Magie

Nehrňte na mě ten svět! RYBA

0 Shares

Pro většinu Rybek je realita tohoto světa tak syrová a těžká, že si už v dětství vytvoří svět vlastní. Poněkud lehčí, snový, plný pastelových barev a éterických bytostí.

 

3508MGR.jpg

Velice často do něho odcházejí a hodně často jeho obraz alespoň jednou namalují, vysochají, či jinak ztvární. Vetšina Ryb, připadá zbytku zvířetníku „mimo“.

 

A mají pravdu.

U Ryby je to ovšem jen záchranné kolo, kterého se chytnou pokaždé, když jim tento svět padá na hlavu.

Ryba je hloubkou své duše téměř neuchopitelná. Je v ní obsaženo naprosto všechno. Od těch největších neřestí, až po ty nejrásnější lidské vlastnosti.

 

Ryba je všechno možné, jen ne praktická.

Většina Ryb má dojem, že se do světa lidí prostě nehodí.

 

Ano, Rybě by bylo lépe skutečně někde ve vodním království prostém nutnosti vyrovnávat se s hmotným světem.

 

Většina Ryb ani neumí s hmotou nakládat. Mají k ní pokaždé nějak zvláštní vztah.

Buď je Ryba extrémně lakomá, nebo je to samaritán, který by se rozdal.

 

Rybí schopnost cítit to, co ten druhý – empatie – je příslovečná.

 

RYBA a …

 

Kozoroh –Na Kozoroha musí Rybka s velkou empatií, jinak ten jeho praktický, odpovědný pohled bez kouska talentu nikdy nepochopí. Jako správná Ryba se proto snaží vcítit. Leckdy zbytečně.

 

Vodnář – Málokdy Ryba pochopí, jak tenhle člověk funguje. Málokdy ji zajímá, pokud s ním nemusí být třeba v práci, nebo v rodině. Zpravidla do Vodnářovy osobnosti nevkládá Rybka moc energie, ale daří se jí ho dlouho tolerovat. Většině Ryb jsou Vodnáři jedno.

 

Ryba – Umělecký vztah mezi Rybou a Rybou ano. Partnerský málokdy vydrží. Má toho dost v zrcadle, ale někdy ji to paradoxně nadlouho připoutá protože, hodně vztahů Ryba-Ryba, jede přes umění, nebo společné dílo. Rybí domácnost je plná obrazů, fotografií, sošek, talismanů a sexu.

 

Skopec (Beran) – V zásadě si Ryba bude o Beranovi myslet, že je tak trochu blázen. Neumí ho uchopit, i když se hodně snaží. Časem ji to většinou unaví a odpluje. Umí ji ale rozesmát. Bohužel i rozplakat.

 

Býk –Pro většinu Ryb je Býk jako ocelová socha, se kterou se nedá hnout. Jeho praktické nazírání a hodnocení ryze rozumové, Rybu mnohdy až fyzicky bolí. Ryba si myslí, že Býk je bez talentu a bez fantazie. Nedivte se, Rybky, vaší fantazii nemá niko. Natožpak Býk.

 

Blíženec – Ryba Blíženci rozumí, ale nechce ho. Tedy většinou. Jeho povrchový způsob myšlení Rybě málokdy stačí k tomu, abych s ním žila nebo sdílela city. Jako kamaráda si ale Blížence Rybka vybírá často.

 

Rak – Proč ne? Proč tuhle bytost nevpustit do svého života? Rak a Ryba mají hodně společného. Ryba odpustí Rakovi mnohé. Rak je jedním z mála, kdo umí Rybu pochopit. Je proto zvláštní, že pokud si někteří dva neskutečně ublíží, je to právě Ryba a Rak. Stejně množství vztahů těchto dvou je ale velice hezkých.

 

Lev – Rybu Lev víceméně baví. Někdy jen chvíli. Vztahy Ryba a Lev jsou většinou založené na hlubokém citu ze strany obou. Totiž Lev je svou velkorysostí Rybě rytířem. Ryba jemu pak pohlazením. Pokud někdo někomu ublíží, spíše bývá tím poškozeným Ryba. Láska umí i bolet. Tihle dva to vědí.

 

Panna – Ryba Pannu většinou nechce, protože Panna málokdy pochopí, co Ryba dělá a proč, co říká a hlavně, co cítí. Ryba brzy pochopí, že chtít mluvit s Pannou o svých pocitech, musela by je převádět na rovnice. Panna rybu často poučuje.

 

Váhy – S Váhou naopak Ryba hodně často do vztahu vstupuje. Často na dlouho. Jediné, co je může rozdělit, je rozdílné vnímání toho, co je pěkné, vkusné, harmonické či příjemné.

 

Štír – Štír často Rybu připoutá a pak ji zraní. Ryba si pak říká, že už nikdy s takovým člověkem do vztahu nepůjde. Často to ale udělá znovu.

 

Střelec – Ryba proti němu nic nemá jako proti kolegovi, protože ho chápe. Domů ho ale moc často nechce. Střelec totiž málokdy Rybu toleruje. A Ryba je příliš citlivá na Střelcovu upřímnost a pichlavé žerty. Pokud spolu jsou, řeší ryba konflikt dlouhým mlčením.

 

 

Za chvíli Skopci – Beránci…

 

Míša K.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x