Detail příspěvku: Petra: Ráda bych vám představila bezkontaktní masáž Džuny Davitašvili

Petra: Ráda bych vám představila bezkontaktní masáž Džuny Davitašvili

autor: | Pro 15, 2011 | Tělo | 0 komentářů

Návštěvy: 227

Džuna Davitašvili je znamenitá světoznámá ruská léčitelka, léčila i prezidenta Brežněva. Vytvořila originální systém bezkontaktní masáže podle svých znalostí pradávné Asýrie. Přesnou lékařskou aparaturou bylo dokázáno a změřeno, že při jejím působení se tam, kde vede ruku, zesiluje krevní oběh v těle, což samo o sobě představuje pro tělo pomoc. 

Jejím žákem byl i Mistr Boris Tichanovský, který působí v Čechách, a na jednom ze zajímavých seminářů jsem měla možnost se systém naučit.

 

Speciální léčebná technika vhodná zejména.

Vysoký krevní tlak, problémy se srdcem a krevním oběhem, nemoci štítné žlázy a žláz s vnitřní sekrecí, chronické nemoci, léčení plic, jater, žlučníku a trávení.

 

Uzdravíme-li energetický systém, následně se uzdravuje i fyzické tělo.

 

2987NGR.jpg

Je velmi vhodná pro děti.

Zejména pokud klidně spí nebo vydrží chvíli postát a nevrtí se. Seance trvá přibližně 20 minut. Svého syna takto léčím odmalička, dosud neužíval žádná antibiotika ani jiné léky, žádnou chronickou nemoc nemá.

 

Používám jako první pomoc při malých úrazech, bodnutí a štípnutí hmyzem, při modřinách nebo odřeninách, kdy dokáže během krátké doby odebrat bolest a špatnou energii.  Velmi rychle zabírá u dospělých při bolestech hlavy nebo zubu, testováno na Míše K. Sama sobě takto umím pomoci při viróze, laryngytidě a jiných bolístkách. (pozn. Skutečně to funguje. Míša)

 

Výuka začala otevíráním rukou, dlaní, jejich prociťováním, oživováním, uvědoměním si jejich schopností.

Pokračovala vysvětlením, že kromě fyzického hmatatelného těla máme i energetické tělo, jakýsi obal, ve vzdálenosti několika centimetrů až desítek centimetrů je vnímatelná energie. Došlo na praktickou část a práci ve dvojicích, kde jsme si vyzkoušeli pocítit svoje ruce a tělo pacienta.

 

Nejprve klientovi udělám diagnostiku, přes oblečení, bez dotyku jeho těla.

Podle diagnostiky poznám nemocné místo. Je tam narušená energie. Nejsem lékař, nestanovuji přesnou diagnózu, ale poznám narušení energetického systému, např. změnu teploty nebo se mi propadne ruka blíž k tělu, brnění, píchání, pálení, je tam zkrátka nerovnováha.

 

2988YjQ.jpg

Speciálními pohyby rukou a prstů vytahuji nemoc, odebírám přebytek špatné negativní energie, kterou pomyslně v ruce nechám shořet nebo odhazuji do země, nikoliv na podlahu, ale přímo do matičky Země, která umí negativní energii přetvořit na pozitivní. Následují pohyby, které dodávají energii.

 

Důležitá je představa orgánu, na který působíme.

 

Na závěr zopakuji diagnostiku a zhodnotím, jak se podařilo energii srovnat. Speciálním pohybem ruky se celá procedura ukončí.

 

Konkrétní onemocnění můžeme léčit speciálními propracovanými technikami, typickým příkladem je vysoký krevní tlak, kde převládají pohyby vyrovnávající energii směrem dolů k zemi, naším cílem je tlak snížit.

 

Pacient stojí nebo sedí, cítí příjemné teplo, kde se nacházejí ruce a posléze příjemné teplo v celém těle. Seancí je potřeba udělat několik, doporučený počet je 10-14 seancí, týden přestávka, podle potřeby opakovat.

 

Pokud se jedná o velmi vážné degenerativní onemocnění, například o roztroušenou sklerózu, léčení může trvat i rok.

 

V České republice absolvovalo seminář o výuce techniky Bezkontaktní masáže Džuny Davitašvili několik desítek osob, praktikujících terapeutů však najdete velmi málo, což je velká škoda, protože tato metoda skutečně funguje.

 

Tady je odkaz na DVD ke koupi, ale bez otevření rukou od mistra se mi jeví nedostatečné   http://www.epam.eu/cz/online_obchod/dvd/bezkontaktni_masaz_dzuny_davitasvili_dvoudiskova_edice

 

Petra (petorio)


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 42
  • 494
  • 49 206
  • 387 586
  • 2 380 432
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
1 Shares
Share1
Tweet