Detail příspěvku: Co čekat od muže v lásce a sexu podle znamení?

Co čekat od muže v lásce a sexu podle znamení?

autor: | Čvc 20, 2012 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 3985

Je to hlavně pro zábavu, ale je to v základu postaveno na obecných vlastnostech každého znamení, takže tak úplně vedle to není. Napadlo mě, že by právě toto téma nebylo špatným odpočinkovým čtením na víkend. Nakonec, kdo by si nechtěl trochu prolustrovat toho, s kým žije, nebo se chystá na rande? Může se to někdy hodit…

Lidé jsou pochopitelně různí, a kdyby horoskopy jen podle slunečního znamení, byť postavené astrologem, platily na sto procent, bylo by na světě jen dvanáct lidských povah.

A to pochopitelně není.

A to je dobře.

 

Lidskou povahu formuje také prostředí, ve kterém vyrůstá, ale budete se divit, jen málo.

 

Nejvíc záleží skutečně na postavení hvězd v momentě, kdy se člověk narodil.

Ovšem postavení planet, živlů, znamení a obsazení domů, je tak specifická záležitost, že vypočítat a určit přesně takový horoskop, trvá i několik hodin.

 

Pak lze hovořit o naprosto přesném nativním horoskopu člověka a o ten už se lze na nějakých devadesát procent opírat.

 

Tento tedy berte jako zábavný, ale zase ne úplně pro legraci.

Základní povahové vlastnosti mají i jednotlivá sluneční znamení.

A přístup k druhému pohlaví, logicky také lze z horoskopu vyčíst.

 

Tak schválně.

 

6253MmR.jpgMuž Kozoroh 

Kozoroh se kontroluje snad i ve spánku. Jeho kondice bývá často výborná a má rád tělesný pohyb. Jakmile nějakou věc pojme za správnou, neodervete ho od ní, leda byste ho zabily. Kozoroh má rád děti, ale těžko bude poletovat po lukách a lovit motýly.

 

To si spíš umím představit, jak je soustředěně špendlíčky napichuje na polystyrenovou podložku. J

 

Zamilovaný Kozoroh umí čekat i hodně dlouho.

Je vytrvalý a nespěchá. Prakticky vás pomalu udolá. I kdyby tak vypadal, nevzdal to, jen si připravuje půdu. Válcuje si cestu k vám. Bývá věrný, protože by v opačném případě vypadal, že udělal chybu, a chyby neodpouští ani sobě. Jako milující partner sice působí poněkud chladně, ale milovat umí pevně. Jen je to těžko někdy poznat. Má rád tajemství a umí je uchovat. Neslibuje, co nemůže splnit, a je toho málo, co by splnit neuměl. Skoro všechno nakonec povolí před jeho silou a vytrvalostí.

 

Jakmile ztratíte lásku Kozoroha, v drtivé většině případů už ji nelze znovu získat.

 

Sex? Kdo si příliš nepotrpí na žužlání ušních boltců a sladké švitoření, tomu se jistě valící se magma v podobě Kozoroha bude líbit.

 

Sex trvá zpravidla dlouho, aby se nic nevynechalo.

Kozoroh jde na to technicky a má strategii. Nebrání se ani novinkám, ale musí se mu chtít.

Oběti po něm nechtějte. Pokud ho bolí hlava, raději vás praští do té vaší, aby vás také bolela, než by vykonal nějaký ústupek.

 

Kozoroh má ale sex rád.

Je to pro něho především péče o tělo, rozcvička i zkouška vytrvalosti. Při milování zpravidla soustředěně mlčí. J

 

 

6261MjM.jpgMuž Vodnář

Pokrokový, těžko zaškatulkovatelný rebel, pro kterého není nic nového cizí. Bude mít nový typ vozu, bude se vám drápat po horách nebo se alespoň zkusí potápět. Skočí si padákem, na gumě, zkusí závody v autě a neustále bude plánovat a vyhledávat nové podněty, které dají namlsat jeho neklidné duši.

 

Pokud vás Vodnář požádal o ruku, můžete si gratulovat.

Buďte si jistá, že vás neskonale miluje a tento krok je pro něho oběť nejvyšší.

Pro Vodnáře totiž není problém se zamilovat, ale odevzdá-li vám část své svobody, máte celou jeho bytost i srdce.

 

Bude-li vás chtít Vodnář ohromit, udělá to.

Jeho dárky budou originalita sama. Možná to bude tandemový seskok.

Těžko budete hledat člověka, který by se mu vyrovnal ve schopnosti vás zaujmout. Jeho slovní projev bude tak zajímavý, že poutavému vyprávění o dalekých krajích a historkám, které při svých cestách prožil, budete naslouchat tak zaujatě, že možná budete mimoděk slintat.

 

Nebude se hrnout do svatby a hlavně se ho na to neptejte.

Jestli v něm tento model ještě neuzrál, vyděsí se a možná i uteče. Počkejte, až to udělá sám, a udělá-li to, tak vás doopravdy miluje. Vodnáři mají rádi originální ženy, které mají nezvyklá, nejraději svobodná zaměstnání.

 

Vodnář není přímo proutník, ale na jeho bezvýhradnou věrnost se také nelze spolehnout.

Mívá vyské nároky na protějšek a jeho hněv bývá nepříjemný. Když se Vodnář hádá, shazuje druhé.

 

Sex z Vodnářem nebude nikdy stejný dnes jako včera.

Bude experimentovat a bude hbitý. Jeho dobrá kondice často zaručuje, že akt samotný nestihnete mezi reklamami. Má výdrž a rád si hraje. Nerad mluví o polohách, rád je realizuje. Vodnář se ale poměrně dlouho obejde i bez sexu. Má totiž bohatou fantazii , obrazotvornost a zpravidla i svalnaté ruce, a s tím si nějakou dobu, je-li to nutné, vystačí. Pokud nevystačí, zajde někam, kde se tato činnost nabízí, s červenou lucernou.

 

Je to zkušenost, a ta se vítá.

 

6257MDE.jpgMuž Ryba

Jsou to zvláštní chlapíci, kteří jednu chvíli ohromí bezbřehou romantikou a pozorností, něhou a originalitou, aby se vzápětí uchýlili namnoze i tělesnému násilí.

 

Rybák má tak hluboko do duše, že je dobře být ostražití, protože jeden nikdy neví, co se v něm vlastně děje.

 

Muži v Rybách mají rádi umění.

Jejich pojetí uměleckého vyjádření bývá často podivné. Jejich přístup ke hmotě také. Rybáci neznají mantinely. A to ani v lásce a sexu.

 

Pokud je žena sexuálně v pořádku, bude na milování s Rybou asi dlouho vzpomínat.

Ryby totiž málokdy mívají v této oblasti nějaká tabu a vždy instinktivně vycítí, čím vás ohromit.

Pohybují se zvláštně vláčně, jakoby plují.

 

Při sexu rozhodně málokdy mlčí.

Ryby mívají při milování zavřené oči. Můžete chvíli pochybovat, jestli si uvědomuje, s kým právě spí. Pokud je chytrý, odvykne si ženu, se kterou se miluje titulovat jménem.

 

Muži v Rybách si často libují v sexuálních praktikách, které v sobě skrývají stín násilí.

 

6250NTE.jpgMuž Skopec (Beran)

Záleží na vás, jestli pokládáte za roztomilé, že život se Skopcem je jako život s permanentně explodujícími náložemi, když člověk neví, co zase dneska vystřihne za model.

 

Přijde také hodně na to, jestli jste znamení zemité, nebo ohnivé. Mnoho zemitých žen, časem bojovnost a neustálý duševní pohyb Skopce prostě nevydýchá.

 

Nic není pro Skopce neuskutečnitelné a hranice jsou od toho, aby se přelézaly, podlézaly, přeskakovaly či prostě probouraly a to nejraději hlavou.

 

Po takovém denní výkonu Skopec zpravidla padne a usne, aby za chvíli vyskočil, patrně s novým nápadem.

 

Stejně čile se staví Skopci i k sexu.

Občas můžete mít dojem, že si chce orgasmus spíše vybojovat, než vymilovat.

Nebojte, nezapíchne vás, ale asi budete unavená.

 

On ne.

 

To až po třetím dějství.

Opona v tomto případě padne okamžitě.

Skopci si nepotrpí ani na předehry, ani na dohry.

 

Skopec je „Nájemný žoldák“.

Do bitvy se vrhá, po bitvě odpočívá a hodně často jí.

 

Bývá divoký, vášnivý, akční a dominantní, ale ne bezohledný. Sex s ním netrvá zpravidla celou noc, ale jeden se nenudí. Je nenucený, rád vtipkuje a vymýšlí originální kousky, či polohy.

 

6252ZWF.jpgMuž Býk

Mluví klidně a mívá pevné vystupování. Vyvolává pocit bezpečí. Všechno, co tvoří býčí zázemí je prostě jeho.

I vy.

 

Je majetnický a nerad odpouští.

I když je schopen danou věc neřešit a nemluvit o ní, nezapomene. Všechno hodnotí z hlediska použitelnosti. K Vánocům vám patrně koupí kuchařku, sadu košťat nebo kovadlinu. Nesměje se svým vtipům, ale má smysl pro humor. Ten je suchý, podobný tomu anglickému.

 

Zamilovaný muž Býk je roztomile neohrabaný.

Pokud už udělá něco romantického, bude u toho asi tak přirozený jako vegetarián na vepřových hodech. Je ovšem snaživý a vytrvalý. Dost často svou „kořist“ spíš uondá, nežli uloví.

 

V sexu jsou jednoznačně zajímavější ženy v Býku nežli muži.

Žena Býk sice není specialistka na Kámasútru, ale zato má výdrž a je tolerantní. Muž Býk se často řídí heslem „co vím, že funguje, netřeba měnit“. Zde hodně záleží na tom, co všechno se již stihl naučit.

 

Spíše než Kámasútra mu bude příručkou Mladý technik.

Každopádně čím rozsáhlejší obsah, tím déle se čte kniha.

 

Pokud máte občas dojem, ne víte, jestli vás chtěl pohladit, nebo praštit, pak ano, spíte s Býkem.

 

6251MDA.jpgMuž Blíženec

Tak jako žena ani muž Blíženec není prototypem věrnosti. Je to proto, že jeho potřeba mít věci vícekrát se odráží i ve vztazích. Zajímavé ale je, že když dojde na lámání chleba, svou stávající partnerku neopouští. Povětšinou má dva zubní kartáčky, dvě zvířata, auto a motorku, nebo dvě auta, manželku a milenku, dokud to jde, dvě zaměstnání apod.

Blíženec je prostě duální.

 

Zamilovaný Blíženec  je neobyčejně originální, schopný překvapit, je romantický i akční a jeho dárky jsou neotřelé a nepraktické.

 

Rád kupuje šperky, vůně a letenky na neobvyklá místa.

Zbožňuje společnost a jiné kultury. Rád se seznamuje. Pokud s ním ovšem někam poletíte, organizujte odlet, nebo budete vaší lince mávat ze země.

 

V sexu je  Blíženec v jedné chvíli schopen vás hladit, pohybovat pánví, (když na to přijde, i kuchyňskou) dívat se vám do očí (pokud je nemáte zavřené, on se dívá rád), šeptat něco sladkého a ještě celý akt sledovat jakoby očima třetí osoby (tohle nikdo jiný nedokáže).

 

Má rád novinky a nevyzkoušené věci.

Blíženci se rádi milují ve volné přírodě, na pláži, ve vodě a podobně. Sex ovšem pro ně není alfou i omegou života. Dokáží se bez něj poměrně dlouho obejít.

Spíše by jim vadila samota.

 

6256ZTF.jpgMuž Rak

Tady je to trochu horší, protože muži v Raku často (pokud nemají výrazně mužský ascendent) postrádají jakousi mužnost. Energie Luny je všechno možné, jen ne mužská.

 

Takový muž je empatický, něžný, starostlivý a někdy až zženštilý.

Ne, že by se musel nutně chovat jako gay, ale může tak působit na muže. Není ovšem vnímavějšího partnera, než je Rak. Jde o to, že každému to prostě nevyhovuje. Rak zpravidla nikdy nevytvoří v ženě pocit, že je jejím pilířem. A to, i kdyby byl jako hora.

 

V zásadě budí dojem, že je potřeba ho opečovávat, jinak se rozpadne.

Jde-li muž na mateřskou dovolenou místo ženy, býva to nejčastěji právě Rak. Chce-li žena svěřit dítě Raku, svěřuje ho vlastně ženě. Někdy se jeho péče stává otravnou, protože neustále hovoří o emocích. Bývá velmi citlivý na vlastní osobu. SMS Raků se hemží beruškami, pusinkami, kafíčky, sluníčky, miláčky, ňuňáním.

Čím víc smajlíků a zdrobnělin, tím lépe.

Muž Rak je schopen se svého podřízeného zeptat, co to papinká k svačince. smile

 

Má-li Rak v asc. mužskou planetu, je to jeho výhra.

 

Zamilovaný Rak pak doslova toká.

Zásobuje objekt svého zájmu pozorností a nebývalým zájmem. Hovoří o srdci,

vlastně srdíčku ve všech pádech. Je něžný milovník a neustále zkoumá spokojenost protějšku, přičemž ovšem nezapomíná ani na sebe. Rak je zpravidla půvabný. Dokáže dojmout i sám sebe, nezřídka až k slzám.

 

Zrazený či podvedený Rak je nešťastný tak, že jeho žal pohne i kamenem.

Často se ale pak mstí

 

Sex s Rakem prožijete dozajista pěkný, bude to něžný sex plný zájmu.

Rak si potrpí na polibky a něžná vyznání. Bude opěvovat každý čtvereční milimetr vašeho těla. Často si jeho specifické části s fantazií pojmenuje. Bude se zajímat, zda vám to či ono vyhovuje a co byste si přály.

 

Rak při milování často mluví. Jeho prožitek je hlasitý. Předehra bude dlouhá a detailní.

 

Jestli máte kovovou pelest a lákají vás pouta, zvolte raději Štíra.

Jen náznak hrubosti, i ve hře, se zpravidla Rakům příčí. Raci milují objetí a doteky.

Rádi o sexu hovoří.

 

6254YWR.jpgMuž Lev 

Chová se viditelně královsky. Jeho dary jsou velkorysé, lesklé a drahé. Je to rozený vůdce a má kultivovaný projev. Jako by stále musel něco reprezentovat. Je to ředitel zeměkoule, který si ví vždycky rady. A kdyby si náhodou rady nevěděl, působí, že ano.

 

Umí se obrátit pro radu, ale udělá to s takovou grácií, že to vypadá, jako by vlastně s dotyčným spíše spolupracoval, než byl v úzkých. Na projevenou laskavost nezapomíná, ale po kolenou nepoleze.

 

Zamilovaný Lev se chová, jako by se nechumelilo, ale uvnitř mu to sálá a pálí.

Jenže protějšek přece nemusí vědět, že se z něho právě rozpadá na atomy. A tak je to kdo s koho. Na SMS odpovídá s hodinovým zpožděním, aby to nevypadalo, že dřepí u mobilu a hypnotizuje ho očima. I když to tak je.

 

Zamilovaný Lev se se svými kamarády podělí tak vrchovatě, že snad není nikdo, kdo by mu jeho náhlý příval emocí nepřál. Lev muž má krásný úsměv a naivně roztomilý výraz, pokud se dívá do tváře, která se mu líbí.

I hlupák by si toho všiml. To jen náš Lev si myslí, že je nenápadný.

 

Lev není promiskuitní, i když to tak vypadá.

Musí být ve středu dění, miluje obdiv a pozornost, je galantní a pozorný… to vše vyvolává pocit, že je na lovu.

Jenže v tomto případě se jedná o hru, která končí, když úlovek projeví zájem. V tom jsou Lvi i Lvice stejní. Naopak, Lev miluje oddaně a věrně.

 

Dokud miluje.

Vztah u Lva musí mít náboj a akci, jinak ochladne a není schopen žít v něčem, co ho nenaplňuje – Lev umí pálit mosty.

 

Sex se Lvem je sexem se šelmou.

Miluje emotivně a je novátor, pokud mu to protějšek dovolí. Lvi jsou báječní, když jsou zamilovaní. Vymýšlí si a Kámasútra je jim malá. Lev nemá právě výdrž, zato jde do sexu s velkou zodpovědností. Nespokojenost paertnera by mu nabourala ego. Potřebuje být pochválen. Potřebuje, abyste volala Andělíčky, maminku, byla v extázi.

 

Chce, abyste svým kamarádkám povídala, jaká to byla bomba. Možná, kdybyste to napsala, na nějaký most…ne, nezlobil by se. Patrně by pronesl něco, jako “OU OU – a to jsem zdaleka nebyl ve formě” Laughing

 

Zvláště u žen Lvic platí: Nespím s nikým, kdo mě neobdivuje.

 

Nepotřebuje se vnucovat a bojovat o přízeň. Musí cítit zájem, a většinou ho má.

 

Obětního beránka, který dělá něco, co ho netěší, ze Lva těžko uděláme.

Naopak, jednoho krásného dne ho v ložnici prostě nenajdeme.

A ani v bytě, ani v životě.

 

Nevěru bere Lev osobně a je pak zlý. Dokáže ovšem odpouštět. Pokud tak učiní, nechce se k věci vracet.

Lev se zpravidla nemstí.

Pokud člověka nesežere hned, už to neudělá.

Lived – odžito – totéž ale i očekává

 

6255YjY.jpgMuž Panna  

Je rozený finančník a pedant. Není ovšem bez citu. Jeho láska však potřebuje čas a on musí zvážit všechna pro a proti. Je schopen objekt svého zájmu analyzovat poměrně dost dlouho, než uvěří v její city a rozklíčuje a pojmenuje ty své.

 

Miluje oddaně.

To neznamená, že neumí někde „uletět“, zpravidla si ale umí všechno tak důkladně promyslet, že mu na nevěru nepřijdeme. Má přece po ruce několik pečlivě promyšlených scénářů.

 

A vaše možné reakce zná dopředu do puntíku.

Víte, proč je David Copperfield tak úspěšný? Protože všechno, co dělá, dělá s přesným scénářem, který je brilantně propracovaný do nejmenšího detailu.

 

Zamilovaný muž v Panně je upjatý.

Snaží se zanechat vždy co nejlepší dojem. Jako dárek vám přinese přesně tolik růží, kolik bylo hodin, když vás potkal. Jeho smysl pro detail se tady velice hodí a umí překvapit tím, jak si všímá.

Objedná vám jídlo, o kterém už ani netušíte, že jste se zmínily, že vám chutná. Pobral to, uložil a použil. V tom je mistr.

 

Pokud vám koupí auto, bude jezdit sto let.

(ovšem, spíše si ho koupíte sama, protože muži v Panně často moc počítají).

Pokud si vás bude chtít vzít, můžete vzít jed na to, že to myslí vážně a život s vámi má promyšlený na deset let kupředu.

 

Má vás tak přečtené, že ani vy se tak neznáte.

Jeho pohled je zkoumavý a naslouchá vám velice pozorně. To není póza – za pět let vám řekne, co jste řekly, jak jste to řekly, co jste měly na sobě, co hráli v rádiu a jakou kolínskou měl číšník, který vás obsluhoval.

 

Chce-li Panna ohromit – ohromí.

Sex Panna bytostně nepotřebuje. Rozhodně se nezamiluje na základě pouhé smyslnosti. Panny milují rozumem, nikoli tělem. Pokud s vámi Panna spí, je to proto, že jste ji stoprocentně zaujaly intelektuálně.

 

Naproti tomu, Panna umí spát i s tím, koho nemiluje.

Vypadá to jako rozpor, ale není. Pokud Panna cokoli vyhodnotí jako prospěšné, udělá to. Sex je pro většinu Panen otázkou součásti něčeho jiného – důležitějšího. Přímo ho neodmítá, ale většinou se bez něho i dlouho obejde.

 

Panna se nerozejde s člověkem, protože nemůže.

O tělo tu přece nejde!

 

6260OGE.jpgMuž Váha

Jeho vystupování je nenásilné a nepostrádá vtip. Je ovšem velice citlivý na svou osobu. Nepokoušejte se muže ve Váhách urazit, nebo se dotknout jeho citu. Patrně ho už neuvidíte, ač k rozhodnutí dochází mnohdy velmi pomalu. O to pevnější ale pak je.

 

Muži ve Váhách se často dávají k policii a je tu i mnoho soudců.

Nikoli pro potřebu masáže ega, ale pro jejich vrozenou potřebu zadostiučinění a pořádku. Jsou spravedliví, avšak rádi si vykládají spravedlnost po svém. Ve svých rozhodnutích jsou pevní, protože je činí pomalu.

 

Muž Váha bude hledat ženu s šarmem a vnitřní i vnější krásou, kterou potřebují pro pocit duševního klidu. Hledají soulad, souznění duší a klid. O muže Váhu se budete muset starat, vyžaduje péči, kterou ovšem umí vracet.

 

Problémem bývá nedůtklivost, s jakou hlídají vlastní osobu.

Sex s Váhou bude vždy plný něžností a dlouhé předehry. Váhám se většinou příčí hrubosti, takže svazovat se asi nebudete .

 

Jejich dotek bývá lehký a dokáží si doslova pohrát s každým centimetrem partnerova těla. Vnímají člověka jako obraz, který někdo namaloval.

 

Váhy přikládají erotice dost velký význam.

Není ovšem z jejich pohledu otázkou potřeb tělesných, ale jde jim o dotek a pocit blízkosti i zájmu. Milování s Váhou bude koncert, který bude hrát až do pozdního věku.

Zajímá je vaše i jejich uspokojení.

 

6258NmZ.jpgMuž Štír

Vyznačuje se hloubkou citu a vnímání. Snad nikdo není schopen vás mít tak dokonale přečtenou. Zachytnou sebejemnější změnu vašeho chování. (i když nereagují. Je to taktika).

 

I kdybyste se stokrát snažily na sobě nenechat nic znát, máte smůlu.

Bude se tvářit dost možná jakoby nic, ale vpálí vám to v tu nejnepříjemnější chvíli. V načasování je mistr.

Zato pokud on bude chtít, abyste něco nepoznala, pokud sama nejste ve Štíru, bude vámi manipulovat, dokud bude chtít.

 

Často ženy Štírů roky nevědí, s kým vlastně žily.

Jestliže si vás muž Štír vyhlídne, nemáte pomalu šanci. Dokáže být tak neuvěřitelně přitažlivý, že byste musela být ze žuly.

 

Dotek Štíra působí velice silné emoce.

Z jeho upřeného pohledu se můžete červenat.

 

Sex se Štírem je sex s Hádem.

Osmý dům je dům Pluta. Pluto je vládcem Štírů. Je to Bůh podsvětí. Přesto miloval. Až do sebezničení. Bohužel nemohu na tohle téma říct všechno, protože nekonečno se popsat nedá.

 

Budete na milování ale určitě dlouho vzpomínat. Není hranice, za kterou by Štír nešel. Nic lidského mu není cizí.

 

Mnoho Štírů bývá bisexuálních.

 

Naprosto přesně ví, kde a jak se dotýkat, co má udělat, co říct.

Rád si hraje. Se sebou, s vámi, s tělem i duší. Dělá mu to dobře.

Při sexu se chce na vás dívat. Málo Štírů při TOM zavírá oči. Pokud u toho mluví, máte dvě možnosti, buď odejít – což půjde těžko, nebo mu propadnout.

Uděláte, co bude chtít, a často ještě rády.

 

Ráno se možná budete stydět a mít pocit, že tohle byste s nikým jiným nedělali.

Až se otřepete, patrně budete chtít znovu.

 

6259OTM.jpgMuž Střelec

Proletí vaším životem jako střela a vy budete ráda, že se udržíte nějakého pevného předmětu, aby vás to nesmetlo. Neustále vymýšlí nějaké originální kousky.

 

Je možné, že se ráno probudíte na zcela jiném místě, než jste usínala, a možná tam on bude také.

 

To když vyhodnotí, že s vámi chce strávit ještě další den.

Jestliže se rozhodne, že s vámi stráví celý život, možná se zapomene zeptat na váš názor a vy budete najednou vdaná. Takové věci dělá ze dne na den. Jeho rozhodnutí jsou okamžitá, a ne vždy správná. Zato jimi skoro pokaždé ohromí.

Prakticky nevyjdete z překvapení.

 

Střelec zásadně napřed mluví a jedná, a pak teprve myslí.

Proto je často jeho chování hodnoceno jako bezohledné. Není to tím, že by byl zlý, je to prostě jen tím, že dost často předbíhá sám sebe. Jakmile zjistí, že přestřelil, což bývá asi tak pětkrát denně, nějakou stejně ohromující akcí se postará o to, že se rozpadnete blahem a rychle zapomenete, že vás vlastně před chvíli totálně zlikvidoval jednou větou.

 

Muži Střelci mají zvláštní, nebezpečnou přitažlivost.

 

Sex se Střelcem nezapomenete, pokud ho přežijete.

Dokážete si představit výbuch několika vodíkových pum? Nebo třeba zemětřesení? Případně pád obřího meteoritu? Možná vám někdy bude připadat milování se Střelcem krátké, ale představa, že by bylo delší, by mohla zavánět přímou likvidací.

 

S ohledem na fakt, že Střelci nemají problém prokouknout partnerova skrytá přání, vám bude těch pár minut možná stačit. Jinak se ovšem dokáží i překonávat, protože zpravidla mají výbornou kondici. Střelci mají rádi tělesný pohyb a hodně Střelců třeba jen amatérsky sportuje.

 

Nedivte se proto, když vás zavěsí na lustr, nebo vaše milování proběhne ve výtahu obchodního domu, či ve frontě na lístky do kina.

 

Přeji příjemný víkend, ať už máte doma z těch dvanácti možných kohokoli.

 

Michaela


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 2
  • 494
  • 49 166
  • 387 546
  • 2 380 392
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet