Detail příspěvku: LÉČENÍ S VÍLAMI od D. Virtue: Tři vílí výklady pro vás…

LÉČENÍ S VÍLAMI od D. Virtue: Tři vílí výklady pro vás…

autor: | Pro 30, 2016 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 41

Tři vílí výklady pro vás jsou tady. Vybrala jsem dotazy, které se týkaly zdraví, které se týkaly směřování životního a ani jsem netušila v tu chvíli, jak moc se budou všechny tři výklady příjemně propojovat. Zoffany, sensittiveskin a Ajik.

Zoffany (Dana) se ptá na zdraví, pro ustresované srdce mohou být právě takovéto vílí léčivé karty dobrý směrem. Dostatek odpočinku, ale stačí to? Podíváme se…

 

23086OGV.jpg

 

Karty, které v tomto případě ukazují cestu, jsou: Stůj si na svém, Splněné sny a Tvořivost.

 

Ještě jsem si přidala doprava, pod svíčku na obrázku, dvě karty na to, co dělá ten pocit uvězněného vystresovaného ptáčka v kleci. Jdi za svými sny a Rodiče a děti. Tedy ta situace může mít hodně co do činění s dětmi, s rodinou nebo s pocitem zázemí. Které je nějak v nesouladu s tím, co je Vaším, milá Dano, splněným snem. Tato karta se tu opakuje dvakrát, beru ji tedy jako výrazné varování a lze říct, že prvotní příčinou toho stresu, který se může projevovat úzkostí, strachem, nevolností, únavou, je právě nějaký výrazný a už do extrému vyvedený nesoulad mezi tím, co chce vaše srdce (duše) a co se děje doopravdy v realitě. Odpočinek pomůže, ale neřeší…

 

Když vezmu karty úplně od začátku, tak Stát si za svým. Je tady něco, co Vás drtí? Co překračuje hranice, které už nechcete překročit? Ale musíte, protože (milion důvodů)? S tou vší kombinací mi to přijde i jako znemožnění se vůbec nějak projevit se svými potřebami. Moc se potřebujete nějak vyjádřit, rozletět, dělat i jen chvíli něco, co baví opravdu jen Vás a v čem spatřujete naplnění svého života. Tudy tedy vede cesta – rozvíjet tyhle záležitosti, tyhle činnosti, kromě odpočinku si ještě prosadit svou v tom, co sama potřebujete k životu. Co potřebuje Vaše duše.

 


Sensitiveskin. Problém se zdravím, pohybovým ústrojím a únavou…

 

23087YTI.jpg

 

Karty: Noví přátelé, Pokoj mysli, Příliv financí a příčina potíží jako Tvořivost a Nadhled. Opět mi přijde, že tady chybí lehkost, rozhled, pohyb – a proto je ten pohyb ztížen a je bolestivý. Protože směry, kam by ses chtěla nebo jsi nucena hýbat, nejsou úplně těmi, do kterých by tě osud chtěl zavést, kde by jsi byla šťastná.

 

Určitě zkusit vícero možností, více lékařů, více jít do klidu, tedy mířit tam, kde cítíš klid a klidná řešenní, třeba i alternativní směry, odlehčit tělu i mysli (třeba i může být příčinou špatná strava, lepek, mléko, lidé reagují na tyhle potraviny třeba i tak, jak popisuješ). Pak je tam příliv toho hmotného, to vylepšení. Pomoc bych asi podle těchto karet hledala u dalších lidí, rozšířila „sítě“ směrem k další pomoci, kde se ti už může chytit někdo, kdo ti velmi dobře v realitě pomůže a dodá tu sílu, to, že se ti opravdu citelně uleví. Že se to vyléčí…

 

Příčiny toho stavu jsou zase v tom, že je třeba znemožněná cesta za tím, co bys ráda na sobě, ve svém životě rozbíjela. Je to taková zaražená radost, dokonce až tak, že ztrácíš nad svou situací nadhled. I s tím se tam zpětně pak pojí ti jiní lidé, kteří jsou schopni ti ten nadhled poskytnout.

 


 

Ajik. „Udelala jsem pomerne zavazne zivotni rozhodnuti a rada bych vedela, jestli bylo spravne a co me v souvislosti s nim ceka.“ Také zajímavý dotaz pro tyto vílí karty. Bylo to správně?

 

23088MzY.jpg

 

Podle nich jednoznačně ano, ale z karet na první pozici: Stůj si na svém, Laskavost je zřejmé, že je to rozhodnutí, které opravdu vnímáte rozporuplně a nejste si chvílemi jistá, jestli to bylo správně a jste k sobě možná v tomto směru pochybovačná a nelaskavá. Je to možná zkouška, jestli to ustojíte. Jestli neuhnete…

 

A neuhýbejte, Andreo, vůbec ne. Protože je to něco, co je opravdu vaším snem a je mi až divné, že ve všech třech výkladech, které jsem vybrala, jsou karty splněných snů a opakují se. Ono jich v tom balíčku opravdu tolik není, byla náhoda, že vyšly u všech třech čtenářek.

 

A druhá karta je Nové příležitosti. Takže co Vám přinese toto rozhodnutí? Splněný sen a nové příležitosti. Jsem si jista, že to rozhodnutí bude správné, a poznáte to velmi brzy tím, že začne nést ovoce. Že se to začne všechno směřovat správným směrem a bude to vypadat nadále tak, jak to vypadat správně má! Že v tom budete cítit, že „rostete“… A taky nevím, proč, obrovská nějaká úleva na zdraví, na duši, na takovém vydechnutí ze svázanosti.

 

Nakonec se všechny tři výklady velmi dobře doplňují, takže doufám, že jsem všem trošku pomohla, nasměrovala… přeji vše nejkrásnější do nového roku a těším se s nějakými výkladovými akcičkami a nad knížkami s vámi všemi i v roce příštím!

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Anežka k nám připutovalo z Řecka. Tam mu dalo život slovo „hagnos či hagné“ a z něho pak jméno Agnes, které se tím pádem překládá jako „čistá“ či „nevinná“. Krásné historické jméno, Anežka nosí u nás 20179 žen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den zásnub.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 842
  • 2 256
  • 52 389
  • 380 575
  • 2 386 787
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet