Detail příspěvku: Kočka v tekutém stavu

Návštěvy: 83

Už jste někdy odčervovali kočku? Nebo odblešovali? Nebo se jí pokusili třeba vykoupat? Pokud ano, tak se už asi smějete a nemusíte číst dál. Pokud jste se pokusili byť o jedinou z výše jmenovaných činností, víte všechno a netřeba nic dodávat. Protože kdo nezažil, stejně neuvěří.

Já taky nevěřila, dokud jsme si kočku jednou nepořídili. Vlastně jsme měli takovou mlhavou představu, že se míca bude placatit kolem baráku a ze samé vděčnosti přinese občas myšku, krtka nebo se přijde otulit a zamrunět.

Myšky z počátku nosila, předla a snědla všechno, co jsme před ní předložili.

I když toho bylo určitě víc, než jsme si představovali u zvířete, které mělo být živo z ulovených škůdců, jejichž řady s příchodem micky rozhodně neprořídly.

Nejenom že naši vůli to zvíře od začátku naprosto ignorovalo, časem jsme zjistili, že si nás i celkem ochočilo. A původně venkovní kočka měla zakrátko v obýváku své křeslo, svůj pelíšek a pevně danou dobu krmení, kterou si stanovila sama bez ohledu na to, kdy skutečně vstáváme.

Původně bezúdržbové zvíře jsme se rozhodli tedy milovat stejně intenzivně, jako nás ignorovalo a zahrnuli jsme jej láskou a péčí.

Kočka má devět životů a vždycky dopadne na všechny čtyři a vidí v noci…..ale věděli jste, že se umí změnit do tekutého stavu? Ne? Zkuste ji odčervit.

Původní plán prostě jí podat tabletku, kterou sežere z naivity, hladu nebo ze zvědavosti vzal záhy za své. Kočka není blbá. Ovonět tabletku šunkou, špíčkem nebo snad syrovým masem…

Kočka není blbá.

Nebudeme lakomý a trochu toho kvalitního uzeného obětujeme. Vidět kočku jak z důmyslné šunkové rolky jazykem vypreparovává odčervovací tabletku, je jako vidět poprvé v osmdesáti moře. To vás dostane. Kočka fakt není blbá. Nevadí, obětujeme steak. Vyřízli jsme malou dírku do kusu čisté hovězí svaloviny. Nebýt v něm odčervovací tabletka, to zvíře by možná panáčkovalo nebo recitovalo Máchu, aby ho dostalo. V podstatě ho dostalo. Ale nejdřív za pomoci jazyku, drápu a celkem krkolomného pohybu spodní čelistí….vyplivlo tabletku.

Vzala jsem micinu do náruče, že jí do tlamy tu tabletku prostě nacpu.

Nevím, kudy mi protekla, ale než jsem se rozkoukala, kočka nikde. Našli jsme ji, vzala jsem ji znovu do náruče, že jí tam tu blbou tabletku nacpe mamka a já budu držet. Kočka mi protekla jak kýbl teplý vody kdesi mezi prsty. Přimáčkla jsem jí k podlaze rozhodnutá jí dát sežrat tu tabletu i s celofánem….ale bylo to jako ležet na vodní posteli. Zkuste zatlačit na vodní hladinu…rozestoupí se. Tu tabletku jsme si mohli sežrat sami. Když už už měla tabletku v krku, jako by jí změkly kosti, odešla a byla dávno pryč, když jste ještě měli pocit, že ji pevně držíte.

Vím, že jsou kočky mrštné, hbité, pružné a neodčervitelné.

Když se asi na dvacátý pokus ta kočka opět pokusila protéct těsným sevřením mé slovanské náruče, byla už tabletka tak oslintaná, že se mi rozpouštěla na prstech. Napadlo mne jí tu bílou kaši vetřít do kožichu, jistě by se olízala. Ale to o čistotnosti koček jsou jen pověry, které vymýšlí někdo, kdo ještě neviděl tu naši labužnicky vyspávat snídani na hromadě uhlí.

Chtít odčervit kočku, znamená rozpoutat peklo.

27286YzZ.gif

Kočka byla zválená, naštvaná a výhružně hučela v koutě pod křeslem jak dobře táhnoucí pilinová kamna. Já byla orvaná, poškrábaná a zpocená s rukama upatlanýma slizem z její tlamy a zbytky odčervovací tablety všude.

Nechtěla jsem zavdat na doživotní závist, protože micka byla mladá a hrozilo, že se mi bude dalších dvacet let mstít. Tak jsem jí na usmířenou pod křeslo hodila kousek hovězího. Asi jí vyhládlo, protože si ho po delším váhání vzala. Napadlo mne, že jsem si ani neumyla ruce a mám na nich zbytky toho odčervovacího prostředku. Do plátku masa jsem si tedy otřela ruce jak do ručníku a pak jí ho po kouscích celý zkrmila.

Bylo dobojováno.

Kočka vyhrála svůj dvě stě gramový steak. Já pocit, že jsem jí odčervila.

ToraToraTora

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Avatar
Kristina Doubravová (ToraToraTora) 31.07.1981 „Lev“
Má ráda humor, život a kombinaci obojího. Miluje východ slunce a palačinky. Nesnáší formuláře, duševní malost a jogurt k snídani.
Ráda by se osobně setkala s Kopčemem a Veverčákem.„Neměli ponětí, jak se zeměkoule koulí, ale měli super fígly na mamuty.Jeden nikdy neví“.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Bedřich má své předky mezi starogermány. Dědem je mu starobylé jméno Fridurihhi. Jemu bychom dohledali rodiče mezi slovy „Fridu“ „mír“ a „rihhi“ jako „vládce“. Fridurihhi, německy Friedrich, česky Bedřich, protože staročeština zaměňuje F za B, tedy znamená „mírumilovný král“. Mírumilovných Bedřichů máme v ČR aktuálně 7710.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodního dne civilní ochranyMezinárodní den charity.
Den nulové diskriminace.
Světový den modliteb (1. pátek v březnu)

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 51
  • 575
  • 48 994
  • 379 647
  • 2 382 740
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet