moravia natural w
Dům a Byt

Vinylová podlaha dodá každému interiéru šmrnc – Mand CZ to zařídí

0 Shares

Vinylová podlaha je současným interiérovým trendem číslo jedna. Lidé jí dávají přednost před laminátem a dokonce i dřevem. Její hlavní výhody se dají shrnout do několika bodů – snadná pokládka, jednoduchá údržba, odolnost a široká škála dekorů. To bychom to ale vzali až moc rychle. Moderní vinylové podlahy mají rozhodně co nabídnout.

Pod vinylovými podlahami či PVC krytinami si mnozí představí ne příliš atraktivní podlahy v panelových domech imitující (velmi nepovedeně) parkety či mramor. Vinylové podlahy dneška jsou však úplně o něčem jiném. Kombinují to nejlepší z přírodních a syntetických materiálů. Navíc nabízí klientům až neskutečnou variabilitu.

Vinylová podlaha se hodí i do koupelny

Vinylové podlahy vynikají velmi vysokou životností, odolávají náročným podmínkám, a proto se hodí i do komerčních prostor, kde se nechodí zrovna v ponožkách a papučích. Jejich plusem je i dobrá „paměť“ – při mechanickém poškození se vrací do původní podoby. Jsou voděodolné, takže je můžete nechat položit i v koupelně a kuchyni a docílit tak velmi originálního designu celého interiéru. Protože mají nízký tepelný odpor, hodí se i do prostor s podlahovým vytápěním. Sazka na jistotu jsou vinylové podlahy Quick Step.

vinpod

Floor Forever Diamond Rigid jsou klenotem mezi vinylovými podlahami!

Protože si potrpíme na to, abychom do naší nabídky přijímali jen skutečné klenoty, najdete u nás i vinylové podlahy Floor Forever Diamond Rigid. Vše, co bylo výše o vinylových podlahách řečeno, platí, plus si u podlah Diamond Rigid můžete být jistí až extrémní odolností, tvrdostí a stabilitou. Jak je toho docíleno? Čím se Diamond Rigid liší od ostatních vinylových podlah? Jedna z vrstev je vyrobena z kamene, respektive minerálu, a při výrobě není užito žádných změkčovadel.

Výsledkem je tak tužší a tvrdší podlaha, stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. Podlahy Diamond Rigid se uplatní úplně všude – tedy i tam, kde nelze zajistit stálou úroveň teploty a vlhkosti, třeba na chatách a chalupách. Vinylová podlaha Floor Forever Diamond Rigid nadchnou i zapálené ekology – neobsahuje žádné ftaláty a je 100% recyklovatelné.

50 odstínů šedi betonových a kamenných dekorů vinylových podlah Floor Forever

Co je ale na vinylových podlahách nejlepší, jsou dekory! Podlahy Floor Forever z naší nabídky nabízí tolik možností, že vám budou oči přecházet. Začneme u designové hitu – tedy betonových a kamenných dekorech, které se stále častěji uplatňují zejména v koupelnách a kuchyních.

vini1

Je libo vinyl v dokonalé imitaci betonu, mramoru či grafitu? Není problém. Výběr je však ještě o poznání širší. Luxusní kamenné a betonové dekory vtisknou každému interiéru punc originality a jedinečnosti. Celkový dojem podpoří velké rozměry lamel (u některých produktů až metr na metr).

Dřevěný dekor vinylových podlah je podpořen kartáčovaným povrchem

Stálicemi jsou vinylové podlahy v dřevěných dekorech v teplých i studených odstínech, které opravdu dokonale imitují skutečné dřevo a navíc každý interiér příjemně zútulní. Pro reálný dřevěný design sáhněte po kolekci Floor Forever Authentic Floor, která je výjimečná jednak širokými formáty lamel, ale i katrovanými a kartáčovanými povrchovými úpravami Embossing Register, které vytváří dojem pravé dřevěné struktury, které nerozeznáte od opravdové dřevěné podlahy.

Sháníte vinylovou podlahu pro skutečně velký interiér? Ať už zařizujete restauraci, velký obývací pokoj nebo celý loft a toužíte po velkoformátové vinylové podlaze, máme pro vás řešení – u vinylových podlah Floor Forever XXL Click je možné vyrobit extra dlouhé formáty – až 1836 mm.

Vinylové podlahy si nás právem získaly svými mimořádnými vlastnostmi, praktičností i vysokou estetickou hodnotou. Jsou takřka nezničitelné, vydrží všechny nástrahy, které na ně v běžné domácnosti čekají (od kancelářských křesel na kolečkách po drápky domácích mazlíčků), a navíc za každých okolností vypadají super!

pod

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janulas
1 rok před

Máme doma a můžu jen doporučit smile

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x