Detail příspěvku: Potřeby na pečení jsou nezbytnost

Potřeby na pečení jsou nezbytnost

autor: | Zář 6, 2019 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Návštěvy: 378

Patříte mezi vášnivé cukrářky nebo jen tak upečete jednou za čas něco rodině pro radost? Pokud je vaše odpověď ano, jste na správném místě. Dnes se zaměříme na to, jaké pomůcky na pečení jsou v domácnosti nezbytnost.

Snad každá žena peče minimálně jednou až dvakrát za rok, a to v období svátků. Pro tuhle příležitost tvoří naprostý základ různé plechy, aby bylo cukroví, kam pokládat. Dále jistě přijdou vhod různé druhy formiček a vykrajovátek. Vždy se vyplatí mít doma alespoň několik základních tvarů, které můžete využít i při jiných příležitostech. Na konec je fajn hotové dobroty ozdobit, tudíž do své výbavy určitě zařaďte také zdobičku.
 
Kromě svátků je v roce ještě mnoho příležitostí pro zapnutí trouby. Občas k vám zajisté zavítají známí na kus řeči a ti určitě nepohrdnou bábovkou, co by si zakousli při popíjení kávy. Z toho vyplývá jediné, a to že mezi vaše cukrářské potřeby patří i forma na bábovku či drobnější formičky na muffiny. Nemusíte pracovat s klasickými tvary, jaké znáte od svých babiček. V dnešní době se dají zakoupit různé neobvyklé formy, díky nimž dosáhnete velice zajímavého efektu a uděláte na návštěvu dojem.
 
elasticka poleva visen 500g

elastická poleva višeň 500g

Oslava narozenin se neobejde bez dortu

Když nadejde příležitost oslavy narozenin někoho blízkého, určitě jej potěší dort. Raději opusťte od možnosti objednat si už hotový produkt přímo z cukrárny, ale zkuste se se situací poprat sama. Nejen že ušetříte nemalé peníze, ale poctivý domácí dort, co byl vyrobený s láskou, potěší oslavence mnohem více. Nebojte se, že nebude vypadat jako ten od profesionála, na faktu, že jste do něj vložila kus svého srdce, to nic nezmění.
 
Pokud plánujete svoji výbavu rozšiřovat, máme jeden tip. Vše pro pečení nabízí e-shop pro-peceni.cz, jak už její tematický název sám napovídá. Na jeho webových stránkách si můžete zakoupit vše od válečku na těsto přes dortové svíčky až po potravinářské barvivo. Pořiďte si do kuchyně kvalitní produkty a dělejte radost svým blízkým chutnými dezerty.

prop

 
Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Marcela je jméno, jehož původ najdeme v latině. Patrně bylo odvozeno z římského Marcus a zdrobnělé podoby Marcellus, což je zase odvozenina jména boha války Marse. Marcela s ohledem za základ slova by tedy mohla být „malá bojovnice“. V doslovném překladu ale znamená „zasvěcená bohu války”, „zasvěcená Martovi”. V ČR je 61 235 „malých bojovnic“.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1
  • 432
  • 23 255
  • 360 621
  • 2 419 175
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet