Magie

LÉČENÍ S VÍLAMI od D. Virtue: Tři vílí výklady pro vás…

0 Shares

Tři vílí výklady pro vás jsou tady. Vybrala jsem dotazy, které se týkaly zdraví, které se týkaly směřování životního a ani jsem netušila v tu chvíli, jak moc se budou všechny tři výklady příjemně propojovat. Zoffany, sensittiveskin a Ajik.

Zoffany (Dana) se ptá na zdraví, pro ustresované srdce mohou být právě takovéto vílí léčivé karty dobrý směrem. Dostatek odpočinku, ale stačí to? Podíváme se…

 

23086OGV.jpg

 

Karty, které v tomto případě ukazují cestu, jsou: Stůj si na svém, Splněné sny a Tvořivost.

 

Ještě jsem si přidala doprava, pod svíčku na obrázku, dvě karty na to, co dělá ten pocit uvězněného vystresovaného ptáčka v kleci. Jdi za svými sny a Rodiče a děti. Tedy ta situace může mít hodně co do činění s dětmi, s rodinou nebo s pocitem zázemí. Které je nějak v nesouladu s tím, co je Vaším, milá Dano, splněným snem. Tato karta se tu opakuje dvakrát, beru ji tedy jako výrazné varování a lze říct, že prvotní příčinou toho stresu, který se může projevovat úzkostí, strachem, nevolností, únavou, je právě nějaký výrazný a už do extrému vyvedený nesoulad mezi tím, co chce vaše srdce (duše) a co se děje doopravdy v realitě. Odpočinek pomůže, ale neřeší…

 

Když vezmu karty úplně od začátku, tak Stát si za svým. Je tady něco, co Vás drtí? Co překračuje hranice, které už nechcete překročit? Ale musíte, protože (milion důvodů)? S tou vší kombinací mi to přijde i jako znemožnění se vůbec nějak projevit se svými potřebami. Moc se potřebujete nějak vyjádřit, rozletět, dělat i jen chvíli něco, co baví opravdu jen Vás a v čem spatřujete naplnění svého života. Tudy tedy vede cesta – rozvíjet tyhle záležitosti, tyhle činnosti, kromě odpočinku si ještě prosadit svou v tom, co sama potřebujete k životu. Co potřebuje Vaše duše.

 


Sensitiveskin. Problém se zdravím, pohybovým ústrojím a únavou…

 

23087YTI.jpg

 

Karty: Noví přátelé, Pokoj mysli, Příliv financí a příčina potíží jako Tvořivost a Nadhled. Opět mi přijde, že tady chybí lehkost, rozhled, pohyb – a proto je ten pohyb ztížen a je bolestivý. Protože směry, kam by ses chtěla nebo jsi nucena hýbat, nejsou úplně těmi, do kterých by tě osud chtěl zavést, kde by jsi byla šťastná.

 

Určitě zkusit vícero možností, více lékařů, více jít do klidu, tedy mířit tam, kde cítíš klid a klidná řešenní, třeba i alternativní směry, odlehčit tělu i mysli (třeba i může být příčinou špatná strava, lepek, mléko, lidé reagují na tyhle potraviny třeba i tak, jak popisuješ). Pak je tam příliv toho hmotného, to vylepšení. Pomoc bych asi podle těchto karet hledala u dalších lidí, rozšířila „sítě“ směrem k další pomoci, kde se ti už může chytit někdo, kdo ti velmi dobře v realitě pomůže a dodá tu sílu, to, že se ti opravdu citelně uleví. Že se to vyléčí…

 

Příčiny toho stavu jsou zase v tom, že je třeba znemožněná cesta za tím, co bys ráda na sobě, ve svém životě rozbíjela. Je to taková zaražená radost, dokonce až tak, že ztrácíš nad svou situací nadhled. I s tím se tam zpětně pak pojí ti jiní lidé, kteří jsou schopni ti ten nadhled poskytnout.

 


 

Ajik. „Udelala jsem pomerne zavazne zivotni rozhodnuti a rada bych vedela, jestli bylo spravne a co me v souvislosti s nim ceka.“ Také zajímavý dotaz pro tyto vílí karty. Bylo to správně?

 

23088MzY.jpg

 

Podle nich jednoznačně ano, ale z karet na první pozici: Stůj si na svém, Laskavost je zřejmé, že je to rozhodnutí, které opravdu vnímáte rozporuplně a nejste si chvílemi jistá, jestli to bylo správně a jste k sobě možná v tomto směru pochybovačná a nelaskavá. Je to možná zkouška, jestli to ustojíte. Jestli neuhnete…

 

A neuhýbejte, Andreo, vůbec ne. Protože je to něco, co je opravdu vaším snem a je mi až divné, že ve všech třech výkladech, které jsem vybrala, jsou karty splněných snů a opakují se. Ono jich v tom balíčku opravdu tolik není, byla náhoda, že vyšly u všech třech čtenářek.

 

A druhá karta je Nové příležitosti. Takže co Vám přinese toto rozhodnutí? Splněný sen a nové příležitosti. Jsem si jista, že to rozhodnutí bude správné, a poznáte to velmi brzy tím, že začne nést ovoce. Že se to začne všechno směřovat správným směrem a bude to vypadat nadále tak, jak to vypadat správně má! Že v tom budete cítit, že „rostete“… A taky nevím, proč, obrovská nějaká úleva na zdraví, na duši, na takovém vydechnutí ze svázanosti.

 

Nakonec se všechny tři výklady velmi dobře doplňují, takže doufám, že jsem všem trošku pomohla, nasměrovala… přeji vše nejkrásnější do nového roku a těším se s nějakými výkladovými akcičkami a nad knížkami s vámi všemi i v roce příštím!

 

Renata


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com