IMG 20191102 091757
Magie

Magické dimenze: Výkladový den

2 Shares

No, milé Popelky, s těmito kartami pozor, musím říct, že autorka je udělala velice ostré. Kam se na ně hrabe Crowley tarot nebo různé upírské speciály. Mnohdy se mi stalo, že při dotazech na Vykládací karty Magické dimenze, se otázka tak otočila, že jsem měla pocit, že dotyčnému musím odpovědět další otázkou. Nebo to uhnutí bylo tak výrazné, že zaskočilo jistě nejen mne.

Ve stylu: „Tak jaká je moje budoucnost?“ a karta odpověděla: „Jó, můj milý, budoucnost bude, až si zameteš před vlastním prahem, a TOHLE smítko je nejvíc okaté.“

Takže upozorňuju předem, že možná ve spojení s těmito kartami nebudu vždycky příjemná, ale vy to zvládnete.

A jsem na to zvědavá!

Proč jsou to karty tak hluboké?

Nejsem velký fanoušek digitálního umění na kartách, ač se pomalu lámu a myslím, že tím přehoupnutím se do nejen tolerance, ale i nadšeného vyhlížení digitálních obrázků, se staly právě tyto karty. JE v nich hodně modrých  barev, jasných barev, bílých světélek, zdůrazněných energií a hlavně také detailů, kdy i malá drobnost na kartě, směr, květina, barva – může být TOU jedinou krátkou odpovědí, která je třeba.

Tady musím smeknout a říci, že autorka umí. Opravdu jí za zády seděla múza se vším všudy.

Tak pojďme na to…

Lightstar je mezinárodně uznávaná umělkyně, která se ve své novátorské tvorbě napojuje na vysokofrekvenční pole a channeling. Její práce je prodchnuta světelnými paprsky, světelnými kódy a krásným vrstvením barev a energií. Vystavuje v mnoha galeriích ve Spojených státech a její díla jsou publikována celosvětově. Působí jako duchovní učitelka, jejíž průkopnické metody pomáhají těm, kteří cítili, že ztratili kontakt se svým vnitřním vedením – pomáhá rozpomenout se na své osudové poslání.

IMG 20191102 092015

O jejích obrazech je známo, že naživo, například v galerii, jsou mnohem obsažnější než třeba na kartách.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

Renata Petříčková

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
43 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
2 let před

Renatko, děkuju, intuice… tak jo. jsou chvíle, kdy mi právě “pocit” říká, že současnej vztah nemá cenu a pak mně to zas přejde, sluníčko svítí…. a tak se v tom tak plácám a plácám.

lida
lida
2 let před

Renatko, prosím, co ukazují karty na naše manželství? Bude tam stále někdo navíc :pomoc:
děkuji moc 🙂

Dag
Dag
2 let před

Míšo, pls, jak mám udělat, aby mi šlo se přihlásit pod nickem…. sad ?

Dag
Dag
2 let před

ahoj Renatko, přidávám se se svou prosbou o malý výklad: úplně teď, nedávno a nečekaně, se mi přihodil nový čerstvý vztah, mám z toho hezký pocit. Ale…vše je v začátku.
Zajímalo by mě tedy, jak to bude dál, tzn. co mohu čekat, bude to dál hezké, co bych třeba měla nějak vědět atp. Děkuji smile

Dag
Dag

Renatko, děkuji za odpověď a – super, krása střídá nádheru, moc děkuji.

vy1968
vy1968
2 let před

Reni, a ještě syn: přijde brzy zdravé miminko? Děkuji.

vy1968
vy1968
2 let před

Reni, pěkné pondělí, prosím, pojede dcera v nejbližší době do zahraničí? Seznámí se tam s šikovným protějškem a najde práci? Děkuji.

julietta1
julietta1
2 let před

Dobrý den přeji, také prosím o výklad – na co se v současné době soustředit, čemu věnovat pozornost, nějak se stále nedaří a neumím už být v pohodě.
Moc děkuji Julietta

julietta1
julietta1

Milá Reni, moc Vám děkuji, zajímavé – ta moje nepohoda se projevuje především v oblasti bydlení, tam, kde by se člověk měl cítit v bezpečí a pohodě, to tak bohužel u mě není. Podle výkladu bych měla mít sílu si obhájit svoje. Výklad naprosto odpovídá mé situaci. Ještě jednou moc děkuji.

Jaja
Jaja
2 let před

Dobré ráno,
chtěla bych se zeptat karet zda-li s mužem, který se nedávno vyjádřil směrem ke mně to bude mít budoucnost? Je totiž moje uzavřená 13.komnata už pět let… Mám ji otevřít? smile

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den
Jaja

Geri
Geri
2 let před

Dobré ráno 🙂
Ráda bych také využila vhledu z Magické dimenze.
Něco zvláštního se mi teď v životě děje… velmi příjemného… je to tedy jen o takovém jemnohmotném vnímání a o pocitech… že něco moc faj přichází, otevírá se anebo naplňuje…. je to opravdu velmi silné… Co se to děje? Jak se to promítne v realitě?
Děkuji

Geri
Geri

Děkuji… no tak na to se tedy těším…! :kiss:

soptik
soptik
2 let před

Milá Renátko,
mohu poprosit kartičky o radu ohledně práce, financí a rodiny. Děkuji a přeji krásný den

soptik
soptik

Dekuji moc a preji prijemny cas

Jana
Jana
2 let před

Milá Reni, jak se bude v blízké době dařit nám – mně a mým synům v našem soužití, mají pro nás kartičky nějaký vzkaz? Děkuji. Jana

Ivik
Ivik
2 let před

Milá Renátko poradí mě kartičky ve věci která je už v běhu,podána u soudu.Dělám to nerada ale mám pocit že musím do toho sledu událostí zasáhnout aby se nestalo něco víc a hrozného.Dělám dobře?Bude to dobře nebo to bude další bomba která zasáhne můj život a opět fatálně!Děkuji za odpověď a přeji krásný den 🙂

mati
mati
2 let před

Krásný den přeju, i já doufám, že se má otázka neobjeví třikrát… Chtěla bych se zeptat karet, co se na mě nyní chystá (v práci, v partnerství,…), na co si dát pozor, nebo kam zaměřit pozornost? Díky L.

karlinka
karlinka
2 let před

Ahoj Reni, karty vypadají víc než zajímavě, mohly by mi říct, co bych měla vědět, co se týká mého vztahu- nevztahu s T (lev). Nějaká rada pro mě? Moc děkuji

Selinka
Selinka
2 let před

Ähoj Renčo, u mě nastávají změny v práci – jak mi to ovlivní život? Díky moc! P.S. doufám, že se to tu neobjeví 3x, ale píše mi to “Komentář čeká na schválení” ….

Rada
Rada
2 let před

Milá Renatko, prosím o výklad ohledně vztahu s novým mužem, jaká je budoucnost vztahu já a muž M.V., kam směřujeme, kam nás vesmír vede? Budeme spolu?Moc děkuji. Karty jsou opravdu nádherné, magické.

DANIELLA
DANIELLA
2 let před

Také bych ráda věděla, jak mne tyto karty vidí, jestli přijde a jaká bude nějaká změna v životě. Delší dobu už mám pocit, že se k něčemu schyluje, ale nevím….Dekuji

DANIELLA
DANIELLA

Děkuji, ale božské poslání asi ne. Služba to ano, sloužím rodině. Ale vášeň nikde. Radost ze života tam taky chybí. No co se dá dělat, je to tak. Dík ještě jednou.

Kočka
Kočka
2 let před

Milá Renato, prosím o náhled jak dál ve vztazích. Co u sebe změnit nebo vidět jinak, abych žila ve vztahu naplněném radostí a láskou. děkuji moc. karty vypadají pěkně, dojdu se na ně fyzicky podívat, jak působí naživo a třeba napíšu Ježíškovi.

Selinka
Selinka
2 let před

Ähoj Renčo, u mě nastávají změny v práci – jak mi to ovlivní život? Díky moc!

Selinka
Selinka
2 let před

Ähoj Renčo, u mě nastávají změny v práci – jak mi to ovlivní život? Díky moc!

tibetusmev   protibet 1
43
0
Would love your thoughts, please comment.x