Dům a Byt

Čtyři možnosti otevírání šatní skříně. Která je ta nejlepší?

0 Shares

Každá žena dobře ví, jak důležitou roli hraje šatní skříň. Musí být velká, vhodně zařízená a také by měla mít odpovídající způsob otevírání. Víte, jaký by nejlépe vyhovoval vašim potřebám? Pojďme se na všechny čtyři možné varianty podívat.

Způsob otevírání hraje velkou roli už proto, že je vidět na první pohled. Nestačí si tedy říct pouze to, zda se vám domů více hodí černá nebo bílá šatní skříň. Vliv na design mají i dveře skříně, případné zrcadlo na dveřích. Tak se jdeme podívat na možné varianty.

25574NDM.jpg

1. Klasicky otevírané dveře

První možností jsou skříně s klasicky otevíranými dveřmi. Není na nich nic špatného, a máte-li dostatek místa, klidně si je pořiďte. Trochu nepraktické je, že pokud na ně umístíte zrcadlo, musíte je vždy zavřít, abyste se v něm viděli.

 

2. Posuvné dveře

Šatní skříň s posuvnými dveřmi je výbornou volbou pro všechny, kteří bojují s nedostatkem prostoru. Takové dveře ušetří značnou porci místa, zavírají se tiše a nehrozí takové nebezpečí, že by si do nich malé děti skříply prsty. Jedná se o trend poslední doby, takže v sortimentu obchodů s nábytkem najdete opravdu spoustu skříní s posuvnými dveřmi.

 

25575Y2U.jpg

 

3. Skříň bez dveří

Sami musíte posoudit, zda se toto řešení hodí i do ložnice, nebo je určené spíš do šatny. Jestli si vydržíte oblečení pečlivě rovnat a věšet na ramínka, není důvod ho neukázat světu. Některé ženy mají talent na seřazení oblečení do barevné duhy, takže výsledek vypadá opravdu perfektně.

 

4. Místo dveří paraván či záclona

Můžete vyzkoušet pořídit si skříň bez dveří, a kdyby vám náhodou nevyhovovala, zakryjete své oblečení paravánem, zástěnou nebo záclonou. Jestliže si necháte vyrobit skříň na míru, není problém domluvit se na případném dodělání dveří.

 

Nedokážete si představit, jak vypadají šatní skříně bez dveří či s posuvnými dveřmi?

 

Prozkoumejte nabídky e-shopů.

 

Nahlédněte například na Dona-shop.cz, ceny vás příjemně překvapí.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x