Detail příspěvku: Karty Kouzelné mapy pro Helenu73

Karty Kouzelné mapy pro Helenu73

autor: | Pro 16, 2013 | Magie | 0 komentářů

Views: 33

Další čtenářka pro Kouzelné mapy má podobný problém, pocit, že je na světě tak nějak zbytečně. Karty Kouzelné mapy umí odhalit pozadí našich problémů a to někdy i těch, které si vůbec vědomě neuvědomujeme. Možná nám tak mohou zezačátku připadat cizí. Samotnou mě to překvapilo, ale čtenářka Helena, je na sebe jednoznačně děsně přísná.

Bude tě mít někdo rád? Jé, krásná otázka. A opět je tady problém prokletí nebo alespoň toho pocitu. Zkusíme se tedy podívat, kde je zakopaný pes.

 

Karty Kouzelné mapy mě zprvu trošku zmátly.

 

Říkáš, že nejsi zlatokopka a nejsi náročná, jen tu trochu lásky. Přesto ta první karta je trošku o přílišném perfekcionismu, ale ty další karty mě vedou k trošku jinému významu. Navíc je opačně, takže tady je jediná rada – Dokonalá jsi už teď!!! Nejsi puntičkář, jen se nerada vzdáváš toho, co funguje, domova, jistot. Jakékoliv zemětřesení ti sebere nejen víru, ale i energii a životní odhodlání. Ale tu sílu v sobě máš taky obrovskou, v současné chvíli mi na tebe vyšla karta Zázračný pramen. Uvědom si, že jsi bytost, která si tu lásku zaslouží.

 

To vězení Detailů, které mi vyšlo k minulosti, může být také tím, že příliš lpíš na tom zlém, co se ti přihodilo, hodíš si to na sebe jako nějaké stigma a nazdar, všechno ostatní půjde právě podle tohoto scénáře a nijak jinak. Jsem prokletá a basta. Tak to je! Jak jednoduché spadnout do podobného vzorce chování.

 

12066MzN.jpg

 

A odpovídají tomu i tři další karty dole, které jsem vytáhla konkrétně na lásku a tvůj další život. Jsi v tomhle směru Uvízlá v blátě. Asi k tomu netřeba nic víc dodávat, ač jsi obrovská (na kartě je to slon), moc se tomu do pohybu nechce. Jenže v budoucnosti tady rozhodně nejsi sama, máš tu setkání s kartou Setkání, ale v opačné pozici. Je to o tom, že tu intimitu chceš, ale zároveň nejsi schopná ji plně poskytnout, díky těm starým zraněním… Je tady i vyčerpání z toho, jak jsi dlouho dávala a nic nedostávala nazpět. I ta druhá karta je dost zrádná. Chránit poklad. V této pozici je o varování před tím, že až příliš snadno poskytneš někomu důvěru a „přístřeší“ a nehledíš na své vlastní potřeby.

 

Dovyložila jsem si runy

Algiz, Raido a Inguz

12067NGM.jpg

 

Budeš-li si všímat svého okolí, pečlivě a s úctou k sobě samé, uvidíš, že jsou okolo tebe situace a lidi, kteří mohou přinést do tvého života to, co chceš a potřebuješ. Ty další runy jsou o opravdu novém životě, o nové životní cestě, možná i stěhování, prostě celkem pohyblivých životních změnách a závěrečná runa je jen třešničkou na dortu. Na této cestě se ti promění vnímání světa, budeš si jistá, budeš mít energii k životu a hlavně tu vůli, která přináší nové nápady, prozření a tu životní jistotu.

 

Moc ti držím palce.

 

Ještě se dívám do klasického tarotu a opravdu tam máš novou cestu, která pro tebe bude ale nová, budeš se muset hodně učit a být trpělivá.  Možná s sebou přinese i nějaké rozhodování, které nebude moc příjemné a zabojuješ právě s těmi svými vnitřními strašáky, nočními můrami. Zbavit se jich nebude vůbec lehké, ale ty to zvládneš. Opravdu opustíš to, co už tě svírá a není funkční. Tak hodně štěstí, Heli…

 

Renata


[sexy_author_bio]


 

11933MmN.jpg

 

Použité karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 18
  • 406
  • 17 817
  • 347 782
  • 2 475 409
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet