anotace 23
Cestování

Hned, jak to půjde, utečte na Vysočinu – na mamuty

0 Shares

Přijde vám, že se se špatnými zprávami denně trhá mediální pytel? Máte toho dost? Nedáváte každodenní generátor katastrof? No tak všechno povypínejte a jakmile to bude možné, prchněte na Vysočinu. Třeba na mamuty.

Malebná mýtinka s několika chatkami, které jsou od sebe dost daleko na to, aby měla vaše rodina soukromí, ale ne zas tak daleko, aby si připadala osaměle, vás potěší už po příjezdu.

Ocitnete se v chráněné krajinné oblasti, kde oku lahodí všechno, kde jen spočine. 

Okusit lze bezpočet turistických zajímavostí a námětů k výletům, pokud nasněží, tak upravené běžkařské stopy, pokud ne, tak horská kola a na Hamrech čekají mamuti.

Kouzelnou podívanou pro děti i dospělé zde nabízí areál sochaře Michala Olšiaka, který s obrovským citem a humorem vytvořil a do krajiny vetknul spousty překrásných, velikých soch a sousoší.

20190806 102950 1

Nebo nemusíte na mamuty a koně s povozy, dinosaury a obry a můžete vyrazit například na Zelenou horu či se kochat a vyprat si plíce při výletech po CHKO Žďárské vrchy.

Ideální ale je, stihnout to všechno.

Nature reserve Ranska jezirka in CHKO Zdarske vrchy in 2009

Ubytovací areál Mýtinky je vybaven přesně tak, abyste si odpočinuli, načerpali pozitivní energii, zaplavili tělo endorfiny a imunitní systém podrobili revitalizaci ne nepodobné znovuzrození.

Katastrofické zprávy nahradí tenisové kurty, kuželky, bazén (asi ne, protože je venku, ale prostě tam je) volejbalové hřiště, pink-ponk, kroket a ohniště.

b6b4fa135a7b4bd19fc3fe8969fceb35

509156c0b1a549c4ac10a95647839652

V chatičkách je teplo dík kvalitnímu systému vytápění, kuchyňka je malebná s mikrovlnkou a vším, co potřebuje žena, aby v pohodě a nabitá dojmy z výšlapu, s láskou vytvořila bramboračku, když se zadaří, tak z rodinného úlovku.

643abe31d8174f0bb5e8c9445fb160c7

To se to bude pak spát!

Po pár dnech je člověk tak zregenerovaný, že dá nejen covid vira, ale i kobylky, dobytčí mor, požár pampy, sennou rýmu a daně. (via pane Grossmane).

dfd2d25313784bfd9be0d521d381e9ff

Ceny jsou slušné i na zuboženou ekonomiku a vydechlou peněženku a majitel udělá, co vám na očích uvidí!

Jo a vašemu psovi samozřejmě taky, protože sem může.

Mnohem víc fotografií a info o cenách naleznete na www.mytinka.cz/#/

A proč to vydáváme už teď?

Je to světlo na konci tunelu, drahé Popelky! 

Hodně zdraví všem! ❣


Michaela Kudláčková

pro

Pepa Jiránek a chatičky na Mýtinkách

miti

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x