda mám ještě počkat. Nejsem si jista, co mi intuice říká. Jestli mohu ještě jednu, pak se poprvé zeptám karet na finance jak s nimi u mne vypadá? Děkuji moc a přeji krásné sluníčkové dny

Ivik
Ivik
1 rok před

Chce mě někdo mít rád. Děkuji a krásný sluníčkový den Renátko smile

Helena17
Helena17
1 rok před

Krásný slunečný den,
chtěla bych se zeptat na vztah. Jde z jeho strany jen o kamarádské posezení, nebo něco víc….
Děkuji
Helena (rak 1973), Pavel (leden 1973)

Kočka
Kočka
1 rok před

Wauuu, to jsou karty, kam na ně pořád chodíš? taková krása.
Prosím, o výklad na vztah s přítelem, jak se ve vztahu cítít štastnější, vážit si sama sebe. Má cenu zůstát a nebo jít radši dál? Často si připadám jako věc.

Děkuju

Sara
Sara
1 rok před

To je krásný smile Zeptám se Tarotu, co je to mezi mnou a přítelem, že nemůžeme být spolu ani bez sebe… smile
Díky

Sara
Sara

Děkuji smile a nebyl by obrázek té karty? 😉

Radak
Radak
1 rok před

hezký den přeji, mohla bych se prosím zeptat, jak se bude můj znovu obnovený vztah. děkuji

Radak
Radak

moc děkuji …

Klara
Klara
1 rok před

Teda ty jsou 👍😳 krásné. Nádherně namalované.

Já bych se chtěla zeptat kartiček na finance a podnikání . Finance jestli se stabiluzuji, myslím aby tak neutukali, jestli budou přibývat. A podnikani rozjede se.

Děkuji moc a krásné dny.

jazuzinka
jazuzinka
1 rok před

Nádherné karty, přímo mě přitahují… Kdepak je seženu?
Renčo a lesní tarote, prosím o vhled. Pořád řeším finance a rekonstrukci domečku. Hne už se to konečně někam? Bude to k mé spokojenosti nebo pořád na pytel jako do teď? Moc děkuji…

tibetusmev   protibet 1
32
0
Would love your thoughts, please comment.x