Detail příspěvku: Karty: Andělé lásky. 44 něžných pohlazení

Karty: Andělé lásky. 44 něžných pohlazení

autor: | Úno 11, 2013 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 957

Karty, jež zaujmou mimořádnou fialovorůžovou barvou krabičky.  Je to tak příjemné, že člověk snadno podlehne tomu, že obsah zklame. Čekáte lásku a pohlazení. Je tam? Je v těch 44 kartách od Doreen Virtue? Ano je, a to nejsem příliš velký „andělomil“. Až jsem byla poněkud v rozpacích, jak ke mně tyto karty sedly.

 

8661MTY.jpgNapoprvé.

Žádné osahávání a rozpačité seznamování. Obrazně mi doslova vběhly do náručí.  Že by byl čas, abych uvěřila na anděly?

Pár výkladů mi potvrdilo, že tyhle karty mají velmi jemnou a zvláštní mluvu. Hodně zachází do hloubky vztahů a emocí, na které se ptáte. Je tu i řada jakože negativních karet, ale asi jsem měla kliku a v těch několika výkladech jsem na ně nenarazila. Nebo ne v nějaké velké síle, spíše v přátelském doporučení, že cesty se asi rozejdou a je to tak správně.

Podléhám tedy pokušení říci, že andělé se snaží veškerou lásku mezi lidmi opatrovat a zesilovat.  Vlastně i v rozchodu je láska, ve chvíli, kdy se lidé osvobodí jeden od druhého a jdou svou vlastní cestou, na které se mohou dále rozvíjet. Už si neškodí, už se nesvazují. A tady se může druhotně rozvinout pouto přátelství a zcela jiné lásky, než té milostné.

Ano, tyhle karty jsou opravdu zajímavé a nad jejich výklady spočinete s úsměvem na rtech.

I kdyby to všechno měla být jen iluze, je to spočinutí, které na chvíli uleví těm, kteří právě hledají pomoc v nějakém to citovém trápení.

Možná jsem se díky těmto kartám dotkla té víry v anděly, dotkla jsem se toho, proč se k nim lidé uchylují. Jejich láska a doteky jsou nadmíru příjemné a dávají nám pevný pocit sounáležitosti se světem, s vědomím, že ať se děje cokoliv, je o nás právě jimi láskyplně postaráno.

Možná tahle živá karetní cestička je pro nevěrce v anděly lepším způsobem, jak uvěřit, než číst mraky knih s andělskou tématikou. Tady se andělé opravdu dotýkají, náhle jim rozumíte.

Ale každý je jiný, takže…

A jen čas ukáže, jestli to, co jsem do těchto dnů těmito kartami někomu vyložila, bude pravdou, nebo jen láskyplnou náplastí na bolest. Tuším, že to bude to první a moc bych si to přála.

 

8660MzI.jpg

ANDĚLÉ LÁSKY se zabývají vším, co souvisí s láskou. Dokáží pomoci neomezenému počtu lidí najednou a obrátit se na ně může kdokoliv. Tyto nádherně ilustrované karty vám umožní získat andělské vedení týkající se vašich milostných záležitostí, pomohou vám lépe porozumět vztahům s vašimi spřízněnými dušemi, uzdravit vaši minulost a přizvat více lásky do vašeho života. Ať už hledáte odpovědi pro sebe, své blízké nebo své klienty, tyto karty vám poskytnou cenný vhled a porozumění. Andělé lásky vás s radostí dovedou k životu plnému lásky.

 

I když jejich autorka Doreen Virtue vydala již vícero andělských karet, tyhle rozhodně patří ke zdařilým. Často se u podobně laděných karet stává, že jsou jen výtahem čehosi, co bylo kdysi úspěšné a marně se snaží navázat na slávu toho dobrého. Tady ne. 

Tyhle se opravdu podařily a možná je to opravdu jen tou pro mě mimořádně příjemnou barvou, i obrázky, které nejsou kýčovité, i když sama mám o podobě andělů trošku jinou představu. Co je však nejdůležitější – je význam jednotlivých karet. Tak jemně propracován, s naléhavými poselstvími, které vnímáme, ale často si je ani neuvědomujeme.

Ano, tohle se Doreen Virtue povedlo.

 

8662MDU.jpg

Posuďte sami, nakonec proč vás nepozvat do rozdělané krabičky Wink

V přiložené knížce autorka radí výklady na jednu či tři karty. Je to klasika a opravdu je někdy méně více. A jsou-li ty karty tři, většinou se hezky doplňují.

 

Tyto inspirační karty radí používat také ke klasickým tarotům, tak si to pojďme zkusit.

Máme tu pětku pohárů. Hodně hořké zklamání, vyhoření, něco se zkrátka nepovedlo, iluze a láska nějak skomírají až umírají a dost pekelně to bolí.

Chceme-li se tedy dostat více do hloubky celého problému, je čas třeba na tyhle andělské karty. Zkusme to:

8659NzA.jpg

Sled tří karat dává tušit, že se problém zvenčí nějak vyřeší a dojde nejen k usmíření, ale i k posunu celého vztahu směrem k dobrým zítřkům.

Tak vidíte, takhle to prý umí andělé zaonačit.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 135
  • 479
  • 49 309
  • 387 384
  • 2 381 004
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet