Detail příspěvku: 3 rady pro důkladnější čištění zubů

3 rady pro důkladnější čištění zubů

autor: | Srp 8, 2021 | Komerce, Tělo | 0 komentářů

Návštěvy: 41

V rámci prevence před tvorbou zubního kazu je důležité pravidelné a důkladné čistění zubů. Kromě klasického manuálního kartáčku však mohou pomoci i nejrůznější moderní vychytávky a další doplňky, s jejichž pomocí zuby a celou ústní dutinu opravdu důkladně vyčistíte. Více informací najdete v následujících třech radách, které jsou zaměřené právě na lepší čištění zubů.

Elektrický kartáček

Klasickým zubním kartáčkem uděláte velmi malé množství tahů v porovnání s moderními elektrickými kartáčky. Ty nabídnou rychlejší otáčky, takže důkladněji odstraní nánosy nečistot a bakterií na zubech. Pořádný elektrický kartáček dnes navíc není ani příliš drahý. Jednoduše ho dobijete v nabíjecí stanici a jednou za čas vyměníte nástavec se štětinami. Pokud přemýšlíte nad konkrétním druhem, zvolte spíše sonický kartáček, který je díky své efektivitě kombinované se šetrností k zubní sklovině doporučován dentisty.

philips sonicare protectiveclean airfloss ultra sada zubni pece 1

Kvalitní zubní pasta

Aby bylo čištění co nejvíce efektivní i na chemické úrovni, je potřeba kvalitní zubní pasta. V nabídce najdete pasty určené pro bělejší zuby, ale i varianty s přírodním složením. Zajímavé jsou pasty s příměsí černého uhlí. Testováním různých past si také vyzkoušíte, jaká vám nejvíce vyhovuje svým aroma, protože to značně ovlivňuje celkový pocit z dobře vyčištěných zubů.

Mezizubní kartáček a nit

Nečistoty a zbytky jídla se rády usazují i do špatně přístupných mezizubních prostor, odkud je většina běžných kartáčků nedostane. Z toho důvodu je vhodné zařadit také speciální mezizubní kartáček. Jeho správnou velikost vám určí dentální specialista na základě mezer mezi vašimi zuby. Velmi dobře však poslouží i zubní nit. Pokud nestíháte takto pečlivé čištění každý den, vyhraďte si na důkladnější údržbu zubů alespoň dva až tři večery v týdnu.

Uvidíte, že tím výrazně snížíte riziko nepříjemných zubních kazů.

 

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Marcela je jméno, jehož původ najdeme v latině. Patrně bylo odvozeno z římského Marcus a zdrobnělé podoby Marcellus, což je zase odvozenina jména boha války Marse. Marcela s ohledem za základ slova by tedy mohla být „malá bojovnice“. V doslovném překladu ale znamená „zasvěcená bohu války”, „zasvěcená Martovi”. V ČR je 61 235 „malých bojovnic“.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 76
  • 410
  • 23 267
  • 360 846
  • 2 418 818
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet